Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Strzauka: JA nie odklepuje 🙂 ale jak mi przyspia przy cycu to budze 🙂 np laskocze stopki gilgam po policzku , na chwilke biore do gory tak zeby jaknajwiecej pil i jak najmniej sie buzil tylko te 3 h sie udalo 🙂 Nio ale niestety nie zawsze tak wychodzi...... Nio ale warto probowac 🙂 Nio i jak tylko mozesz to bardzo prosze 2 buteleczki. Z góry dziekuje kochana i napisz mi prosze na priv ile Ci przesslac kasiorki i dane do konta 🙂 Jeszcze raz dziekeuje 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Strzauka w dzień za każdym razem dawałam do odbicia-jeśli usnął mi po jedzeniu przy cycu to jak Go kładłam na piersi-kangurowanie to nie budził się, wręcz przeciwnie mocniej zasypiał, ale jeśli po 10 minutach nie beka to wtedy Go kładę na prawym boczku. W nocy jak je na leżąco to zasypiamy razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki ja tylko sie przywitac 🙂 nie mam casu was nadrobic ale jak znajde chwilke bede czytac po kolei
U nas dobrze pozniej wam porod opisze bo u mnie to poszlo blyskawicznie-wiec te ktore jeszcze nie rozpakowane trzymam kciuki i nie znacie dnia ani godziny 🙂 u mnie nic nie zapowiadalo ze jeszcze tego dnia urodze 🤪
Zoe bardzo czasochlonna moglaby przy cycku caly dzien siedziec 🙃 i dosc duzo placze,ale mysle ze to dlatego ze jeszcze nawal pokarmu nie przyszedl i po prostu glodna jest takze czekam az cycuszki zaczna wiecej produkowac
Pozdrawiam ws serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie ktore jeszcze nie urodzily
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiu nie pamiętam w sumie ile, na pewno w szpitalu jak jadł z butli to 30-40ml, jak miał tydzień to myślę, że koło 60ml, ale on i teraz żarty bardzo jest.

Już 4 razy jadł z piersi i zero problemu 😁 Kupilam mniejsze kapturki, niestety medeli nie dostałam, będę szukać po aptekach a póki co chociaż Campola rozmiar S i jest dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff..jestem padnieta:/ I to nie wiem po czym..chyba nadalmega slaba jestem! Bylam dzis na rehabilitacji reki, bo po ciazy wrocil mi uciak na nerw w kregoslupie i musze go ogarnac, bo reka mi padnie 😞 A potem poszlam sama z Helenka na spacer, posiedzialam na laweczce a Malutka spala ponad 1,5 h 🙂 A za chwile znow to samo - laktowanie...cycki juz byly! Ale mam wrazenie, ze ona sie nie najada nimi...ssala jeden 15 minut, drugi za chwile 10 minut...i nadal buziaka otwiera;/ Musze sciagnac by miala moje..o ile cos poleci, bo o 15 sciagalam!

Co do kupek..no ja mam nerwa, bo robi rzadkie znow..na szczescie tylko 2 w nocy i 1 w dzien..a do tego mega smierdzace!!! Pasc mozna..a pediatra to olala..moze pode do innego cholera!
Znow przeczytalam i nie wiem co komu mialam odpisac..aaa!

