Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi daj przykład i zacznij rodzić 😜
Hmmm no właśnie jutro mamy wizytę i ważenie i już mam stresa 🥴
Co do ubiorów to jest coraz dłuższy ale chudziutki 😉 Już parę body na 56 poszło w odstawkę-pewnie niska rozmiarówka 🙂 A dzisiaj zaopatrzyłam się jeszcze w kilka body i pajacyków mniejszych z długim rękawem bo miałam tylko dwa 🤔
A Kombinezon i czapeczka bardzo ładne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Witam sie dalej z brzuszkiem 🙂 cos nie chce isc do przodu 😞 tylko postraszy co chwile i by bylo na tyle 🤨
Wasze dzieciaczki cudowne 🙂 sliczne zdjecia
Anyaz pisala ze wody sie jej dalej sacza ale nie ma rozwarcia i chyba dalej jest w domu biedna-trzymajmy kciuki zeby wszystko sie rozkrecilo
Pozniej moze jeszcze zajrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadlam zerknac czy ktoras nie rodzi...i jestem zawiedziona 🙂
Buziak Mamusie! Ja sue laktatoruje na wieczor..bleee...sutki mi juz odpadaja z bolu dzis! Ale najgorsze, bo potwornie mnie boli przy pachwinie z lewej..jakos ogolnie okolice rany pewnie:/ Ledwo chodze czy sie zginam 😞 Moze sobie jakos przeciazylam i teraz promieniuje bol? 😞 Musze az wziac na noc paracetamol...nerwa zlapalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zesc dziewczyny 🙂 O mnie tez nadal bez zmian z tym że zamiast mnie do szpitala trafił moj syn przewrocil sie na rowerze i bardzo sie potłukł, lezy na obserwacji..Jutro mają byc wyniki to będe więcej wiedziała i będe mądrzejsza, bo teraz to stres mnie zrzera.nawet nie mam kiedy Was doczytać nad czym bardzo ubolewam, 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza tu straszna, żadna nie rodzi a pewnie niejedna by już chciała przytulić swoje dziecię.
Anyaz trzymamy kciuki żeby szybko poszło, byś nie musiała się długo męczyć i wreszcie miała Alexandra w ramionach.
Dorotko oby ten ból szybko minął i wróciła dawna forma.
Coś strasznie słaba jestem i nogi mi spuchły jak balony mimo że wcale dziś nie było aż tak gorąco, idę spać z nadzieją że jutro będzie lepiej.
Dobrej nocy kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

magdaluke to dobrze wiedziec ze to tak dlugo moze schodzic poki co nawet nic nie odchodzi wiec moze juz wszystko... 🙂

anula alez sliczniutka
chyba nie ma dzis juz zadnych niespodzianek moze jutro...

anyaz chyba bedzie pierwsza no chyba ze dbrycz wkoncu zadziala oxy jutro to moze ja przegoni

superbaba ja tez sie nastawilam na niedziele ale jak juz sie cos zaczelo dziac to myslalam ze moze to juz a tu klapa i dalej czekam 😁
adi jak dzis przyszedl z pracy i tak na mnie popatrzal mowi...i ty niby masz wkrotce rodzic...taaa tydzien ci dalej spokojnie hahah dzis zdecydowanie sie lepiej czulam wiec troszke porobilam w domu ale nic to nie zmienilo...mala dalej nie wychodzi 😁

czarnyloczek gratuluje powieksza ci sie rodzinka 😁 a nie wierze ze to juz poltory miesiaca odkad jestescie w 3 no 4 bo pies 😁 alez zlecialo maly jest chyba dlugi co? tak wyglada na zdj

amelia nie ma sprawy podziele sie z toba moja niedziela hahahhaah

aguska z toba tez sie mam dzielic?? 😁 no dobra:P

dodi tylko sie w sierpniu wyrob 🙂

pampinka biedna :/ a ty masz rozpuszczalne szwy?

