Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Błękitna nigdy nie miałam takiej przypadłości,nawet nie wiem co to jest. Ja na razie nie noszę wkładek, jeszcze nie potrzebuję ale pamiętam,że od połowy pierwszej ciąży ciągle miałam jakieś drożdżaki, ciągle jakieś globulki dopochwowe które pomagały jedynie na kilka dni i takw kółko. I wtedy nosiłam cały czas wkłądki bo bez nich bym się chyba utopiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W drugiej chyba nie podchodzi się do wszystkich dolegliwości tak bardzo emocjonalnie,bo wiadomo pierwsza ciąża, człowiek nie wie czy tak ma być, czy to wróży coś złego,ja np czuję się teraz bardziej pewnie niż w pierwszej. W tej ciąży chyba nie będę od razu tak panikować jak w pierwszej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIe wiem co to jest ale też nie wierze zeby to były ruchy... ja to pewnie koło 22 tyg dopiero coś poczuje...

Czy którąś z Was boli krzyż np przy wstawaniu z pozycji leżącej? Bo mnie strasznie boli tak ze muszę się podeprzać i zapomniałam wczoraj lekarza zapytać czy to moze być od ciąży czy szukać gdzie indziej przyczyny... od przyszłęgo tyg zapisuję sie na basenik i zamierzam się poruszać więcej... ale jak wczoraj próbowałam rozruszać mo bolący krzyż to cierpiałam jeszcze bardziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to przy moim kręgosłupie to chyba kupie wózek dla dorosłych 🤢 🤢 🤢 kiedyś jak spadłam ze schodów to niestety uszkodziłam sobie kręgosłup później chodziłam w kołnierzu miesiąc i pomógl na tyle ze tak bardzo nie boli ale jak za długo siedzę to zaczyna mnie znowu naparzać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wtrącę jeszcze swoje trzy grosze 🙂
Ciąża to niby taki piękny stan i kobieta promienie, a guzik prawda!
Bo przez pierwszą połowę ciąży siedzi się z głową w sedesie pod koniec wygląda się jak wieloryb z opuchniętymi nogami i sapie się jak parowóz przemierzając dystans od pokoju do lodówki w kuchni 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Kasiulek mamy takie same wózki 🙂 Nawet ten sam kolor 🙂 Przy trzecim dzidziulku też wam posłuży czy kupicie nowy?
tak przy trzecim też mi posłuży bo gondola jest nie zniszczona a spacerówka też jest nienajgorsza, tylko lekkie przetarcia ale specjalnie nowego wózka nie będę kupowała bo z tego jestem zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Kasiulek super że Maluszek dobrze się rozwija 🙂 Zakaz noszenia Dzieci mnie nie dziwi bo w ogóle nie powinno się dźwigać w ciąży. U mnie Mąż musi kąpać Nikosia bo nie wolno mi się schylać. A co dokładnie lekarz powiedział Ci o łożysku?

teraz dokładnie nie pamiętam ale te łożysko przylega do czegoś tam (pokazywał mi na usg ale z tego wszystkiego to zapomniałam jak wyszłam z gabinetu)i dlatego nie mogę się przemęczać, dźwigać i uprawiać seksu. ważne że z dzieckiem jest wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj edyta
jesli mialas plamienia i lekarz kazal ci brac tabletki to tak rób,cos moze byc nie tak a progesteron moze ci tylko pomoc,nie zaszkodzi
ja mialam krwawienie na poczatku ciazy,wylądowalam w szpitalu na 3 dni,okazalo sie ze mialam krwiaka na macicy niedaleko dziecka i tez bralam luteine potem przez miesiac a krwiak zniknąl po tyg i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...