Strzaueczko - to ja wstepnie poprosze ten lek..chyba ze da mi sie zalatwic jakos inaczej - to odwolam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Mamusie i Brzuchatki 🙂
Ja do was na chwilke, zeby sie przywitac, bo maly jeszcze spi, ale u cyca lubi byc uwieszony i chyba traktuje go bardziej jak smoczka, bo jakos sie martwie tym jego jedzeniem. Od wczoraj jeszcze kupki mi nie zrobil, a ja juz w panike 🤢 Dobrze, ze jutro polozna przychodzi to ja wypytam. Alex jak do tej pory spokojny i w sumie tylko raz poplakal, ale to bardziej ze zlosci, bo mu te kapturki z Medeli nie podpasowaly i ogolnie, bo mam problem z ssaniem prawej piersi 😞 Jak widze to nie tylko ja mialam problem z ospaloscia maluszka po urodzeniu. U was przynajmnej ktos wam cos doradzil i cukier zbadal, a mi powiedzieli tylko, zeby go za cieplo nie ubierac 😠 Zreszta ogolnie angielskie szpitale sa moim zdaniem do d.... Jak narazie to martwie sie, ze maly ma delikatna zoltaczke przez to, ze mamy konflikt syrologiczny, ale u niego podobno ma to samo przejsc 🥴 Przepraszam troche pomarudzilam, ale czasem trzeba sobie ulzyc 😉
A tak ogolnie to fajne te wasze maluchy na zdjeciach 🙂
Zycze naszym pozostalym sierpnioweczkom , zeby jak najszybciej mialy bobaski przy sobie i zeby porod poszedl wam szybko i lekko (czego ja niestety nie mialam, ale dobrze miec to za soba) 😘
A to nasz Alex:
[IMG]http://i49.tinypic.com/2wei3hu.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
agadka, czemu humor zly? nie martw sie, wiesz, ze tak czy siak juz na dniach.
karminie kupy siuski kolki ...no widac,ze mamusie niemowlakow 🙂
zycze wam i sobie jak najmniej problmow
Anyaz, sliczniutki Alex!!!
Moje dziecie wisi na cycu juz z godzine- ludzki smoczek ze mnie, ale ok....panikuje, nie powiem, bo praktycznie juz nie mam w ogole mleka i sie boje, ze zaniknie...czy tez nie przyjdzie...jutro maly ma wizyte to popytam...
u nas masakra noc...jak w wariatkowie
zasnelismy po 5 rano........
maly darl sie cala noc Ella razem z nim, wszyscy u nas w sypialni
o 4 rano doszlam do wniosku, ze on glodny po prostu i dam mu jednak sztuczne i nie moglam znalezc smoczkow do butelek, wiec Luke jechal po nocy do sklepu
potem wyparzanie i tu sie sprawdza sterylizator do mikrofali i mu dalam...pil kochany taki i zasnal w koncu..i tak chodzimy jak zombi
ale normalnie mowie wam, masakra byla
dzis , poki co ciagnie cyca i nie panikuje, ale czuje, ze wiele nie pije
a ja jeszcze po nocy z laktatorem siedzialam i dzis tez, byle tylko tymulowac przyplyw mleka
boje sie bo z Ella w ogole nie mialam tegoproblemu, wrecz na odwrot...
no nic, ie sprzatnac bo ktos wpada
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chce mi sie wyc!!!:,( Helenka caly czas ma rzadkie kupki:,( 2 w nocy, 2 w dzien..jak mustarda i smierdza:,( Je normalnie..ale cesciej poplakuje..a teraz od 3 h w ogole spac nie chce! Ta jedna prdoatra kazala obserwowac, ale ogolnie olala..a ja sie mega martwie i nie wiem co robic 😞 W razie co umowilam innego pediatre, ale moze ja panikuje?! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja dziś szybciej ze szpitala. Dorotka co do kupek to Marcelinka własciwie robi przy kazdym karmieniu i tez są rzadkie i żółte i pytałam się to mówiły, ze to normalne także myślę, że się nie denerwuj a jesli chodzi o karmienie to mi sie wydaje, ze ja tez non stop karmię 😮 pielęgniarki się śmieją, że malutka to jak bombka na choince wisi 😁 Ona mi zasypia przy piersi i chociaż poprzytulać się musi jak juz się naje. Pokarmu nie mam za dużo, miałam więcej ale myślę, że przez stres i zmęczenie jest go mniej 🥴 Pokarm ściągam regularnie w nocy aby malutka miała na następną noc w szpitalu ale rano o 6 rano dają juz jej sztuczne bo nie wystarcza taki ma apetyt. Juz nie moge sie doczekać kiedy bedziemy razem w domu ale jeszcze trochę bo mamy wyjść na początku wrzesnia. Dziewczyny nie poczytałam Was za dużo bo padam, jak wracam to jem kolację, biore prysznic i kładę się spać tak mnie wykańcza ten szpital...mam nadzieje, że u Was wszystko dobrze. Przykro mi, ze Franuś Bisi chory, ostatnio pogadałyśmy przez telefon i mam nadzieje, że trochę ja podniosłam na duchu chociaż wiem jak to ciężko bo sama to przeżywałam i nadal przeżywam...a ona biedna nie może go na razie nawet przytulić... Musi być silna to i Franuś będzie silny. Widzę, ze coraz mniej zostało juz Was do rozpakowania 🙂 codziennie zaglądam czy któraś urodziła i bardzo się cieszęjak widzę nowy wątek 🙂 A co z D-brycz?????????????
Uciekam bo za trzy godzinki muszę wstać by odciągnąc pokarm. Buziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka i co tam u Ciebie? Jak Twój humorek?
Nasze maleństwa to indywidualiści i nie chcą sie dostosowywać do żadnych terminów, u mnie poszło troszke do przodu mam rozwacie na dwa palce,ale z takim to można jeszcze pochodzić jak w ciągu tygodnia sie nie rozwiąze to dostane skierowanie na oddział .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC Bisia Trzymam kciuki za Was dwie i wasze maleństwa
Pampinka Superbaba Kupki mogą sie pojawiać nawet po każdym karmieniu ,a jak dziecko płacze i pręzy się to ma kolki ,dwoje z moich dzieci je miało do 3-ego miesiąca i żadne kropelki nie pomagały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka biedaku 🥴 trzymam kciuka żeby coś ruszyło u Ciebie i reszty dziewczyn .. bo wiem po sobie a doszłam tylko do 39 tygodnia na szczęście a u Ciebie już 42 🥴