kambea biedna to musialo byc powaznie 😞 oby bylo ok dobrze ze zostawili na obserwacji trzymaj sie teraz takie stresy masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
ALe dzien, padam. Ale juz caly memorial za nami, jutro pogrzeb. Ile ludzi...z kazdym gadac...Elka trzeci dzien non stop biega. Skad ona ma energie ? Nie wiem, bo nie je. Za bardzo jest zajeta pogonia za dzieciakami, kuzynami itp.
No ale, jutro w poludnie maly Miles moglby zrobic wejscie. Tak bardzo bym chciala....Moze poslucha mamusi, az sie chyba pomodle normalnie....
Pogadalam dzisiaj z kuzynka Lukea, bo polozna, i cos mi o jakichs ziolach evening primrose oil gadala, ale sobie daruje.Bo i juz czasu nie ma. Chyba, ze jutro na szybko kupie, bo ona jakby nie bylo, troche sie zna i mowi, ze u niej w praktyce podaja pacjentka przy naturalnych porodach w natural birthing center.
Kambea, oj mam nadzieje, ze wszystko dobrze z synkiem!!!
Czarnyloczku, ale uroczy Miloszek, a jak minka, rozwalila mnie po prostu!
Anyaz, abys sie dlugo nie musiala meczyc i aby poszlo szybciutko!!!!
Nie wiem kurka co jeszcze....
A, na tym memoriale duzo osob od tesciowej ze szpitala przyszlo i jedna taka baeczka, jakas dyrektorka, powiedziala, ze wywolywanie w sobote, to niespotykane, i ze lekarz mi robi przysluge bo tak nie praktykuja. Oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu to mowila. No to nawet fajniej mi sie troche zrobilo.
A cala rodzinka jest, i to wiecie, taka co sie na pogrzebach spotyka i az sie boje jak mi sie zaczna do szpitala schodzic... 🤢
A imie- pewno ciezko wam zobaczyc w nim cos fajowego bo jednak wyszlo mega amerykansko jakies tam, ale Miles Jasper po prostu do nas przemowil!. Miles, bo jednak to i koniec a Jasper, bo jak czytalismy nekrolog do druku, to sie okazalo, ze Lukea pradziadek tak sie nazywal i jak tylko zobaczylismy, to bez slow normalnie od razu wiedzielismy, ze to nasze drugie imie. I o taka reakcje nam chodzilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doszedł kolejny wątek!!!! 🙃
Nirmala 16.08. o 15:20 urodziła Michasię!!! Czekamy na Was! 😘 😘


Kambea a może syn po prostu chciał być przy Tobie przy porodzi i łóżko już sobie zajął 😉 Ale mimo to zdrówka dla niego.

Agadka czyli już czekamy oficjalnie na niedzielę 🙃

Magdaluke więc z całego mojego malutkiego serduszka życzę by Miles się dzisiaj urodził!!! 😉 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde czy tylko u mnie zupełnie nic się nie dzieje...? 😞 3 dni do terminu a tu nic...kompletna cisza. Najgorsze, że jak do 20-go nic się nie ruszy to trzeba do szpitala się zgłosić...tam pewnie zbadają i odeślą do domu.....i tak będą czekać pewnie z 1,5 tygodnia jak się samo z siebie nic nie zacznie dziać....ehh...wolałabym żeby samo mnie złapało a nie żebym musiała iść do szpitala np, na wywołanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolla napisał(a):
Kurde czy tylko u mnie zupełnie nic się nie dzieje...? 😞 3 dni do terminu a tu nic...kompletna cisza. Najgorsze, że jak do 20-go nic się nie ruszy to trzeba do szpitala się zgłosić...tam pewnie zbadają i odeślą do domu.....i tak będą czekać pewnie z 1,5 tygodnia jak się samo z siebie nic nie zacznie dziać....ehh...wolałabym żeby samo mnie złapało a nie żebym musiała iść do szpitala np, na wywołanie..

