Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czarnyloczku - no to brawo dla Juniorka! Ladnie przybiera na wadze..nasza tez ok, ale niestety dokarmiana:/
Agadka - zeby tylko inne nie urodzily w niedziele, a Ty dalsj w dwupaku zostaniesz! No nie ma co czekac do 42tc, bo wtedy mnik bezpiecznie dla dziecka przez zielone wody itp:/ Pilnowac dziewczynki terminow!
Kambea - mam nadzieje, ze u synka nie bedzie nic groznego po tym upadku, no nerwy Ci nie potrzebne! No chyba ze spowoduja, ze zaczniezz rodzic:P

Co z D-Brycz?!
Z Bisia ok, ale cos splakana i bez sil na rozmowe, wiec nie wiem dokladnie co sie dzieje...ale wiem, ze cos z Frankiem nie do konca ok i robia mu rozne badania! Mam nadzieje, ze to nic powaznego..tylko jakas pierdolka jak u Helki ten spadajacy cukier!
A wlasnie Loczku...ta piosenke Piersi puszczalam mezowi jak wybralismy imie..bo nie znal, a ja od razu zaspiewalam:P

A my wrocilismy z pobierania krwi i neurologa..poszlismy sobie od razu na spacer i nalesniki z powidlami sliwkowymi 🙂 Nawet spory kawalek przeszlam...ledwo co prawda i znow nawala pachwina, ale troszke sie ruszylam a Helena powietrza zlapala! Btw. Krew (poza jakims RDW CV) normie i mocz tez, a nawet CRP o stanie zapaln, ktore mialam b.wysokie po oprracji - spadlo 😉
A smieszna historia mamusiowa...Helena spala caly czas, wiec nie jadla! Na spokojnie ja zatem zapakowalismy do auta i wracamy do domku..a ta jak sie obudzila i darla o jedzenia to szok! Bylismy jakies 15-20 minut od domku, ale bysmy z ta "syrena" nie dojechali...musielismy podjechac do Medicoveru do pokoju rodzicow z dziecmi, nakarmiv ja i przewinac, bo nie bylo zmiluj:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gaju widze ze w tabelke wpisalas anyaz miala 40 plus 2 wiec chyba 41tc jak sie nie myle?!
ps. super masz nowe zdj w avatarku!

tabeleczka nam sie zapelnia kochane

jeszcze tylko 9 no i niko ale ona tylko na chwilke wpadla i znow nic nie pisze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super że Alex już jest z nami 🤪
Zdjęcie Michasi Pulpecika już dodane 🙃

Babeczko Hela się dopiero rozkreca:p Moja Pijawka jak zaczyna krzyczeć to jest akcja szukanie zjazdu i do cyca :P a w zasadzie to czemu jej w aucie nie karmilas? 😉
To super że masz dobre wyniki :*
Lekarka powiedziala by chodzic na spacery ile się da- nawet jak mamę będą nogi boleć :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz - Gratulacje Kochana!!!
Agadka - no ja Ci zycze tej niedzieli:P Tyle w tej ciazy juz jestescie, ze to juz "zmeczenie materialu" 🙂

Co do Franka Bisi - zabrali go do innego szpitala na patologie noworodka 😞 mam nadz.ze np.na Karowa, bo tam maja super oddzial dla maluchow! Nie wiedza, co mu moze byc..ciagle spi i nie bardzo moga go dobudzic, a w nocy jakis szary ponoc sie zrobil 😞 Mam nadzieje, ze to tylko jakas pierdola typu spadajacy cukier lub male niedotlenie..i ze oni po prostu sie nie znaja wiec wola chichac na zimne! Trzymajmy kciuki Mamusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale super mamy kolejnego bobaska 🙂
trzymam kciuki za bisie i jej Franusia, oby było wszystko ok.
A ja byłam dziś u swojego gin i że ktg wyszło mi złe to musiałam iść do szpitala tam gdzie będę rodzić i myślałam że mnie zostawią ale lekarz mnie zbadał położna zrobiła mi ktg i powiedzieli że na weekend nie będą mnie zatrzymywać ale mam przyjechać w poniedziałek to pewnie mnie już zostawią

A moja Hania waży już 3600 i lekarz powiedział że to duża baba jak na 1 ciąże a że ja takiej drobnej budowy, ciekawe czy dam radę urodzić sn?? ale głowka jest już na miejscu a rozwarcie dalej 1,5 cm 😞 czyli od miesiąca nic się nie zmieniło.
Tak nie chciałam iść na wywoływanie ale chyba u mnie się nic nie ruszy 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no superbaba napewno lepiej do specjalistycznego szpitala ze go wzieli

bisia pewnie przerazona 😞 i pewnie mysli to co czrnyloczek mowi....

ale miejmy nadzieje ze to jednak nic powaznego i zaraz go mamusi oddadza jak wszystko sprawdza!!

