Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sorrki, że się wtrącę ☺️
Agadka, pisałam na mamuśkach, bo wiem co czujesz.. Ja miałam z Jasiem termin na 12, a urodziłam 26. 🤨
Poproś gin o amnioskopię, mi wtedy specjalnie naruszył szyjkę, badanie mega nieprzyjemne. ale w tym stanie można poddać się wszystkiemu 🙂 bo chodziłam 2 tygodnie z 0,5cm szyjką. Badanie o 15, ja o 2 w nocy już miałam bóle 😁
Trzymam kciuki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Nie mam wogole ochoty ani czasu pisac spadly na nas nieszczescia jak grom z jasnego nieba 😞
Tesciowa ma raka pluc a tesciowi wykryli raka krtani-poprostu mam juz dosc, mam nadzieje ze depresja mnie nie dopadnie-sorki ze pisze o tym ale musze sie troche wyzalic.
Powinnismy sie cieszyc z narodzin Zoi a tutaj takie wiesci i jeszcze tak daleko od nich
No nic trzeba wierzyc ze bedzie dobrze

Magdaluke nie boj sie lewatywy ja sobie zrobilam przed porodem-tylko polowe wstrzyknelam i poszlo super a po porodzie tez podchodzilam chyba z 5 razy i nie umialam zrobic az na 4 dobe sie wkurzylam i sobie druga polowe tej lewatywy zrobilam i podzialalo i teraz juz robie normanie
Wiec powodzenia
Agadka caly czas trzymam za ciebie kciuki zeby jednak ruszyl porod naturalnie bez wywolywania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - a mowilam, ze dzis urodzisz? 🙂 Ale ze jak to Matylda?!?! A Ada?!:P A Wam sie zmienilo 🙂 Wielkie gratulacje i buziaki dla Was!!! Ucalujcie corcie i wracajcie szybko do domu!
Agadka i Kambea - kolezanka to wrecz olejek rycynowy pila w ramach desperacji i checi porodu:P Mam nadzieje, ze dlugo juz Was meczyc nie bedzie i bobasy wyjda 🙂 Agadka - moze tamta niedziela to byla pomylka i to jutro mialas urodzic?! To tak Ci szczerze zycze:*
Aguska - strasznie smutne wiesci dla Was:,( Mam nadz.ze da se to leczyc..tego Wam i im zycze! Buzi

a co z Corolla?! Ona rzadko zaglada, ale cos dlugo jej nie ma...moze urodzila!
Z Frankiem Bisi nie bardzo 😞 Po zmniejszeniu dawki leki dzien czy dwa bylo lepiej i nie mial drgawek, a dzis znow mial 😞 Badania na szczescie wychodza narazie ok, ale jak tu sie nie denerwowac?! 😞 Trzymajny dalej kciuki pls!

My dzis calydzien prawie poza domem! Odwiedzilismy z Helenka tescia, a potem wpadlismy do znajomej do knajpki na kawke i herbate 🙂 Wreszcie wyszlam z domku..uff...nawet silymialam! Nadal jednak mam dola przez to, ze na usg wyszlo ze jeszcze w srodku mam krewi jakos powinnam sie jeszcze oczyscic..a tu nic nie leci 😞 Denerwuje sie tym okropnie 😞 Kiedy w koncu wroci sie do normy cio?:/ Jutro ma byc syfiasta pogoda, wiec pewnie w domu bedziemy siedziec..nuda 🙂

Buziaki Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguśka współczuję 😞 wiem co czujesz, bo ja też wciąż przeżywam raka dziadka 😞 nie wiadomo czy zostało mu kilka miesięcy 😞 no ale teraz nasze maluszki są najważniejsze i dla nich musimy się trzymać i myśleć pozytywnie 🙂 😘

Biedny Franuś, Bisia musi być cała w nerwach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Sorrki, że się wtrącę ☺️
Agadka, pisałam na mamuśkach, bo wiem co czujesz.. Ja miałam z Jasiem termin na 12, a urodziłam 26. 🤨
Poproś gin o amnioskopię, mi wtedy specjalnie naruszył szyjkę, badanie mega nieprzyjemne. ale w tym stanie można poddać się wszystkiemu 🙂 bo chodziłam 2 tygodnie z 0,5cm szyjką. Badanie o 15, ja o 2 w nocy już miałam bóle 😁
Trzymam kciuki!!!!