Carolla to możemy sobie podać rękę - mam te same obawy, a termin na wtorek. I u mnie też nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi napisał(a):
Carolla napisał(a):
Kurde czy tylko u mnie zupełnie nic się nie dzieje...? 😞 3 dni do terminu a tu nic...kompletna cisza. Najgorsze, że jak do 20-go nic się nie ruszy to trzeba do szpitala się zgłosić...tam pewnie zbadają i odeślą do domu.....i tak będą czekać pewnie z 1,5 tygodnia jak się samo z siebie nic nie zacznie dziać....ehh...wolałabym żeby samo mnie złapało a nie żebym musiała iść do szpitala np, na wywołanie..

Carolla to możemy sobie podać rękę - mam te same obawy, a termin na wtorek. I u mnie też nic.





Ehh ja już sama nie wiem co myśleć.. staram się dużo ruszać...sporo chodzę i po schodach...i sprzątam dużo i troche mocniej sie z mezem przytulam a tu nic.....kurde nie chce isc na wywołanie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolla napisał(a):
dodi napisał(a):
Carolla napisał(a):
Kurde czy tylko u mnie zupełnie nic się nie dzieje...? 😞 3 dni do terminu a tu nic...kompletna cisza. Najgorsze, że jak do 20-go nic się nie ruszy to trzeba do szpitala się zgłosić...tam pewnie zbadają i odeślą do domu.....i tak będą czekać pewnie z 1,5 tygodnia jak się samo z siebie nic nie zacznie dziać....ehh...wolałabym żeby samo mnie złapało a nie żebym musiała iść do szpitala np, na wywołanie..

Carolla to możemy sobie podać rękę - mam te same obawy, a termin na wtorek. I u mnie też nic.





Ehh ja już sama nie wiem co myśleć.. staram się dużo ruszać...sporo chodzę i po schodach...i sprzątam dużo i troche mocniej sie z mezem przytulam a tu nic.....kurde nie chce isc na wywołanie ....



No to ja się witam, w klubie nierodzących... jestem już zła, że nic mnie nie rusza..a szpital poniedziałkowy się zbliża wielkimi krokami..Wy jesteście przed terminami dziewczyny a ja już po.. 🤢 i ci wszyscy ludzie...."ty jeszcze nie pękłaś?" 😠 😠 😠 😠 szlag mnie trafia. Zamknę sezon sierpniówek- mówie Wam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Carolla napisał(a):
dodi napisał(a):
Carolla napisał(a):
Kurde czy tylko u mnie zupełnie nic się nie dzieje...? 😞 3 dni do terminu a tu nic...kompletna cisza. Najgorsze, że jak do 20-go nic się nie ruszy to trzeba do szpitala się zgłosić...tam pewnie zbadają i odeślą do domu.....i tak będą czekać pewnie z 1,5 tygodnia jak się samo z siebie nic nie zacznie dziać....ehh...wolałabym żeby samo mnie złapało a nie żebym musiała iść do szpitala np, na wywołanie..

Carolla to możemy sobie podać rękę - mam te same obawy, a termin na wtorek. I u mnie też nic.





Ehh ja już sama nie wiem co myśleć.. staram się dużo ruszać...sporo chodzę i po schodach...i sprzątam dużo i troche mocniej sie z mezem przytulam a tu nic.....kurde nie chce isc na wywołanie ....



No to ja się witam, w klubie nierodzących... jestem już zła, że nic mnie nie rusza..a szpital poniedziałkowy się zbliża wielkimi krokami..Wy jesteście przed terminami dziewczyny a ja już po.. 🤢 i ci wszyscy ludzie...."ty jeszcze nie pękłaś?" 😠 😠 😠 😠 szlag mnie trafia. Zamknę sezon sierpniówek- mówie Wam..