daj jej znac ze trzymamy kciuki za malego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka melduje sie dallej w dwupaku
dodi i Carolla nie martwcie sie moga was skurcze zlapac znienacka i juz dzidziusie beda na swiecie,ale macie racje ja tez juz watpie w to ze urodze o czasie i boje sie ze pojde na wywolanie dopiero 12 dni po terminie bo tutaj tak to wyglada 😞
Moj termin na jutro
Agadka ja bardzo chetnie w niedziele z toba pojde rodzic hehh niech tylko cos wkoncu ruszy
Dzieki za smska o Nirmalki i Anyaz nasza wkoncu 🙂 bardzo sie ciesze bo sie troszke juz o nia martwilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zapomniałam wam napisać że od paru dni mam straszną wysypkę tzw. pokrzywkę ciążową-MASAKRA tak mnie wszystko swędzi idzie się zadrapać tzn w dzień się pilnuję ale gorzej w nocy, nic mi nie pomaga tylko jak się nie drapie to jest troszke lepiej no i sie smaruje tłustym kremem 😞 lekarz stwierdził że po porodzie minie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wlasnie doczytalam o Franusiu od Bisi mam nadzieje ze to nic powaznego-trzymam kciuki zeby szybko byl przy mamusi
A ja zaraz na sklepy z mama,zeby chociaz byla jakas nadzieja ze jak pochodze to mnie zlapie,ale juz w to niewierze
Zazdroszcze wam mamuski ze juz jestescie po i tulicie swoje maluszki do piersi 🙂
my jeszcze musimy poczekac
Agadka narazie moj scenariusz sie sprawdza pisalam kiedys ze czuje ze Anyaz pierwsza urodzi ty bedziez druga a ja na szarym koncu 😮 ciekawe czy dalej sie sprawdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karioka to juz duza naprawde dobrze ze cie nie zatrzymali wiec w w poniedzialek kolejna mamuska do szpitala idzie....
a ja tez mam jakas wysypke ale tylko na rekach szczegolnie na wieczor i w nocy moge sie zadrapac od kilku dni musze w nocy sie smarowac z jakies 4 razy nie wiem co to?!

aguska nie mysl o najgorszym a kiedy masz znow polozna i ten zel? ja w poniedzialek...ale przeciez w niedziele rodze hahahah w kazdym razie mysle ze jak w pon pojde i znow zrobi mi zel i nic to pewnie w nastepny poniedzialek do szpitala na wywolanie to bylby 27 sierpien czyli wlasnie 12 dni po terminie...hmm zobaczymy co bedzie nie zastawiam sie mysle ze samo sie zacznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala Anyaz gratuluje!!! Wracajcie szybko do domku!!
Agadka. aguska, madzia, karioka, dodi, d0brycz, kambea, amelia czekamy!!!
Gaja : na Cieie tez czekamy ale na poniedziałek 🙂 ajjj i mialam juz kiedys pisac, Piotrus wyskoczyl na swiat w 38+1 , czyli w trakcie 39 tygodnia 🙂 nio taka mala poprawka 😉
Babeczko zostawilam Ci wodomosc na priv!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos nie moglam odpisac, az musialam zresetowac lapka a teraz nie ma czasu....Gratulacje mamusie Anyaz i Nirmala! Jupi
Bisia, trzymam kciukasy za Franka, na pewno, tak jak napisala SUperbaba, bedzie ok, pewno tylko male cos, a wola miec pod fachowym okiem. Myslami z Toba!!!!!!! I malutkim oczywiscie.
Gaja, no poprosze zmienic imie, dziekuje.
Bardzo ladne zdejcie w Avatarku tak w ogole!
Nie wiem juz co mialam pisac....
Miles siedzie cichaczem i sie nigdzie nie wybiera 😠 😜
Buziaki mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Staram się Was czytać ale nie nadążam, mam wrażenie, że bez przerwy ściągam mleko, karmię i przewijam Damianka 😉

Teraz idziemy oglądać mieszkanko które prawdopodobnie wynajmiemy, bo to świetna okazja a i tak zamierzaliśmy czegoś szukać od października 🙂

Karioka
pierwszy raz słyszę o pokrzywce ciążowej, faktycznie masakra... A Hania faktycznie duża 😁

Biedna Bisia i biedny Franuś 😞 mój Damianek też tak ciągle spał i nie szło go dobudzić (nawet przez 1,5h męczenia, gilgania, szczypania itp), wtedy okazało się, że nie dojada i ten cukier tak strasznie mu spadł, może Franuś ma coś takiego... tyle, że mój nie siniał 😞 Damiankowi też robili ciągle masę badań i się stresowaliśmy bo nie dokońca wiedzieliśmy po co to wszystko...

Nirmala biedna, to chyba najgorsze - namęczyć się sn i i tak potną przez cc...

muszę uciekać bo już mi mąż dupę truje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju... to co temu Frankowi 😞 ... pozdrawiamy Bisie i jesteśmy z nią ! ;* ale z nią wszystko ok, po tym przetaczaniu krwi?
Magdaluke - mój Julek też się w brzuchu zasiedział i nie chce wyjść..

Ale zmęczona jestem.. jeju,jeju.. stałam pół dnia nad garami;/ i gotowałam... mam dość. A teraz leże do góry brzuchem 😜 a mąż kawke poszedł zrobić.. może ostatnią kawkę?;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...