Slyszalam ze polsce tym sprawdzaja wody plodowe ale tutaj w szkocji nie chca nic robic do zakonczenia 42tyg ciazy poprosilam zeby mnie wczesniej przyjeli wiec we wtorek mam miec jakis tampon robiony i wody przebite
jak na poolske to ddlugo bylas w ciazy f 🤔

Aguska przykro mi w tak wspanialym czasie dostaliscie tak zle wiadomosci trzeba miec nadzieje masz racje!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane.
Dodi, gratulacje Matyldy, piekne imie ! I niespodziankowe :-) Duzo zdrowka zyczymy!
I dla Frania Bisi zycze wszystkiego co najlepsze. Serce mi sie kraje....Ja sie duzo nie modle, ale dziewczynki, za zdrowie dzieci i za zdrowie tesciow Aguski i dziadka Strzauki i za nas wszystkie dzis sie normalnie pomodle...Tak przykro jak zle wiadomosci, a taki piekny czas powinien nastac. Jestemy z wami myslami kochane.
Aguska, wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam lewatywe....bo tesciowa kupila. Wcale nie chcialo ruszyc nawet po, ale na dwa razy wlasnie i jakos troche. Drugi porod, cos strasznego. Dzis jakos samo poszlo, ale za to panika, poszlam z malym na gore u tesciow go nakarmic i mnie zlapal jakis strasznybol...siedzialam i ryczalam is ie ruszyc nie moglam. Luke dal mi moje prochy ( tylanol +codin) i dzwonilam do lekarza...i wiecie, cos przeszlo. A juzx widzialam siebie na ostrym, jak nic. No ale, brzuch boli , tylko chyba tak, jak mocne wzdecie, gaz...bo nie wiem co to. Po tych wszystkich przejsciach...no i nacpana na swoich prochach jade...kupilam tabletki na gazy...Boziu , co za trauma ..normalnie do konca zycia nie zapomne.
Miejmy nadzieje, ze pomoze. A to wszystko oczywiscie na imprezie urodzinowej Elluni....goscie i wszyscy na dole, kolezanki z ktorymi sie dawno nie widzialam, a ja leze i zwijam sie z bolu....ale jakos wrocilam do zywych i dalam rade swietowac z moja niunia. A tak fajnie bylo! A jakie ciacha dziadek upiekl, torcik w ksztalcie Mini i w ogole, strasznie sie wzruszylam, jak tescie sie przejeli i tak sie postarali dla Elli.
I Miles posiedzial na podworku :-) Siostra przyslala mi pieluszki tetrowe i jestem zadowolona jak nie wiem 🙂
Dziewczynki, czy wasze szkraby tez tak ulewaja? Miles normlanie potrafi jak z egzorcysty, Ella tez tak ulewala...wiec pewno minie kolo 6 miesiaca, ale normalnie....liczylam, ze bedzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - biedulko z tymi bolami i wyproznieniem 😞 Mi pomagaly czopki glicerynowe, ale tez z poczatku bylo ciezko bo jelita leniwe i po lezeniu nie chcialy mi pracowac:/ A te bole u Ciebie to pewnie gazy Kochana..mialam to samo i w koncu espumisan bralam, bo mozna:* Co do urodzin Elli - super, ze dziadkowie pomogli bo Ty bidulo nie mialabys przeciez sil! Najwazniejsze, ze impreza udana 🙂 A co do ulewania to akurat Helenka nie ulewa prawie w ogole...ale mojej znajomej ulewa non stop, wiec co nobas to inna historia! Mi dla odmiany Helenka strasznie soe w nocy dzis prezyla i rano poplakuje, bo chyba kupy zrobic nie moze 😞 Wczpraj zjadlam placki z jablkami..moze od tego:/
Agadka i Kambea - jak brzuszki?! Trzymam kciuki za dzis:*