Mnie też już to wkurza! każdy tylko dopytuje :"jeszcze nie urodziłaś" a mnie normalnie roznosi.... poza tym jestem już bardzo zmęczona i chciałabym żeby ta ciąża już się skonczyła...a tu cisza ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Aaaaa i jeszcze dodam, że znów dziś mi kawałek czopa odeszło...
niech żyje poród na raty! 😁



Amelia u Ciebie to się chociaż cokolwiek dzieje...a u mnie... 😞 nic...
Jakieś 3 tygodnie temu miałam bóle przepowidające...ale ustąpiły i teraz kompletnie nic sie nie dzieje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAaaaa... niech juz sie dzieje co chce 😞 ja mam tej presji dość.. 😞
Wczoraj szefowa mojego męża mi doradziła, żebym pobiegała 🥴 chyba ona niepoważna jest... 🤢
Będę biegać jak wariatka, żeby jeszcze sobie albo dziecku krzywdę zzrobić.. no niech sobie kobieta głowę zważy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
AAaaaa... niech juz sie dzieje co chce 😞 ja mam tej presji dość.. 😞
Wczoraj szefowa mojego męża mi doradziła, żebym pobiegała 🥴 chyba ona niepoważna jest... 🤢
Będę biegać jak wariatka, żeby jeszcze sobie albo dziecku krzywdę zzrobić.. no niech sobie kobieta głowę zważy 😮



No rzeczywiście jakaś chora porada......ehh nie pozostaje nam nic innego jak czekać....chociaż mnie przeraża trochę konieczność pójścia do szpitala....wiadomo jak jest w szpitalu....wszyscy robią łaskę, że żyją i są wkur,... że się do nich przychodzi i muszą nas obsłużyc,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to gratulacje dla Nirmalki i Michalinki!!!
To nas zrobila tez troszke z nienacka 🙂 Jakbys Czarna wiedziala cos wiecej to dawaj znac!

Carolla i Dodi - a co Wy tak przed szereg sie pchacie?:P Spokojnie Babeczki..czasem nicnie wiadomo, nic sie nie dzieje a tu bach i bobas wychodzi! A co do wywolywania to jak mus to mus;/ Carolla to Ty w koncu do ktorego szpitala jedziesz?!
Amelia - no wiesz..masz caly czas szanse na porod z Agadka w niedziele..i jak Twoj "szop" znow odchodzi..to moze cos sie zadzieje?!
Magdaluke - a mnie jakos nie dziwi energia Elli..ma ja po rodzicach:P No a ja ciaglr trzymam kciuki, by sam do jutra wyszedl!
Czarnyloczku - faktycznie Juniorek dlugasny 🙂 A mi sie wydaje, ze Hela troszke urosla! Tak jakos ciut inaczej wyglada..bo wagowo to napewno przytyla juz sporo!

Martwie sie o Bisiaka, bo od wczoraj od info o pretaczaniu krwi sie nie odzywa 😞 A a propos to Monia miala tez przetaczana po sn:/ A ja jade wlasnie na pobieranie krwi...blech! Chcialam wczesniej, ale oczywiscie przy dziecku to nie ma szans wyjsc punktualnie o planowanym czasie..a to glodna sie zrobila, kupe nawalila...jak ja ubralismy to znow kupa..i tak w kolko! A pachwina/rana znow zaczela bolec:,( Zachlastam sie..ale slonce wychodzi!!! Moze dam rade isc na spacer 30min..po 10 juz mam zadyszke:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
No to gratulacje dla Nirmalki i Michalinki!!!
To nas zrobila tez troszke z nienacka 🙂 Jakbys Czarna wiedziala cos wiecej to dawaj znac!

Carolla i Dodi - a co Wy tak przed szereg sie pchacie?:P Spokojnie Babeczki..czasem nicnie wiadomo, nic sie nie dzieje a tu bach i bobas wychodzi! A co do wywolywania to jak mus to mus;/ Carolla to Ty w koncu do ktorego szpitala jedziesz?!
Amelia - no wiesz..masz caly czas szanse na porod z Agadka w niedziele..i jak Twoj "szop" znow odchodzi..to moze cos sie zadzieje?!
Magdaluke - a mnie jakos nie dziwi energia Elli..ma ja po rodzicach:P No a ja ciaglr trzymam kciuki, by sam do jutra wyszedl!
Czarnyloczku - faktycznie Juniorek dlugasny 🙂 A mi sie wydaje, ze Hela troszke urosla! Tak jakos ciut inaczej wyglada..bo wagowo to napewno przytyla juz sporo!

