Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem i ja.
Ale u nas dzisiaj śnieg sypie, jest już bialutko 🤪 🤪 🤪
Zdążyłam się już wkurzyć bo Franek mi potłukł dziś moją ulubioną filiżankę 😠 w tamtym tygodniu stłukł słoik z buraczkami, wszystko co weźmie w rękę to tłucze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Jestem i ja.
Ale u nas dzisiaj śnieg sypie, jest już bialutko 🤪 🤪 🤪
Zdążyłam się już wkurzyć bo Franek mi potłukł dziś moją ulubioną filiżankę 😠 w tamtym tygodniu stłukł słoik z buraczkami, wszystko co weźmie w rękę to tłucze 🥴
tak to jest z dziećmi, nie upilnujesz ich 🙂 oklask mamuśka i się nie denerwuj 🙂 złość piękności szkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM DZIEWCZYNY.
JESTEM PO BADANIACH I WSZYSTKO OK 🙂 PRZEZIERNOŚĆ 2 MM, ALE DZIDZIUŚ DUŻY 7 CM. NADROBIŁ CAŁY TYDZIEŃ I TERAZ MA 13 TYG I 2 DNI 🙂.
PIĘKNIE BOKSOWAŁ NA USG, CHYBA CHŁOPAK, ALE NIE MOŻNA OKREŚLIĆ NA 100%.
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ula-la napisał(a):
WITAM DZIEWCZYNY.
JESTEM PO BADANIACH I WSZYSTKO OK 🙂 PRZEZIERNOŚĆ 2 MM, ALE DZIDZIUŚ DUŻY 7 CM. NADROBIŁ CAŁY TYDZIEŃ I TERAZ MA 13 TYG I 2 DNI 🙂.
PIĘKNIE BOKSOWAŁ NA USG, CHYBA CHŁOPAK, ALE NIE MOŻNA OKREŚLIĆ NA 100%.
POZDRAWIAM
super wieści i gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny właśnie przeczytałam artykuł jak okropnie traktowane są kobiety, które trafiają do szpitala z poronieniem. Jeśli chcecie mogę podać Wam linka, ale uprzedzam, że to naprawdę mocny tekst, ja się poryczałam, bo sama nie byłam lepiej traktowana w jednym z warszawskich szpitali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Dziewczyny właśnie przeczytałam artykuł jak okropnie traktowane są kobiety, które trafiają do szpitala z poronieniem. Jeśli chcecie mogę podać Wam linka, ale uprzedzam, że to naprawdę mocny tekst, ja się poryczałam, bo sama nie byłam lepiej traktowana w jednym z warszawskich szpitali...


Daj link!

A ja jestem zła jak osa! Tak mnie mój syn zdenerwował! Byłam z nim na sankach, z początku ładnie siedział, puściłam go z sanek to mi uciekał co chwilę! Raz to mi przez całą długość bloku zwiał i w ogóle nie reagował jak go wołała, a co go złapałam za rękę żeby szedł ze mną to się wyginał do tyłu i rzucał na śnieg! Ze złości. Do klatki tak samo nie chciał wejść. A ja przecież nie będę się z nim szarpać i go dźwigać jak on taki ciężko w tym kombinezonie! 😠 😠 😠 😠 A klapsa w tyłek nie było sensu mu dać bo i tak by nie poczuł ma takie grube puchowe spodnie. Oj rozzłościł mnie! Teraz śpi a ja idę myć włosy, robić obiad i na 16 do koleżanki.
Na obiad dziś mam ryż z kurczakiem,brokułem i sosem pieczarkowym.

Ula-la gratuluje wyników usg!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinapogoda napisał(a):
mi lekarz po ostatni USG stwierdził że termin porodu ulegnie zmianie bo drugi raz na USG wyszło na 18.07 a WG ostatniej miesiączki to 27,07. Czy wy też tak miałyście????
ja z ostatniej miesiączki termin mam na 23.06 a z usg16 lipiec ale kazał mi się sugerować tym z usg bo ciąża była zbyt młoda jak na termin z miesiączki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula super wieści, gratuluję!

ilka- ja za artykuł podziękuję, za dużo wspomnień, sama miałam ochotę zanieść takie ulotki, które dostałam na oddziale pani na izbie przyjęć babsko okropne.

