Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczyny....
Niko urodził się 15.08.2012r o godz 15.25
ważył..3200 i długość.. 47cm..
o od razu po przyjedzie do szpitala trafiłam na badanko ginekologiczne, a ta mi gada ze rozwarcie na 6 palców.... wzięli mnie na porodówkę, wykurzyli jedną babkę by zwolniła miejsce....
a tam następna kontrola i już na 7 rozwarcie... bardzo szybko się to posuwało....kilka skurczy i zaczęły się parcia... (tego nie można zatrzymać trzeba przeć i już samo się pcha) trzy ostre parcia przy jednym dłuższym skurczu i niko już leżał na mojej klacie...
bolało strasznie jak główka wychodziła, pękłam, ale to był chwilowy ból, reszta samo wyszło bez problemu i bez bólu...od razu po dzidzi kazali mi przeć to łożysko, jedno parcie...później mnie szyli...ale to było najgorsze bardzo pękłam i mam dużo szwów...jak zakładali te szwy to myślałam ze ich wykopie z tej porodówki taki niesamowity ból... sam poród tak nie bolał jak to szycie...
po godzince już byłam na sali poporodowej i już chodziłam...Niko mój skarb był cały czas przy mnie...
Niko daje mi w kość i się budzi na cyca...
kochane jestem zdecydowana rodzic jeszcze raz !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka jakto ktg wyszło źle!? Wszystko musi być dobrze Kochana! trzymam mocno kciuki!!!!!!!

Magdaluke Damian strasznie ulewa, mimo, że beka za każdym razem to i tak nic to nie daje...

Karioka gratulacje 😁 szkoda, że nie obyło się bez cc... Ale miałaś szczęście, ze na rozsądnego lekarza trafiłaś i nie zwlekał z decyzją!

Niko również gratuluję!! Szybko poszło 🙂 Tylko beznadziejnie, że tak na żywca Cię szyli, ze bolało :/

D-brycz zawsze w szpitalu tak gadają, że minimum co 3h maluch ma jeść, mąż wziął sobie to do serca i męczył Damiana i wybudzał na siłę, ale ja się darłam na niego i w końcu jak poszliśmy do pediatry to jej powiedziałam o tym i też mu powiedziała, że ma się cieszyć, że Damian nam w nocy po 4-5h śpi a nie się martwić 😉

Loczek jaki ładniutki Miłoszek 😁 Damian też już nosi 62, bo ma takie długie nogi, że w 56 szybko przestał wchodzić, a i body już też poszły w odstawkę 😉

Babeczko Helenka też przesłodka 😁 szkoda, że u Bisiaka tak kiepsko 😞

Dziewczyny czy macie ochotę na seks? Bo ja ani troche, a juz 5 tygodni po porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - trzymam kciuki, by wszystko bylo dobrze!!! Nienawidze lekarzy, ze pozwalaja przenosic ciaze, a potem niepotrzebne nerwy sa! CZY KTOS MA NUMER DO AGADKI I MOZE SIE COS DoWIEDZIEC?! Bo aie bede denerwowac, a ona sama raczej chwilowo tu nie zajrzy:/
Niko - gratulacje 🙂 Super ze tak szybko poszlo..tylko szkoda, ze Cie np.nie nacieli..to mniej bolesne niz pekniecie i latwiej sie szyje:/
Czarnyloczku / no ja tez nie moge sie doczekac, az zobacze i ucaluje Miloszka 😉 On sie slodziasny!!! I jaki juz wielkoludek 🙂 Mnie troszke przeraza, ze Helenka tak szybko rosnie..juz nie jet takim niemowlakiem, ale bobaskiem..juz dorosla do 56 🙂 Tylko niektore pajacyki sa dla niej za luzne..na dlugosc super, ale takie homonto pod szyja:/
Strzauka - Damianek to w ogole duzy gosc..ale to dla chlopca akurat dobrze 🙂 Co do seksu..ha ha ha...zapomnij 🙂 Mi daleko do niego..poza tym mam taka traume po porodzie, ze dopoki nie znajde super dobrej metody antykoncepcji to nie ma szans na seksik! No i lekarka tez mi mowila, ze lepiej te 3 miesiace sobie darowac..chetnie to zrobie 🙂
Aguska - super wyjsc z wozkiem na spacerek, co? 🙂)) Tez ro bardzo lubie..tylko u nas pogoda do dupy chwilowo:/

