Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane


ale mnie dzis wystraszyli

pojechalam na sweep i ktg polozna powiedziala ze ktg zle wyszlo i nie pusci mnie do domu wyslala mnie do wiekszego szpitala juz myslalam o najgorszym ale w szpitalu zrobili kolejne i lekarz powiedzial ze jest dobre wiec wyslali mnie do domu jutro mam wrocic i zaaplikuja mi ten tampon
ale nie rozumie dlaczegociagle mowi ze wywolanie we wtorek skoro ten tampon dadza w poniedzialek to przeciez moze sie zaczac juz jutro...chyba....
powiedziala ze moze to potrwac 3 dni ale moze tez przeciez zadzialac odrazu! no coz zobaczymy w kazdym razie trzymajcie kciuki

magdaluke swietnie wygladacie razem i 100lat dla malej

kasia witamy w gronie sierpniowek

krioka i nico gratuluje ale wam dobrze 🙂

100lat anula

aguska i anyaz dziekuje za smski fajnie ze sie troszczycie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke Piękne zdjęcie 🙂 wszystkiego najlepszego dla Elli a i Tobie powrotu do zdrówka życze,dobrze że już czujesz sie troszke lepiej. U mnie bez zmian nadal lekko plamie,byłam z synem na godzinnym spacerku i jak chodziłam to bolało mnie w krzyżu ,ale już mineło,więc dalej musze czekać, jak nic sie nie rozwinie to do wtorku bo wtedy mam wizyte.Troche sie boje bo do tej pory przed żadnym porodem nie plamiłam.
agadka ciesze się ,że z tym ktg to był fałszywy alarm i ze wszystko u Was ok 🙂
4nula Z okazji urodzinek,
Przez cały rok wesołych minek,
Uśmiechu, radości...i.
Zdrowia, szczęścia i pomyślności,

kasia witamy w naszym gronie nas jest tu jeszcze trzy oczekujące i po terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
My jeszcze w szpitalu ale mam dopiero teraz szanse się odezwać. Martwie się przeokropnie, bo mały ma bakterie we krwi. Dostaje kroplówki i antybiotyk 😞 i nie mogę go mieć ciągle przy sobie ;(
mam nadzieje,ze dobrze będzie... Co do porodu to rodziłam 10 godzin sn a na koniec zrobili mi cc;/ umordowana bylam strasznie.. ale nie bylo postępu porodu.. przez 9 godz zrobilo sie tylko 5 rozwarcia z czego poszlam z dwoma na porodówkę..
podacie mi linka za pomocą ktorego sie wkleja fotki? pokaze wam małego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula - to dzis?! To wszystkiego naj naj naj!!!
Agadka - zes nas wystraszyla! Dobrze, ze juz jutro do szpitala i zaczna cos dzialac..moze nawet Sara bedzie z nami w poniedzialek 🙂
Kambea - jakbys bardziej plamila to jednak podjedz sprawdz!
Magdaluke - slicznie wygladacoe razem 🙂 Buziaki dla Elli:* A co do tego bolu i goraczki..moze po prostu wszystko naraz sie zlozylo..zmeczenie, jelita, poczatek pologu...widze ze Ty panikarz jak i ja! Ja tez od razu jestem przerazona i mysle o roznych kiepskich scenariuszach! A tu ponoc pozytywnie trzeba dumac..staram sie:/

A mnie chyba zawialo po lewej stronie twarzy:/ Msm zajad i pobolewa mnie oko i ogolnie okolice ust, twarz...brr..a wczoraj byl ostry wiatr! No i ciagle siku sie chce jakos dziwnie - moze pecherz cholera przeziebilam 😞 No i troszke plamie..moze sie w koncu oczyszcze i troche uspokoje!!! Jak nie urok to sraczka albo przemarsz wojsk!! Z mezem nadal nie gadam poza musem:/ Helena na wieczor "wsciekle gacie", a ja nieprzytomna! Jak tylko przysnie to ide spac szybciorem!