jak tam Mamusie z bobasami?! U nas dzis pogoda koszmarna - zimno i leje, wiec dzien w domu:/ Helenka dostala od babci taki album do uzupelniania o sobie..wiec moze dzis to poogarniam 🙂 Poza tym ja dalszy nerw z tym, ze wiem ze w srodku jest krew a nic nie leci 😞 Niby mowi, ze moze raz na jakis czas..ale ja przerazona, bo nie wyobrazam sobie zadnego czyszczenia!!!:,( Mysle pozytywnie, mysle pozytywnie...Milego dnia Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Superbaba Dzisiaj rano zaczełam plamic i nie bardzo wiem co robic ,czekac czy jechać do szpitala,moj gin nie odbiera telefonu 🤔
Aguśka Bardzo Ci wspólczuje
Agadka A co tam u Ciebie?
Bisia Trzymam kciuki za Frania,życzę żeby drgawki mineły bezpowrotnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny dawno sie nie odzywałam. W poniedziałek tydz temu poszłam na wywołanie porodu a urodziałam dopiero w środę 22.08.12 o 20.10 przez cc. Hania była bardzo duża i nie dałabym rady jej urodzić bo jej główka nie mieściła się w kanale. Przez 2 dni byłam nieżywa przez to że tak długo mi wywoływali i nie było postępu ale malutka dostała 10 pkt i jest śłiczna i warto tak pocierpieć 😁.
Mam nadzieję że u wszystkich mamuś jest wszystko dobrze i z maluszkami. Mam dużo do nadrobienia przez ten tydzień 😁
pozdrawiam szczęśłiwa mamusia Haniusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i trzymam kciuki za te z was które jeszcze czekają, Ps. dziś od tygodnia przespałam normalnie aż 5 godzin 😁 przez całą noc. malutka śsie bardzo ładnie aż położna wczoraj ją pochwaliła tylko ja mam problem jak przystawić tak za pierwszym razem i dopiero po 2 -3 próbach się udaje, cyce bolą i są popękane ale liście kapusty to jest wybawienie 😁. A od wczoraj od 16.00 jesteśmy nareszcie w domku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka gratuluje!!!

a my juz zaliczylismy wczoraj wizyte na pogotowiu 😞 ech szkoda gadac normalnie...
wczoraj w nocy mala czesto sie budzila na karmienie i tak co 2 godziny od 12 w nocy do 7 rano a potem jak nam do 13 sie nie budzila zaczela sie panika, ze dawno nie jadla i ze pewnie jej cukier spada i taka ospala, dobudzic nie mozna bylo 😞 a ze mamy szpital przez droge... i tylko nas wysmiali, ze powinnismy sie cieszyc, ze taka grzeczna. w szpitalu kazali co 3 godziny karmic nawet jak spi to budzic! no i wyszlo jak wyszlo
a dzis pierwsza noc z nami troche pospala bo mi sie nie chcialo do lozeczka odnosci ☺️ i u nas jej sie chyba lepiej spi 😉
Bisiowemu Frankowi duuuuuuuuuzo zdrowka!
Magdaluke mi po cesarce to dawali jakis chyba antybiotyk na usprawnienie pracy jelit ale i tak nic i wlasnie po 2 czopkach dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie i Brzusie 🙂

Piszę ze szpitala, czujemy się z malutką bardzo dobrze, nie nacięli mnie więc chodzę, biegam i skaczę jak kozica 😜 Poród super, najgorsze ostatnie 20min parcia, ale dobrze, że tak krótko. Mała była 2 razy owinięta pępowiną, ale była na tyle długa, że nie wyrządziła jej żadnej krzywdy, także 10pkt. Jesteśmy bardzo szczęśliwi 🙂 Jedyny problem to, że mała strasznie się denerwuje przy piersi, jakby nie mogła złapać porządnie i mnie to martwi i stresuje, ale się nie poddaję. No i jest Matylda a nie Ada, jak ją zobaczyliśmy to zmieniliśmy zdanie 🙂 Pozdrawiam Was i czekamy na ostatnie dzieciaczki w poczekalni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - super, ze tak swietnie sie czujecie 🙂 A to, ze sie wscieka to normalne...musi nauczyc sie dostawiac i zasysac! Wracajcie szybko do domku...a Matylda to bardzo ladne imie 🙂
D-brycz - z tymi nerwami przy bobasie to normalne...my tez pare razy na poczatku spanikowalismy i pobieglismy do pediatry 🙂 Pewnie jeszcze nie raz sie przestraszymy:/ Oby zdrowie maluchom dopisywalo!

Nie wiem narazie, jak dalej z Franiem, bo Bisiak jest tak zalamana, ze nie ma sil rozmawiac 😞 Nic dziwnego...jak dziecko cierpi i nie wiadomo, co sie dzieje to z sil sie opada 😞 Oby wyzdrowial maluszek!

