Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ojejku biedna Bisia, pewnie strasznie się stresuje i martwi. Jesteśmy z Wami Kochana! Oby to nie było nic poważnego i szybko Franek wrócił do mamusi!

Magdaluke w aktualnej tabelce na forum jest już zmienione imię Waszego synka 🙂
A co do tygodni porodu gdzie były sugestie - już poprawiłam i wkleję przy następnej aktualizacji na forum, ja z tymi tygodniami to czasem się sama gubię i nie wiem jak liczyć, myślałam że jak jest np. 38 i 2 dni to jeszcze jest 38 tydzień a dopiero jak jest np. 38 i 5 dni to 39 tydzień, więc jak u którejś jest jeszcze wpisany zły tydzień dajcie znać a ja poprawię 🙂.
W przyszłym tygodniu przez pobyt w szpitalu będzie opóźnienie w aktualizacji tabelki ale po powrocie do domku jak tylko będę mogła to zaktualizuję.

Strzauka powodzenia w poszukiwaniu mieszkanka 🙂

Amelia odpocznij po tym maratonie w kuchni.

Dziękuję za miłe słowa co do nowego zdjęcia w avatarku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
amelia ja tez dzis caly dzien sprzatam i gotuje teraz rosolek sie gotuje wiec sie polozylam na chwilke
a ja tez zawsze mowie o dzis ostatnie zakupy dzis ostatni raz do oscarka sie pozegnac dzis ostatni raz na spacer....taaaa :P

gaja no tak ostatnie dni w domciu bez dzidziuska 😁 bo pewnie cie nie wypuszcza bez!!!! wiec ostatnia juz napewno nie bedziesz 🙂

strzauka jeszcze chwilke tak bedzie ze bedzieci sie wydawalo ze tylko tyle robisz hihi

a co z pampinka bo mieli ja szyc jeszcze raz dzis nie?!

magdaluke moze cicho przed burza wkoncu jutro byc chciala czy dzis bo nie wiem za co trzymac kciuki hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy, mieszkanko fajne, dwa pokoje, 50m2 za 500zl, kuchnia wlasnie zamowiona pod zabudowe, caly sprzet nowy, bez mebli (dla mnie plus bo mamy swoje meble) wiec wydaje mi sie korzystnie 🙂
Teraz karmienie i spacerek do biedronki z Damiankiem 😉 rosnie jak na dtozdzach, juz nosi ciuszki na 62 🙂

Cirkawe jak Bisia sie trzyma... A o Pampince nie doczytalam, drugi raz szycie?! Masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka - cena super! Jeszcze jak Wam sie podoba to bierzcie! A Damianek to juz wielkolufek skoro na 62 nosi 🙂 Ja nie wiem jak zmierzyc Helke..ale nadal 56 troszke za duze 🙂

Kurde..ja nadal mam skleroze! Przes chwila Was czytalam i mialam mase do odpisania, a teraz zapoomnialam co i komu 😞
Co do Bisi - to Helenka miala to co synek Strzauki! I tez ciagle spala i spala..i ten cukier niski byl:/ No ale to cyba nie to, bo podstawowe badania zrobili i wszystko wyszlo w normie..a chyba nir panikuja bez powodu?! Z opisu to wyglada tak jak i Hela i Damianek, ale chyba cukier to sprawdzili od razu co?! Zabrali go do Sokolowa do szpitala dla dzieci i tam brda robili punkje kregoslupa;( Moze chca zapalenie opon mozgowych wykluczyc albo inne zapalenie mozgu;( Grunt ze wzieli i badaja..jest pod dobra opieka! Jutro Bisie do niego zawioza..a jakby mu sie pogarszalo to helikopterem poleci do Warszawy 😞 Najgorsze ze zaraz po porodzie wszytko bylo ok..dopiero 2 dnia stal sie ospaly itp:/ Nerwy ma okropne...sama czuje sie ok, ale ciagle cos u biedulki! Trzymajmy kciuki!

Za to u Moni calkiem ok..Marcelinka nie dostaje juz hormonow i jest tabilna. Wyjda ze szpitala na poczatku wrzesnia. Caluje Was wszystkie bardzo mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze, to Bisia ma nerwy potworne 😞 ale jak już jest pod dobra opieką, to najważniejsze...
Gaju- ładne zdjęcie 🙂 w oóle całkiem inaczej na nim wyglądasz!