Martwi mnie Bisia, bo nie odpisuje:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4 nula serdeczne zyczenia 🙂
Agadka nawet niewiesz jak sie ciesze ze wszystko oki 🙂 ale ci lekarze ci strachu napedzili
Trzymam kciuki za jutro oby sie udalo za pierwszym razem
A ja kurcze sie boje ze zapalenie piersi mi sie robi bo cycek mi sie czerwony zrobil z jednej strony i mnie okropnie boli,ale mala dosc dobrze sciaga wiec nie ma zastojow
Goraczka 37,5 mam nadzieje ze to tylko jakies przeziebienie kurcze zobaczymy jutro
dobranoc dziewczynki niech dzieciaczki dadza sie wam dzisiaj wyspac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska - ja mialam stan podgoraczkowy jakies 2 tyg po porodzie i gin mowila, ze to moze byc w pologu i oslabienie..oby nie miec goraczki! Mozesz miec lekkie zapalenie piersi...tylko nie mam pojecia jak sie o to wtedy "dba":/ Mnie to sutki bola, ale cycki w sumie tez..a nie mam juz sil sciagnac laktatorem przed snem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka biedactwo, namęczyłaś się... Zdjęcie możesz wkleić na tinypic.com

Babeczko znam ten ból z męczeniem przy ściąganiu... Jakby się nic innego nie robiło... Ja dziś znów podałam modyfikowane (120ml ale się nie najadł i po 2h już znów go karmiłam, ale swoim i wciągnął 180ml...), zmieniłam kapturki na tommee tippee i one są dużo delikatniejsze i mają te otwory i Damian strasznie mi sutki przez nie pogryzł, aż do krwi... Smaruję bephantenem ale czuję, że przeproszę się z laktatorem jak tak będzie mnie gryzł... On nie umie dobrze złapać sutka 😞

Agadka dobrze, że okazało się, że nic złego się nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobietki 🙂
Agadka ale sie wystraszylam jak czytalam, ciesze sie ze jednak wszystko dobrze i trzymam kciuki zeby jak najszybciej ten tampon zadzialal.
Anula wszystkiego najlepszego!
Dodi, Niko, Karioka serdecznie gratuluje mamuski!
Mam nadzieje ze i z Franiem i z Julkiem bedzie wkrotce wszystko dobrze. Bisia, Amelia dzielne jestescie kobietki.
Strzauka tez mam zmaltretowane brodawki i mam madzieje ze wkrotce sid zagoja bo nie chce rezygnowac z karmienia piersia, tym bardziej ze tez musialam troszke o to powalczyc.
D-brycz u nas tez problem z wybudzeniem Michasi. Dzisiaj meczylismy sie godzine zanim sie ocknela po czym possala 10-15 minut i znowu zasnela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka uffff! powodzenia dzis 🙂

mi Iza dzis przespala cala noc! 🤪 karmilam po 23 i spalysmy do 6 az sie obudzilam i wystraszylam, ze jak to tyle spac! 😉 a ona sie tylko przeciagnela, leniwie pociamkala cyca i dalej spi!

dzis ide na zdjecie szwow i mala do lekarza rodzinnego, zobaczymy ile przybrala 🙂

przepraszam ze nie odpisuje kazdej z osobna ale ja taka szczesliwa jestem ze my juz w domku, ze tak naprawde ciezko mi w to wierzyc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
To jeszcze raz dziękuję za życzenia 😘 😘
Czasem jak karmię w nocy to zaglądam na forum aby zobaczyć czy już nasze brzuszki się rozpakowały i wiecie co dziś mi się chyba przyśniło że Agadka i Kambea urodziły...Wstałam rano szukałam wątku aby złożyć gratulację ale szukałam informacji i się rozczarowałam i doszłam do wniosku że to tylko sen 😞 a ja już myślałam że to prawda...No nic życzę szybkiego porodu 🙂
Troszkę forum ucichło ostatnio 😞 Mamusie zajęte i nie mają czasu się udzielać...Na mamusiach też jeszcze się nie rozkręciło mam nadzieje że nie długo jakoś się coś ruszy bo smutno bez was 😘 😘

A o to moja prawie 3 tygodniowa córka 🙂
[IMG]http://i46.tinypic.com/rk3cdf.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, trzymajcie sie dzielnie... Przeleczą maluszka porzadnie i bezpiecznie wrocicie do domku, choc troszeczke pozniej.. Dobrze, ze wykryli, te swinstwo ;/