Karola wiem, że Ty się złościsz ale ja się uśmiałam jak to czytałam, sorrki 🙂 niezły urwis musi być ten Twój Franuś 🙂 chociaż jak ja będę w takiej sytuacji to pewnie nie będzie mi do śmiechu 🙂

monkado gratuluję ruchów, ja nadal czekam i czekam ale u mnie nawet fałszywych alarmów nie ma 😞 cisza jak makiem zasiał. Na razie muszę cieszyć się chociaż brzuszkiem, bo już słyszę, że widać 🙂
Chociaż jak dziś ubrałam kieckę odcinaną pod biustem to się schował 😞

Dzięki wszystkim za odpowiedź na moje rozterki, chyba się zdecyduję. Chociaż dziś dyro powiedział, że broń boże mnie nie wygania ale nie miał by nic przeciwko jakbym wzięła l4, bo ogólnie to krzywo bardzo patrzy jak ktoś zwolnienia bierze.
Uczę angielskiego w gim i lo. Także i trochę stresu związanego z maturą i egz. gim. mnie minie.

Jejku tak mi głowa dokucza od ostatniego tyg, że już mam dość. Chyba ciśnienie jest ogólnie niskie czy coś bo taka zamulona jestem.

Aha na obiadek skończyliśmy szczawiową z jajkiem i okraszonymi ziemiaczkami także obiad miałąm z głowy.
Przed tą ciąże tyle się nauczę gotować, że szok. Mam smak na kwaśne i nie ma zmiłuj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A a termin też mam z OM 5.07 a usg 12.07 ale to chyba każy ma trochę przesunięty.
Powiem Wam numer 🙂 koleżanka miała na wigilię termin z usg w PL na 27.12 z usg za granicą a na 5.01 z miesiączki. Mały był o kilka dni zawsze większy, więc wszyscy mówili urodzisz szybciej na pewno. Ta torbę spakowała na początku grudnia a urodziła 9.01 !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Monkado ja również gratuluję ruchów dzieciaczka.
Coś mnie humor opuścił, nie wiem sama dlaczego, chyba mnie ta pogoda dobija.
Co do L4 to ja na razie chodzę do pracy i tak sobie myślę, że jak pójdę na L4 i każdy dzień będzie wyglądał tak jak mój wekend to chyba oszaleję. Tylko leżę i nic nie robię, nie potrafię się do niczego zmusić. A tak jak wstanę do pracy i się rozruszam to i popołudniu co nieco zrobię. Ale wiem że to tylko na razie, później nie będzie tak łatwo, no ale wtedy będę na zwolnieniu.
Co do ruchów dziecka to wychodzi na to, że u mnie to będzie dużo później niż powinno być.
Na prenatalnym (co doczytałam dopiero w domu z wyniku, bo lekarz nie raczył mnie poinformować) mam napisane, że łożysko na ścianie przedniej. Siostra mi mówi że to jest łożysko przodujące. Nie wiem co się z tym wiążę dalej, czytałam tylko że ruchy dziecka czuje się później, bo kopie w łożysko 😞
Do mojego lekarza idę 1.02. to się zapytam co i jak z tym moim łożyskiem. Czy ono naprawdę musi być przodujące, bo podobno wtedy jest cesarka 😞 a ja wolę naturalnie chyba
Ale się rozpisałam 🙂
Koleżanka ma mnie odwiedzić dzisiaj, będę jej chyba strasznie marudzić 😞
A co do obiadku to u mnie od dwóch dni króluje pomidorowa 😁 długo za mną chodziła
Jutro będzie barszczyk czerwony (kolejne dwa dni 😁)

Ok pomarudziłam i już uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula gratuluje wyniczków 🙂
Kinia oj to Ci Synek dał w kość, mam nadzieję że sie mały urwis wyspał i teraz już jest grzeczniutki 🙂
Ilka ja też już czytałam ten artykuł i mnie zmasakrował 😞 strasznie sie boję takiej sytuacji 😞 ehh..
ale oczywiście trzeba myśleć pozytywnie 🙂
A co do obiadku- ja dziś mam kotlety schabowe, ziemniaki i kapustę z grochem 🤪 I czemu ja sie dziwię że tyję najszybciej z Was 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...