Ja jestem taka wkurzona, że masakra... Denenrwuje mnie ten szwagier i to wszystko w domu .. ja już chce na swoje!!!!! 😞 a jeszcze pół roku ! ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz i Nirmalka gratulacje 🙂

Za Franusia trzymam kciuki, biedaczek 😞

Ja dziś na ryneczku dokupiłam sobie koszulę i stanik do karmienia, bo ceny supcio 🙂

Wiecie co, ostatnio się martwiłam, że dziecko za małe, tak mnie ta lekarka postraszyła, a wczoraj gin taką wagę mi zapodał, że myślałam, że z tej leżanki spadnę... Nawet nie będę wam pisać ile mi podał, ale zastanawiam się na ile to może być prawda, u jednego lekarza zmartwienie, że dziecko za małe, a u drugiego, że gigant 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Bisia i Franek 😞 aż za serucho ściska jak takie dzieciaczki są chore i muszą je męczyć w szpitalach no ale to dla ich dobra. Współczuje bisi nie mam pojęcia jak ona teraz musi się martwić ale trzeba bć dobrej nadziei że wszystko okaże sie ok. Trzymam kciuki kochana!
Strzauka Damianek rośnie jak na drożdżach 😁 super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane!!! Ja tylko na chwilkę, dzisiaj jestem troszkę szybciej ze szpitala bo juz padałam z sił 😞 Kochane czytam Was co jakiś czas jak jestem z Marcelinką w szpitalu ale nie piszę bo coś nie idzie mi z telefonu. Gratuluję wszystkim mamusiom i życzę dużo zdrówka Wam i Waszym slicznym pociechom!!! Bisia wiem co przechodzisz...trzymaj się Kochana!!! Musi być dobrze!!! Mi trochę lżej na sercu bo Marcelinka przeszła najgorszy już czas, ma zmniejszone hormony i nie dostaje juz kroplówek bo ma dobre wyniki, czeka nas jeszcze zabieg korygujący no i niestety całe zycie musi brać hormony 😞 Ja fizycznie czuję się dobrze, adrenalina tak na mnie działała, że mimo strasznego i cięzkiego porodu, ręcznego usuwania łożyska i łyzeczkowania a potem jeszcze przetaczania krwi po paru godzinach byłam juz na nogach, teraz jestem tylko bardzo zmęczona.. no i chudne w oczach, zostało mi jakieś 2 kg do wagi sprzed ciązy.
Kochane trzymajcie się cieplutko!!! Buziaki dla Waszych dzieciaczków!!! a dla sierpnióweczek, które są jeszcze w dwupaczkach życzę szybkich i bezbolesnych porodów.

A to moja Marcelinka 🙂

[IMG]http://i49.tinypic.com/2exu9fp.jpg[/IMG

[IMG]http://i49.tinypic.com/2cygv84.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/2cygv84.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo

monia wspaniale wiesci wiedzialysmy tu na forum ze bedzie lepiej!! marcelinka jest przeurocza 😁 skad ona ma takie kolorki normlanie
i jeszcze takie ciezki porod mialas 😞 uwazaj na siebie dobrze ze tracisz na wadze ale dbaj o siebie teraz mala chyba swoim mlekiem karmisz nie?? to tym bardziej jedz dobrze i odpocznij bo adrenalina adrenalina alekiedys toz ciebie zejdzie...

sperbaba daj odrazu znac co z malutkim oby to nic powaznego bisia juz pewnie ma dosc 😞

strzuka jak wam sie mieszkanie podoba to pewnie ze bierzcie

dodi to pochwal sie ile ma mowilam ze nie bedzie male!