Martwie sie o Bisiaka, bo od wczoraj od info o pretaczaniu krwi sie nie odzywa 😞 A a propos to Monia miala tez przetaczana po sn:/ A ja jade wlasnie na pobieranie krwi...blech! Chcialam wczesniej, ale oczywiscie przy dziecku to nie ma szans wyjsc punktualnie o planowanym czasie..a to glodna sie zrobila, kupe nawalila...jak ja ubralismy to znow kupa..i tak w kolko! A pachwina/rana znow zaczela bolec:,( Zachlastam sie..ale slonce wychodzi!!! Moze dam rade isc na spacer 30min..po 10 juz mam zadyszke:/




No ja w koncu do pruszkowskiego szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się pochmurnego dnia. 🙂
Gratulacje dla Nirmala 🙂 Mam nadzieje że to początek lawiny porodów 🙂
Dziewczyny życzę wam szybkich porodów i czekam dalej na niespodzianki. A czemu nasze brzuszki nie chwalą się swoimi brzuszkami ostatnie szanse są na wklejanie zdjęć 🙂
Czarnyloczku- ale Miłoszek ma śliczne oczka 🙂 i jaki już duży 🙂 a co do rozmiarów to można zwariować, moja malutka ma 51 cm a ubranka na 50 są za duże 😜 a na 44 akurat 🙂
Suuperbabo- może się nadwyrężyłaś ja wczoraj też wchodziłam na taki duży schodek i coś mi jakby szew pękł takie uczucie i boli 😞
Pampinko - a czemu jeszcze raz co się stało ? A cię rozcinali czy pękłaś ?

Napisałabym jeszcze ale Lenka chce jeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
ale u nas leje i nie przestaje nawet psa nie da sie wyciagnac z wyrka

i mamy kojenego dzidziuska juuupiiii wkoncu cos ruszylo

magdaluke wiec imie oficjalnie wybrane super

carolla i dodi i amelia pewnie waz zlapie z zaskoczenia 😁 jak tak wszystkie niecierpliwe jestescie to juz dobra z wszystkimi sie podziele ta moja niedziela niech bedzie jest nas juz 5 hahahaha

anyaz dalej nie pisze ?!?! kurcze dlugo to u niej trwa bedzie wykonczona pewnie

superbaba to daj znac odrazu jak sie odezwie pewnie nie ma biedna sily bo to jesdnak nie tak hop suip musiala duzo krwi stracic :/ ah te porody 🤪

a co do ubranek to mowilam wam ze duzo potrzeba tych pierwszych rozmiarow bo nie chcemy ciagle prac a dzieciaczki sa tycie nawet te 3,5 kg i ja taco tyle nakupowala wkoncu urodze tak pozno ze malej juz bedzie wszystko za male heh

a wiecie ze przenoszone dzieciaczki znow potem traca wage i sie mniejsze rodza dlatego oscar sie urodzil 2,700a potem spadl do 2,500 mimo ze 42tc i byl strasznie pomarszczony przez te wody i duzo skory mu schodzilo wiec lepiej rodzmy juz 😁

czarnyloczek no prosze alez strtnol z ta waga 😁 jeszcze chwilka i nie bedzie sladow po tym ze byl wczesniaczkiem 🙃 super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć

Wreszcie coś drgnęło z porodami, teraz czekamy na D-brycz, wymęczy się biedna w tym szpitalu a u niej to juz 11 dni po terminie. A i Anyaz też już mogłaby urodzić a to juz trochę trwa odkąd pisałyście że wody jej odeszły. Dziewczyny powodzenia, żeby już raz dwa poszło!

Czarnyloczku super że Miłoszek tak ładnie przybiera na wadze, nic dziwnego że mama dumna 🙂

Nirmalka się namęczyła jak najpierw rodziła sn a potem zrobili cc i dużą córę urodziła.

Agadka nie fajnie macie z pogodą jak tak leje, u mnie pochmurno ale co jakiś czas słonko wygląda zza chmur i tak by mogło zostać 🙂

Magdaluke jak imię wybrane to zaraz zmienię w tabelce i przy następnej aktualizacji na forum będzie już Miles 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...