Agadka, trzymam kciuki, zebys juz za chwilę tulila mała w ramionach...]\\

U nas najpradopodobniej drugi "wrzesniowy" maluch przyjdzie na swiat 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
U mnie na szczescie nocka bez problemow goraczka spadla,cyc dalej czerwony ae okladam go liscmi kapusty wiec mam nadzieje ze wszystko sie unormuje
D-brycz,Nirmalka wy macie problemy z wybudzeniem maluszkow a moja to w dzien nie chce wogole prawie spac caly czasprzy cycu tylko przysypia na chwilke.
tyle dobrze ze chociaz w nocy mi spi dobrze 🙂
Superbabeczko przerabane z tym odciaganiem ja narazie nie odciagam tylko cyca daje,ale jak tak was czytam to chyba tez zaczne odciagac i jej dodatkowo dawac bo wydaje mi sie niekiedy ze jest niedojedzona
A jak to jest z tym odciaganiem po kazdym karmieniu odciagacie? Ja niby doswiadczona mam ale nigdy nie musialam odciagac wiec troszke potracona w tym temacie
4nula sliczna twoja pociecha 😉 az milo patrzec na te nasze dzieciaczki
Agadka trzymam kciuki,oby szybko poszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandross - no to jak na wrzesniowe mamy to ladnie, ze tylko 2 przed terminem 🙂 U nas sporo porodzilo w lipcu..sama sie niechcacy zalapalam:P
Aguska - ja odciagam albo przed albo troche po karmieniu. Ja sie martwie, ze ona nie dojada, bo zje cyca i dalej chce jesc, a tak to choc 2-3 razy na dzien wiem, ile zjadla! S tak to ona by non stop cycka ciumkala, a ja bym zwariowala:/ Dzis byla ciezka noc..jak sie wybudzila to wpierw 45 min cyckow, a potem dalej chciala..potem godzine spac nie chciala..ech!
Amelka - dopiero doczytalam o tym, ze Julas ma bakterie...kiepsko, ale dobrze ze w szpitalu odkryli i przelecza - mnuej nerwow w domu! A ta baktwria na 100% od tych zielonych wod plodowych..znajoma miala to samo:/

A ja w koncu po 6 miesiacach nie jezdzenia autem wsiadlam i popylilam! Ufff..ni zapomina sie..koncentracja wrocila 🙂 Jeszcze musze odblokowac pin do karty bankowej (tyle nie korzystalam, ze zapomnialam:/) i moge zostac z Helenka sama a maz do roboty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana 😁 uff na szczescie wzglednie sie wyspalam i pomalu szykuje sie do szpitala juuupiiiiiii 🙃

dziekuje kochane ze tak trzymacie za nas kciuki to duzo dla mnie znaczy 😘

amelia mam nadzieje ze z malym to nic powaznego i juz wkrotce bedziesz miec go przy sobie! i jeszcze ten ciezki porod :/

superbaba jak wasze wsciekle gacie hihi rozbraja mnie ta nazwa 😁 daj znac jak bisia juz cos napisze

aguska i tobie sie z tym zapaleniem przydarzylo 😞 sa w ogole jakies sposoby zeby tego uniknac? mozna cos zrobic czy to sie po prostu trafia i juz?!

anula alez ona sliczna ja tez juz chce 🤔 ale masz sny moze kambea juz po bo ja nie 😁 ale moze to sen na jutro bo jutro to juz chce miec mala przy sobie i juz chocbym miala przec bez skurczy 😮:woohoo 😞ale mi wali)

napisze jeszcze przed szpitalem adi w pracy ostatni dzien wiec zrobie pranie troche ogarne dom dopakuje sie obiadek i ok 17 pojedziemy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ufff... Chwilowo Michasia przysnela... Aguska mi w dzien tez non stop na cycu by wisiala, w nocy mam problem zeby wybudzic. A dzisiaj kolo piatej ssala sobie po kilka minut i zasypiala a jak ja odkladalam do lozeczka to sie budzila i znowu chciala jesc wiec ostatecznie wyladowala u nas w lozku i dopiero zasnela.
Dziewczyny cudne pociechy na fotkach. Mi sie wciaz w glowie nie miesci ze takie cuda w brzuszkach nosilysmy 🙂
Ciekawe jak tam brzuchatki, czy cos dzis ruszy i beda ostatnie sierpniowe dzieciaczki 😉
U Was tez ydzsiaj taka brzydka pogoda? U nas pochmurno, wiatr i tylko 15 stopni :/ Mam nadzieje ze do popoludnia jeszcze sie troszke ociepli i jakies sloneczko wyjdzie zeby na spacerek isc. Milego dnia kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze się pochwalić pierwszą sesją mojego mężczyzny 😁
Wczoraj skończyliśmy dwa tygodnie ! 🙂

[IMG]http://i46.tinypic.com/15u8o3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/2heyhxz.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/23vz5w2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/erctjd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/2i8x3s2.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka matko boskie te zdjecia!!! a to w koszyczku.....wow

nirmala a widzisz jednak ruszyly ale tylko polowicznie bo u mnie nic 😁 🤪 ja to sie juz z tego smieje chociaz do smiechu mi wcale nie jest....

4nula jednak twoj sen sie spelnia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...