Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A w ogole to ja nie wiem jak ja sobie radze, ale powiem wam, ze nawet lepiej niz sie spodziewalam. Fakt, ze wlosow nie wyprostowalam po umyciu, ale umylam 😜 i taie tam. A Luke wychodzi z domu o 14 20 i wraaca po polnocy...wiec jest ciezkawo. Najgorzej bo bez samochodu, ale miejmy nadzieje, ze kupimy w przeciagu paru tygodni, z tym, ze ja sie boje za kierownice wsiasc jeszcze. Dopieor poltora tygodnia od porodu...a wydaje sie dluzej! I wiecie, krwawienie minimalne, zaskoczona jestem, bo z ELla to o wiele dluzej i wiecej. CIekawe, czy to naprawde bedzie koniec czy tak jak u Dorotki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Te Ktg to głupie urządzenie 😠 gdyby nie ono to też bym szybciej urodziła a tak skurcze męczyły mnie od niedzieli w poniedziałek już były konkretne a Ktg pokazywało słabe więc położna kazała mi iść spać i nie chodzić 😮 przy skurczach co 5 minut 😮 całą noc nie spałam a rano gdy przyszedł mój lekarz i mnie zbadał rozwarcie było już na 8 cm więc stwierdził że nie ma na co czekać o 9,20 przebili mi wody później poczułam już te konkretne skurcze pierw chodziłam a później już się położyłam 3 parcia i mała już o 10.28 była na świecie 🙂 sam poród nie był straszny parę skurczy bolesnych ale chyba bardziej później mnie cięcie na dole bolało a o dziwo nie czułam jak mnie rozcinali...Gdyby nie to że skurcze męczyły mnie od niedzieli to mogłabym powiedzieć że poród był super no może jeszcze gdyby nie nacinali to było by o wiele lepiej 🙂 Na pewno lepszy ten niż ta cesarka którą miałam 2 lata temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chcialam wam dodac dwa zdjecia na mamusiach ale ...jesatem nowym uzytkownikiem i nie moge, to tu dodam
[IMG]http://i47.tinypic.com/2z50z0g.jpg[/IMG]
a to zdjecie mnie rozbawilo do lez, wiec musze sie podzielic, zdenerwowal sie niuniek, buhaha. I ma swoje body-prezent ze szpitala :-)
[IMG]http://i48.tinypic.com/4rdurr.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babeczko ja daje po 12 kropel, dawaj ile uwazasz, na opakowaniu jest napisane, ze 15 🙂

Loczek jak dokarmiam Damiana po krótkim czasie to daję 2-3 kropelki tylko.

Straszne te Wasze porody, zwłaszcza Pampinki...

Magdaluke mina Milesa zawodowa 😁

A my bylismy u lekarki i twiedzi, ze te chrostki to alergia :/ przepisała Bebilon Pepti zamiast tego HA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tro juz sie przenioslysmy, ze tak tu cicho? 😞 No to musze odpalic teraz Mamusie na telefonie..bo na kompa rzadko mam czas:/

Napisze tylko, ze Marcelinka dobrze, dostaje juz malutkie dawki hormonow i jakos na dniach wyjda ze szpitala 🙂 Franio ma szanse wyjsc we wtorek, jesli drgawki nie wroca..mysza tylko wrocic na rezonans za pare dni. Narazie jak widac lekarze nic nie stwierdzili i jest dobrze! 🙂 Hurra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja podaję wit K lub SabSimpleks na łyżeczce przed samym karmieniem to pewnie możesz tak samo podać wit C 🙂

Suuperbabo jak dla mnie to to wygląda jak trądzik niemowlęcy lub potówki, tyle że robi się jakby delikatna "skorupka" no i ma też na uszkach, szyjce i dekoldzie. Kazała nie jeść alergizujących rzeczy typu czekolada, pomidory, owoce pestkowe itp a poza tym to tylko to mleko zmieniła. Zobaczymy jakie będą efekty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane

napisalam wam duzo duzo i komp mi sie wylaczyl i wszzystko sie usunelo zlosliwosc rzeczy martwych!!! 😠