czarnyloczek....u mamuni najelpeij 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
ado nas wlasnie zadzwonila siostra od adriana i mowi kupilismy sobie psa i bedzie sie nazywas sara!!! zaraz mnie cos strzeli normlanie
jakis plan awaryjny potrzebny....burza mozgow


przepraszam ze sie wtracam...ale to juz masakra zeby nazwac Psa imieniem dziecka ktore ma sie narodzic. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Figlareczka napisał(a):
agadka napisał(a):
ado nas wlasnie zadzwonila siostra od adriana i mowi kupilismy sobie psa i bedzie sie nazywas sara!!! zaraz mnie cos strzeli normlanie
jakis plan awaryjny potrzebny....burza mozgow


przepraszam ze sie wtracam...ale to juz masakra zeby nazwac Psa imieniem dziecka ktore ma sie narodzic. 🤢


no wlasnie w tym rzecz ze to niespodzianka mieli sie dopiero dowiedziec po porodzie 😞 wiec pretensji nie mozemy miec...
sara jest troche pieskim imieniem ale sarah bardzo nam sie podoba :/
probowalam delikatnie powiedziec zeby zmienili jej imie 😁 ale musze miec inne imie jakby co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka i pewnie wiedzieli ze wasza mala ma byc Sara-szkoda gadac
Czarnyloczku sliczne fotki i jaka ty szczyplutka laseczka 🙂
Monia nawet niewiesz jak sie ciesze ze juz lepiej z mala-tak trzymac duzo zdrowka i wychodzcie szybko do domku 😉
Ja dalej bez zmian po sklepach nic nie ruszylo tak jak przeczuwalam
Agadka ja mam dopiero na piatek za tydzien polozna jak sie nie rozpakuje i ma robic drugi raz tego sweepa a jak nie ruszy znowu to wtedy dopiero termin beda wyznaczac na wywolanie ok 31 sierpnia,ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze akcja sie sama rrozpocznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku fajne zdjęcia 🙂

Agadka to faktycznie głupio wyszło z tym imieniem... może niech mąż pogada z siostrą i powie, że chcieliście dać tak na imię córeczce to może zmienią jeszcze imię psiakowi...

Suuperbabeczko ja mam często podobnie, plecy strasznie mnie bolą, brzuch czasem jeszcze też, mam wrażenie, że nic innego nie robię tylko ściągam mleko itp i dołuje mnie to... A co dopiero jak od poniedziałku mąż pójdzie do pracy i zostanę całkiem sama... Przeraża mnie to trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie. Na szybciutko, nic nie poczytalam was, ale tylko chcialam sie pozegnac, jutro rano papa do cholernego szpitala, mam przynajmniej nadzieje, ze przebija wody i wszystko samo pojdzie. Spac nie moge i w ogole, mam rozpacz w sercu bo zostawiam ELle i w ogole. Lukea sisi jest u nas i poczeka az mala wstanie i jest dobry plan , ale mimo wszystko....
Dodalam zdjecia w brzuszkach, no bo prawda, ze juz ostatnie.
A dzien maialm pelen i zabiegany, bo pogrzeb i w ogole...
To mam nadzieje, ze bede miala same dobre nowiny do przekazania . Sciskam was mamusie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia - trzymamy mocno kciuki za szybki porod!!! Czekamy na Ciebie i Milesa..niech ktos da nam koniecznie znac jak urodzisz - nawet Luk w razie co:***
Strzaueczko - doskonale wiem co czujesz...kocham Helenke nad wszystko, ale jedyne co robie to laktator, cycek albo przewijanie 😞 W nocy ostatnio daje nam popalic..maz do 1 ja ogarnia, potem juz ja..ledwo zyje:/ A do tego tak zle nadal sie czuje..a lekarze tylko wzruszaja ramipnami, ze wg nich ok i widac tak musi byc..a ja juz pierdolxa dostaje, bo przy mojej nerwocy to juz mam tysiac mysli co sie ze mna dzieje 😞

BABY - RODZIC MI TU!!!! 🙂

A do nas dzis o 14.30 przychodzi w koncu polozna..mysliscie, ze dostanie zawalu jak zobaczy bajzel, zycie na kartonach i 3 koty?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Magdaluke powodzenia w szpitalu, życzę szybkiego porodu! Będziemy czekać na wieści.

Suuperbabeczko dobrze że wreszcie przychodzi do Was położna, oby była jakaś spoko babka to będziesz się mogła dopytać odnośnie wszelkich wątpliwości przy pielęgnacji czy karmieniu Helenki. A co do stanu mieszkania może być zaskoczona i zapytać czemu to tak wygląda ale jak powiecie co i jak to powinna zrozumieć.

Czarnyloczku fajne fotki, Miłoszek słodko śpi w ramionach mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...