Co do dziewczyn "po" łatwo wam idzie jedzenie? bo ja to muszę wmuszać w siebie normalnie na siłę 🥴 minęło 10 dni od porodu a ja już doszłam do swojej wagi i nawet schudłam .. brzucha już nie mam tylko flak został 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka a próbowałaś coś oprócz tego swepa? Moja znajoma chodziła przez godzine po schodach i ją wzieło,ponoć pomaga też stymulacja sutków. Powiem Ci szczerze ,że z jednej strony chce już rodzić a z drugiej okropnie się boje,mój pojechał do pracy 700 km od domu i nie bardzo mam z kim zostawić starsze dzieci bo moja mama np dzisiaj strzeliła focha i wyłaczyła telefon,często tak robi zachowuje sie jak małe dziecko. Jak bym w nocy zaczeła rodzić to musiałabym na gwałt szukac dla nich opieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kambea napisał(a):
Agadka a próbowałaś coś oprócz tego swepa? Moja znajoma chodziła przez godzine po schodach i ją wzieło,ponoć pomaga też stymulacja sutków. Powiem Ci szczerze ,że z jednej strony chce już rodzić a z drugiej okropnie się boje,mój pojechał do pracy 700 km od domu i nie bardzo mam z kim zostawić starsze dzieci bo moja mama np dzisiaj strzeliła focha i wyłaczyła telefon,często tak robi zachowuje sie jak małe dziecko. Jak bym w nocy zaczeła rodzić to musiałabym na gwałt szukac dla nich opieki.


o nie :/ ah z tymi matkami!! zycze ci w takim razie zeby sie w nocy nagle nie zaczelo!!

jakby to byla moja pierwsza ciaza to nie mialabym nic przeciwko ale teraz wszystko do mnie wraca i wyglada dokladnie tak samo jak z oscarem i dlatego sie denerwuje nie jest mi ciezko czy cos ale boje sie czy wszystko jest ok ....

masuje seks schody mam w domu wiec pokonuje je 100razy dziennie i psa mamy wiec spacery tez...sweepa mialam dwa razy chyba jutro po ananas pojade......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka Przyznam sie ,że nie znam szczegółów jak było z Oskarkiem ale wspólczuje Ci i szczerze życzę,aby narodziny Sarah przebiegły we właściwy i wymarzony przez Ciebie sposób,oraz by pozwoliły Ci zapomnieć o tej traumie przez którą przeszłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agada, no ja Cie bardzo dobrze rozumiem, gdyby moj lekarz sie nie uparl na indukcje, to kto wie czy bym jeszcze z brzusiem chodzila. ALe z drugij strony Miles ponad 4 kg, wiec pewno lepiej, ze juz po. A wiecie, jak pojechalam na porodowke to mialam ponad 3 cm rozwarcia i silne dosc skurcze tak czy siak, wiec gotowa bylam na pewno. Przynajmniej nei mam wyrzutow, ze Miles za wczesnie czy cos.
A w ogole to mialam epidural, zalozyli mi wczesnie,ale nie wlaczali, dopoki nie poproszel....no i juz bylo naprawde zle i mowie, ze ja poprosze...a oni, ze za 1h i 15 min bo anastezjolog na cesarce...ale spanikowalam, o matko....i dostalam jakiegos draga, co mnie oglupil i podwojnie widzialam, hehe...a z bolu myslalam, ze postradam zmysly...bidny Luke....sie nasluchal
Chyba troche mleka doszlo i maly podjadl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozpakowane mamusie mam do Was pytanie ,jakiej firmy laktatory kupiłyście,bo rozważam zakup i potrzebuje porady.Swój stry wyrzuciłam,bo zakładałam że już nie bedzie mi potrzebny.
Dobranoc Dziewczyny 🙂 Spokojnej nocy Wam życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kambea reczny z aventu
a porod z oscarkiem byl calkiem ok bardzo szybko az do parcia- te trwalo godziny! z powodu zlego ulozenia skonczylo sie na kleszczach, wiesz ja porodu nie wspominam jakos mega zle, dopiero po 10dniach stalo sie to co sie stalo ale z porodem nie mialo to nic wspolnego, tylko to wszystko siedzi mi w glowie....trzeba czekac i sie poddac temu co bedzie :/

magdaluke a bylo choc troszke latwiej niz za pierwszym razem? bo z tego co piszesz to niekoniecznie...
myslalam ze jak ci przebili to sie dopiero zaczelo a ty tam juz ppkechalas gotowa dlatego tak szybko poszlo...
kurcze taki duzy chlopak az sie boje ile sarunia moze miec chociaz ciagle byla mniejszym dzieckiem i oscar tez wiec moze bedzie okolo 3kg (pliiissss)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...