Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ilka ja już nie chodzę prywatnie do lekarza,zdecydowałam że jak mam miesiąc w miesiąc płacić minimum 200zł za wizytę to wolę odłożyć te pieniądze na cc a chodzić na fundusz,bo trafiłam na prawdę na lekarza z powołania,bardzo jestem z niego zadowolona. A usg będę sobie robić na mieście. Bo ten usg nie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć dziewczyny, ja dziś mam jakiś taki średni humor, po drzemce mi się włączył 🤔 U nas też zimno strasznie rano było -20 teraz -15 a podobno jutro w nocy ma być najgorzej -28 😮
Na obiadek miała ogórkową bo sobie smaka tu na forum narobiłam i dokończyliśmy naleśniki z wczoraj bo farsz mi został. Na jutro muszę jeszcze coś wymyślić bo będę miała mało czasu, po południu do opery ze szkołą jedziemy taką małą grupką więc może być fajnie, uwielbiam operę a zobaczymy czy mój dzidziuś polubi 🙂 🙂
Jeszcze tylko 4 dni w pracy mi zostały 🙂 A dziś mężulek mi taką fantastyczną niespodziankę przyniósł! Prawdopodobnie w następny weekend pojedziemy do Władysławowa 🤪 do hotelu z opcją all inclusive 🤪 Oby się udały, oby się udało! To już trzecie podejście do takiego wyjazdu, zawsze przez moją pracę nie wychodziło.
A jeszcze jedną książkę sobie przypomniałam Danie Serdelek SMS Słowa Mają Siłę, dawno ją czytałam ale wtedy mi się podobała chociaż to taka bardzo leka lektura typu "przeczytać, zapomnieć".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi przypomniałaś mi 🙂 , jeśli chodzi jeszcze o książki to polecam wszystkie Jodi Picoult. Dla mnie rewelacja, wciągają na maxa, nie każda kończy się happy endem ale mimo to warto. Ja przeczytałam chyba każdą jej książkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie musimy pomyśleć coś na jakąś tabelką i spisać nas wszystkie, na kiedy mamy termin,jaka płeć itp rzeczy 🙂 Żeby łatwiej było nas spamiętać,bo ja już się gubię 🙂
Kasiulek ty jesteś weteranką forum, wiesz jak robić takie rzeczy? 😆

Rosi ale ci zazdroszczę wyjazdu, korzystajcie póki jeszcze jesteście sami. Mi teraz ciężko wybrać się z mężem do kina a co dopiero pomyśleć na wspólnym romantycznym wyjazdem.
Ale ciekawe czy mróz pozwoli wam na spacer na plaży bo w weekend ma byc chyba ostro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny...
Mieliśmy z męzem iść dzisiaj do kina ale z dwóch względów nie pójdziemy po 1 w Multi Kinie jest dzisiaj promocja jak w każdą środę 2 bilety w cenie 1 tylko trzeba sms wysłać z orange... no i przez to wszystkie bilety wykupione... a po 2 jego durna praca wiecie ze jeszcze nie zapłącili mu wynagrodzenia za grudzien a miał miec wypłacone do 20 każdego miesiaca no i dzisiaj ponoc ma ktoś przyjechac i zapłącić więc do kina nie idziemy... dodam ze skłąda dzisiaj wypowiedzenie bo dziwne rzeczy zaczynają się tam dziac... np firma nie płaci rachunków na stacjach benzynowych... ostatnio wyłączyli telefony firmowe bo nie zapłącili rachunków.... i do tego na serwisie samochodowym 25 tys zaległosci to coś mi się wydaje że upadają a za darmo nikt pracowac nie bedzie dlatego zdecydowaliśmy ze się zwolni i poszuka czegoś bardziej ambitnego i lepiej płatnego 🙂 byliśmy pojeździć dzisiaj samochodem bez celu bo wczorajmielismy niespodziankę czyli po 3 dniach nie odpalania samochodu na tych mrozach akumulator wysiadł a jutro jedziemy z moja chrześnicą do lekarza więc lepiej zeby Nas autko nie zawiodło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, szczerze mówiąc to i romantyczny weekend w hotelowym pokoju z wyżywieniem mnie w pełni zadowoli 🙂
A z tą tabelką to dobry pomysł bo ja też mam problemy z pamięcią no i zebrało się nas troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasialeczek co do tych śród w orange to właśnie my planujemy iść w środę teraz żeby mieć dwa bilety w cenie jednego 🙂 Mąż będzie miał wolne więc po co iść w weekend i płacić 3 razy tyle jak można iść w środę 🙃
O rany jak mi się marzy taki weekend tylko z mężem...
Planujemy w sobotę zawieźć na noc Frania do teściowej i wyjść sobie gdzieś na kolację i pobyć trochę razem 🙂
Tylko nie wiem czy Franio będzie chciał tam zostać bo ostatnio będąc sam na weekend u moich rodziców wołał cały czas mama i całował moje zdjęcie 🙂

Franek dopiero zasnął a ja idę się myć i spać. Mam jakiegoś doła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 wczoraj odebrałam moje wyniki z usg prenatalnego i wszystko jest ok, ryzyko że uroszę chore dziecko jest niziutkie 🙂
co do tabelki to trzeba zrobić ale nie wiem czy mi się uda bo u nas to robiły inne dziewczyny które znają się na tych wszystkich programach 🙂 a może któraś chętna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,
ja byłam chwilę na zewnątrz, nie wiem ile u nas jest mrozu ale czułam jak mi dosłownie włosy zamarzają! Coś okropnego.
Od wczoraj mój mąż zaczął łapać przeziębienie, boję się że to przejdzie na mnie, bo zawsze tak jest. Z tym że on np. z katarem będzie się męczył 3 dni a ja 3 tygodnie z zatokami...Ostatnio tak było. Od wczoraj zarządziłam zakaz zbliżania się do siebie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,Kasiulek to zapytaj koleżanek jak to robiły i w jakim programie to może coś uda nam się skombinować. Nie trudno jest zrobić tabelkę w excellu, tylko nie wiem jak ją tutaj skopiować.