A to moja Helenka jako 3,5 tygodniowe bobo:
[IMG]http://i48.tinypic.com/2ajyhs6.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dodi -jeszcze raz gratuluje 🙂 i ciesze się że ominą Cię te problemy z raną po nacinaniu 🙂
Karioka- również gratuluję 🙂
Suuperbabo - ale Helenka duża już i jaka słodka 🙂 widzę że też dajesz jej smoka 😜
Kambea - może to jakaś oznaka porodu ?
Agadka- co u Ciebie ? Dalej nic ?
Magdaleuk - ucałuj Elle w dniu jej urodzin 🙂
D-brycz - jednak Iza została ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi gratuluję no i super że poród szybki 🙂
Moja Hania ważyła 3640 54 długa a obwód główki 34. CC zrobili mi dzięki mojemu lekarzowi który akurat zaczął dyżur od 14.00. A ja juz od 2 dni wywoływany miałam al nic nie postepowało. rozwarcie 4 cm i stanęło bóle straszne no i jak mnie pobadali to okazało się że główka małej jest za duża i się nie zmiesci w kanale bo ja mam tylko 32 cm i jakiąś dziwna budowe miednicy. Lekarz powiedział że nie urodziłabym sn a jak by coś to byłaby tragedia 😞 ale to tylko dzięki niemu tak szybko zadecydowali.
A Haniulka też przez 2 doby nie chciała cyca i musiałam ją budzic co łatwe nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek napisał(a):
Karioka gratulacje!!! A ile Hania miała że musiało być CC?
D brycz ją sobie tak tłumacze że dziecię się meczylo częstymi pobudkami i jedzeniem i musiało odespac 🙂 jednak Izabella?

misiek sie uparl, ze ma byc Iza i koniec 🙂 a jaki on w niej zakochany!!! normalnie mnie to ma gdzies! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi super ze u Was wszystko dobrze i super imię 🙃 Hehe każda dzidzia się denerwuje na początku 🙂
Karioka to fajnie że po tylu trudach Twój lekarz o tym zadecydował i że malutka już jest 🙂 U mnie było tak samo że miałam ścieśnioną miednicę.
Dorotko Cudna Helenka 🤪 Już nie mogę się doczekać jak ją zobaczę i wyściskam 🙃 🤪 🙃
Mój już nie chce tak często spać na boczku, tylko na wznak więc się już nie modli 😜 A co do męża się nie martw, widzę że już każda prawie się kłóci, u mnie podobnie, ciągle mam jakiegoś nerwa na Miśka 😠
4nula jak tam karmienie piersią? Nadal tylko sztuczne??

A tu już ostatnie zdjęcie Miłosza na tym forum 🙃 W Jego pierwszym body na 62cm 😁-pewnie zaniżona numeracja ale 62 jest? Jest 🙃 🤪
[IMG]http://i47.tinypic.com/1z2hxli.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka Serdeczne Gratulacje
Superbaba Sliczna jest Twoja Helenka.Moje ciśnienie dzisiaj też podwyższone 133 na 87
4nula tak to symptom zbliżającego sie porodu ,dodzwoniłam sie w końcu do swojego lekarza i kazał mi czekac na skurcze i dopiero jechać do szpitala,ale jak narazie cisza.
dbrycz to teraz masz konkurencje w córeczce 🙂
Czarnyloczek ależ szybko Miłoszek rośnie ,przystojniaczek z niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Kaiolka gratulacje 🙂
Superbabeczko,Czarnyloczku wasze pociechy przecudne 🙂
Magdaluke wspolczuje ci tych bolow ale dobrze ze juz nr 2 zrobione teraz juz bedzie coraz lepiej mam nadzieje 😉
U nas dzisiaj wkoncu sloneczko wyszlo wiec poszlam z Zoe na spacerek ale fajnie bylo wyjsc wkoncu z domu 🙂 duzo lepiej sie czuje
Dziwczyny tez tak dlugo slabe bylyscie po porodzie? U mnie tydz po porodzie i dalej slabosc 😞
Dodi nie martw sie ze mala nie chce cyca zlapac to normalne musi sie przyzwyczaic
Lece bo mala sie budzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...