Mnie dzis znow brzuch boli jak na okres i maciupko zakrwawilam..mogloby jeszce troszke poleciec i sie wreszcie oczysciec! Choviaz za duzo tez nie chce..i w ogole dzis mi na maxa slabo:/ A wnocy niewiele spalam, bo dzis Helenke bolal brzuszek i jakos slabo spala. Do meza sie nie odzywam..przelala sie czara goryczy..jak bylo kiepsko to mowilismy, ze jie warto sie klocic itp itd..wrocilam to domu i znow to samo - czepianie o wszystko..a ja nie mam sil ma nerwy!:,(

Bisiak sie nie odzywa 😞 Martwie sie bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
napisala do Agatki, ale nie odpisala, wiec mozee juz w szpitalu. Trzymajmy kciuki za nasze dziewczyny.
Aguska wspolczuje choroby tesciow, a maz sie meczy, ze tak daleko id rodzicow. Co do oslabienia organizmu to ja tez jakas niemrawa jestem i dopiero dzisiaj dalam rade na spacer sie wybrac. Chodzic mi jest troche lepiej, ale cos mnie boli lewa strona pleciw jak chodze, ale to pewnie po znieczuleniu, bo spora dawke mialam 🤢
Superbabaczko Helenka sliczniutka i nic tylko wycalowac 😘 Przekaz Bisi, ze my trzymamy kciuk za Frania i modlimy sie za nich.
Czarnyloczku slodziak z tego Miloszka i fajnie, ze rosnie jak na drozdzach 🙂
Magdaluke to dobrze, ze z 2 juz lepiej. Ucaluj Elle z okazji urodzinek 😘 Mam nadzieje, ze juz lrpurj sie czujesz.
Ale mnie uspokoilyscie z tym smoczkiem, ze nie tylko jaczasem zapodaje go malemu. Alex to przylepka i gdyby nie smok to wisialby na cycy 24h.
Mam do was pytanko jak rozpoznac, ze dziecko ma biegunke, bo od wczoraj maly ma takie calkiem rzadkie, zolte kupki i to przy kazdej zmianie pieluchy 🥴 Moze to normalne, ale eiadomo martwie sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez odpisala i jakos lzej oddychac jak wiadomo, ze wszystko Ok 🙂 Biedna nameczy sie przez to wywolywanie 😠
Superbaba z ta kupa to juz sama nie wiem, bo czytalam, ze biegunka to kupks musi byc bardzo rzadka i zolto-zielona, a poza tym u dzieci karmionych piersia to rzadkosc 🤢 U Alexa to zolta I taka polplynna z takimi drobnymi grudami, moze dla tego, ze jablek sie wczoraj najadlam jak glupia. Kurcze, ale znalazlam temat do rozwazan 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
Troszku podczytuje ale juz nic nie pamietam 😞
AGadka: cale szczescie ze wszytsko ok ..
Biedna Bisia 😞
Laski moj Piotrus przy karmieniu tak niemilosiernie sie drze ze juz nei mam sily 😞 Normalne jak mam go karmic to jestem przerazona 😞 I jeszcze jutro przyjezdza siostra meza 15 lat i normalnie nei wiem jak mam miec jeszcze czas sie nia zajmowac 😞 i to przez kilka dni i pilnowac zeby malego co chwile na rece nie brala. Kurcze bo jak oststnio przyjechali a on grzecznie spal (a dla mnie teraz to swieto) to od razu do pokoju i na rece (nie umyte!!!!!) 😠
A co do sexu to byl moment ze orzyszlo mi to do glowy ☺️ Ale maly zaczal sie drzec i jak szybko przyszlo tak szybciej ulecialo 😜 I szybko nie wroci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karioka, Nico gratulacje!!!!
Agadka, dobrze, ze ktg ok, sie wystraszylam. Trzymajcie sie dziewczynki, juz jutro. Kambea, a Ty jak?
Ja wm powiem, ze wczoraj naprawde bylam gotowa jechac na osty dyzur ale nie chcialam dzieci budzic i w ogole, wiec jakos sie przemeczylam. DOstalam goraczki ale niecale 38 st, doislownie nie moglam sie podniesc z lozka z bolu i zejsc do lazienki. Dzis rano rozmawaialm z lekarka, to mowila, ze dopoki nie mam wysokiej goraczki problemow z siusiu i krwawien, no i skoro bol zelzal-bo lepiej dzis, to nie musze jechac na pogotowie. Uspokoil mnie, ale juz sama nie wiem. Luke zabral ELle do zoo a u mnie jest tesciowa i nas pilnuje...
Nie mam sil ,psychicznie mi zle, juz widzialam siebie umierajaca...zalamka. No nic.
Trzymajcie sie mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...