Dzisiaj u nas rano jak z Frankiem jechaliśmy do lekarza było -19 🥴
Mamy dokończyć antybiotyk i przepisała jeszcze jeden syrop. Później byliśmy na śniadaniu u teściów a teraz jesteśmy w domku i się lenimy 🙂 Trzeba jakiś obiad zrobić...

Kasiulek super,że wyniki wyszły dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
byłam dzisiaj u okulisty z siostrzenica masakra -19 dobrze ze auto nam odpalilo a nie wiele braklo zeby akumulator siadl... byłam w pracy zawieźć L4 i tęsknią za mną nie dają sobie rady dziewczyna która za mnie przyszła to ponoć porażka nie może się odnaleźć wniczym a juz 2 miesiace tam jest 🤪 🤪 🤪 ja to sama do wszystkiego musiałam dojsć bo cały nowy skąłd był łącznie z kierownikiem i wszystkie jakiekolwiek wątpliwości to telefon do centrali i załatwiane... ale to nie moja sprawa 🙂 teraz byłam z mężowatym na kebabie hihihih i w końcu kupiłam precelka z serem mniammmmmmm a zapomniałam powiedzieć ze mimo tego że się tak obżeram to znowu schudłam od ostaniej wizyty a zawsze do lekarza chodze na tą samą godzinę czyli 14:45 😁 czyli od początku już mam 9 kg na minusie 😁 ale lekarz powiedział ze to wszystko w normie i ze przyjdzie czas ze przytyjemy a zeby sie tylko cieszyc bo przynajmniej nie duzo tego bedzie 🙂
Kasiulek to podpytaj może te koleżanki które robiły :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś przygasa ostatnio to nasze forum 😞 Gdzie jesteście, halo!? 🙂
Ja jutro spędzę dzień w szpitalu z moim mężem, będzie miał artroskopię kolana. Mam nadzieję że wszystko sprawnie pójdzie i zgodnie z tym co mówią, to w sobotę powinni wypisać go do domu. Chcę z nim tam być, ale siedzenia na krześle przez całe dnie jakoś nie widzę dla siebie (tak na dłuższą metę). Dziś jakoś tak sama średnio się czuję, tak mi chwilami twardnieje brzuch i robi się ciężki (taka kulka ciężka jakby w środku była). Miałyście tak kiedyś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek dzięki za wyjaśnienie z tymi tygodniami, już teraz łapię 😁
Karola ja też od wczoraj mam jakiś spadek formy, poprostu nic mi sie nie chce, boli mnie głowa, a od aft też gardło, migdałki i uszy i chyba przez to mały dołek..
A jeżeli chodzi o pracę to zakończyłam już chyba wszystko co powinnam i mogę cieszyć sie w pełni chorobowym 😁 ciekawa jestem jak teraz czas będzie płynął, bo do tej pory dzięki tej pracy szybciutko, a teraz chyba cofnę sie o pare stron i pospisuję te wszystkie tytuły książek o których pisałyście 😁
Kasiulek ja niestety nie umiem takich tabelek robić, tzn tak jak Karola pisała- w excelu tak ale też nie mam pojęcia jak to sie później wrzuca na forum..
Dziewczyny ja też zupełnie nie wiem jak to robicie że gubicie kilogramy! Ja jem jak szalona i to naprawdę zróżnicowane pokarmy a i tak podłapałam anemie czyli z tego wynika że powinnam jeść więcej? Także Ilka nie przejmuj sie - ja też boje sie na wagę stanąć, myśle że na chwilę obecną będę jakieś +3,5 do przodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A apropos jedzenia- co dziś jadłyście dobrego? I jakie propozycje na jutro? Jak mnie niczym nie natchniecie to u mnie będą pierogi z kapustą i grzybami 🙂
Właśnie wróciłam z Kościoła z ogromną chęcią na lody, ale trzeba być rozsądnym- pomyślałam że już późno i zjem coś lekkiego na noc- wpadły mi w ręce winogrona. Zjadłam więc pewnie z pół kilo, co tylko rozbudziło mój apetyt, więc popchnęłam tymi lodami i dobiłam bułką z rzodkiewką i sałatą 🤪 ehh te moje lekkie kolacyjki 😁 waga mój wróg!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado ja mam dokładnie 3,5 w górę - wczoraj sprawdzałam 😉
Dziś na obiad miałam kotlety schabowe z ziemniaczkami i marchewką, mniam 😁 A jutro nie wiem, jeśli będę w tym szpitalu z mężem to pewnie skorzystam z jakiegoś barku lub jedzenia na mieście.
A lody tez za mną chodzą, wczoraj miałam ochotę na takie bardzo owocowe (typu sorbet), ale wystraszył mnie mróz na zewnątrz i już odpuściłam lody w domu. Ale chyba długo nie wytrzymam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...