wiec wczoraj wyszlismy do domku o porodzie jeszce pisac nie bede bo masakra bylo gorzej niz przy oscarze mimo ze wtedy byl kleszczowy. dostalam wszystkie mozliwe wowolywacze a mala zle sie ulozyla wiec skurcze i parcie byly duzo ciezsze niz za oierwszym razem 🙂 ale udalo sie bez znieczulenia tylko gas
najwazniejsze ze mala ok byla dwa razy owinieta pepowina i dostala 6 czy 7 pkt w 1 minucie i 9 w 5tej awet nie wiem dlaczego ale miala usg serduszka i wyglada ok ale mamy jeszcze jedno za 2-3tyg zeby sie upewnic ze przewod bottala sie dobrze zamknol itd.

mala ma tak silny odruch ssania ze ssie swoje paluchy piasteczki ubranka i wszystko do czerwonosci a o moich sutkach nie wspomne wiec niestety i kapturki i smoczek poszedl w ruch 😞 a przez to mamy problemy z karmieniem 😞 ake jeszcze sie nie poddaje mimo ze po piersi daje jeszcze modyfikowane jak glodna..
kto jeszcze laczy mleczka???

wiec mam najmlodsza sierpnioweczke z grona i teraz to ja bede was o wszystko pytac bo wy juz sredio o miesiac starsze dzieciaczki macie i jestescie do przodu 😁

suoer ze juz prawie wszystkie dzieciaki w domciu
dobrze ze marcelinka juz unormowana i teraz wiedza za czym stoja juuupi
z franiem bedzie podobnie juz wkrotce wtorek i wyjda do domciu 🙂

madaluke alez sliczny zlosniczek z waszego malego 🙂 super ze sobie tak dobrze radzisz 😁 z dwojeczka

pampinka brrr ale przezycia dobrze ze juz po chyba najgorsze te wieczne zszywanie 😞

dodi co do ubierania do warstwe wiecej niz siebie ale ja i tak daje jeszce jakis kocyk czy cos w domku bo niby jest 22--23 stopnie ale to nie to co w polsce i grzejemy grzejnikami i pada

aguska tak bardzo mi przykro nie napisalam nic wiecej bo nie wiedzialam co mam nadzieje ze jakos sie trzymacie szczegolnie maz....ja zaszlam w ciaze jak moja babcia zmarla ukochana babcia i staram sobie powtarzac ze ktos musi umrzec zeby ktos sie mogl urodzic...ale latwe nie jest booziaki dla was

reszty nie nadrobie ale bede teraz czesciej wchodzic czytam sobie na telefonie jak karmie a potem chce odpisywac ale nie zawsze jest czas 🙂 teraz jest maz to jest latwiej ale zaraz do pracy nie wiem jak bez niego dalabym rade jedynie to to ze on w nocy jest bezuzyteczny nic go nie obudzi ale daje rade sama tylo bardzo malo spie moze przez ostatnie 4 dni spalam w sumie z 6godzin 😞 ale mam energie dzieci tej malej istotce jestem zakochana po uszy ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka ja mieszam mleczka, bo odkąd karmię piersią to mam mniej mleka i wieczorem nie starcza i muszę dorabiać modyfikowane...
To miałaś biedactwo ciężki poród... A jeszcze tyle czasu czekałaś! Przenosimy się już na mamusie.net bo wszystkie rozpakowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to koniecznie musze odpalic mamusie w telefonie:/
Agadko - najwazniejsze, ze Sara juz z Toba i wszystko z Wami ok!!!
Dodi - jak jest cieplo ok 25-26 stopni to wychodze w body z krotkim lub dlugim rekawem i przykrywam flanelka..ew.jak wiatr to mam cienki kocyk! A w domu to zawsze tylko wbody i skarpetach 🙂 Ale oholnie to nie ogarniam ubierania jej..robie na wyczucie..no i jak cieplo to nie zakladam czapeczki..chyba ze mega wiatr jest!
Strzauko - osttnio wlasnie znow wysypalo Helenke:/ Ma takie drobne krostki na powieksch i na uszkach...takie az ze skorupka chyba:/ Juz nie wiem co jesc, a co nie:/ A tak w ohole toczy tez Waszym bobasom tak sie odparza i zbiera brod pod brodka na szyjce w tych faldkach?;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...