Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie w śnieżny poniedziałek 🙂
u Nas dzień jak co dzień czyli narazie bez zmian miałam iść na zakupy dzisiaj ale chyba mi się nie chce... wczoraj byłam z mężem w pubie osiedlowym i nudziło mi się to zagrałam na tych maszynach "jednoręki bandyta" i wygrałam 250 zł 🤪 🤪 🤪 więc na zakupy zarobiłam 😁 😁 😁 ale chyba jutro się wybiorę z mą psiapsiółą bo samej to i się nie chce 🙃 🙃 🙃 biorę się za sprzątanie bo zaraz w kurzu utonę 🙂

Kasiulek superaśnie ze dzieciaczki wróciły do zdrowia i daj ą mamusi popalić ze zdwojoną siła hihi

a zapomniałam ze wczoraj znajomy tak mnei wystraszył że jeszcze nigdy w ciąży się tak nie zdenerwowałam mąż go tak opierdzielił bo wie że w ciąży jestem i zachodzi od tyłu i złapał mnie za ramiona i na cały głos buuuu mi łzy wskoczyły zdenerwowałam się niesamowicie a mąż to już nie będe pisać co mu nagadał bo aż głupio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Witam mamusie w śnieżny poniedziałek 🙂
u Nas dzień jak co dzień czyli narazie bez zmian miałam iść na zakupy dzisiaj ale chyba mi się nie chce... wczoraj byłam z mężem w pubie osiedlowym i nudziło mi się to zagrałam na tych maszynach "jednoręki bandyta" i wygrałam 250 zł 🤪 🤪 🤪 więc na zakupy zarobiłam 😁 😁 😁 ale chyba jutro się wybiorę z mą psiapsiółą bo samej to i się nie chce 🙃 🙃 🙃 biorę się za sprzątanie bo zaraz w kurzu utonę 🙂

Kasiulek superaśnie ze dzieciaczki wróciły do zdrowia i daj ą mamusi popalić ze zdwojoną siła hihi

a zapomniałam ze wczoraj znajomy tak mnei wystraszył że jeszcze nigdy w ciąży się tak nie zdenerwowałam mąż go tak opierdzielił bo wie że w ciąży jestem i zachodzi od tyłu i złapał mnie za ramiona i na cały głos buuuu mi łzy wskoczyły zdenerwowałam się niesamowicie a mąż to już nie będe pisać co mu nagadał bo aż głupio...
no to nieźle cię wystarszył, mam nadzieję że mu w pięty poszło 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
dziękuje za zaproszenia na fb (Daria) i za przyjęcie do znajomych (Kasia) 🙂
Właśnie wróciłam z centrum handlowego, kupiłam sobie wreszcie dopasowany stanik 😁 Wszystkie zrobiły się za małe 🤨
Kasiulek super że dzieciaczki już zdrowe 😆
Ja mam w środę wizytę u ginekolog, już tez się niecierpliwię i chciałabym wiedzieć czy wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Dziewczyny 🙂 ale dzis energii nabralam wlaczylam sobie muzyke i caly dom wysprzatalam a teraz za to troche plecy mnie bola... Jutro na 8 mam wizyte u ginekologa juz nie moge sie doczekac 😁 😁 tak bardzo bym chciala wiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka moze uda sie cos zobaczyc 🙂 mam nadzieje ze te mrozy szybko odejda bo az na dwor boje sie wychodzic zeby nie byc chora... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczęta 🙂
Ale jestem dzisiaj padnięta, a do tego kupiłam na allegro bluzkę i wymyśliłam sobie że ją odbiorę osobiście, bo to u mnie w mieście. I wszystko byłoby ok tylko że mam tam jechać dopiero o 20 😞
Tak mi się nie chce 😞

Coś mnie dzisiaj plecki bolą i lewy jajniczek daje o sobie znać.
Jeszcze raz dziękuję Wam za wszystkie zaproszenia 🙂
Odezwę się później, bo coś weny nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Hej Dziewczyny,
dziękuje za zaproszenia na fb (Daria) i za przyjęcie do znajomych (Kasia) 🙂
Właśnie wróciłam z centrum handlowego, kupiłam sobie wreszcie dopasowany stanik 😁 Wszystkie zrobiły się za małe 🤨
Kasiulek super że dzieciaczki już zdrowe 😆
Ja mam w środę wizytę u ginekolog, już tez się niecierpliwię i chciałabym wiedzieć czy wszystko jest ok.
ja też wizytę mam w środę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
Ja byłam dzisiaj na badaniach i wszystko jest w porządku ale dalej nie wiem co 😞 a tak na to liczyłam że się dzisiaj dowiem ale nic straconego następna wizyta 27,02 więc może wtedy:P
W dodatku łapie mnie jakieś choróbsko i lekarz mi powiedział że jak tylko pojawi się gorączka to do szpitala 😞 mam nadzieje że się odbędzie bez tego 🙂
A jeszcze coś chciałam napisać ta tabelka wyszła super ja pierwsze ruch poczułam w ten weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina ja prawdopodobnie tez juz czuje ruchy i pojawily sie w tej weekend ale nie wiem czy to wlasnie to. Jezdzi mi tak w srodku i bulgocze. Widze ze jestes ze Szczecinka ja pochodze z okolic Piły i akurat termin mamy prawie ten sam tylko dzien roznicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
Ja właśnie wróciłam z kina w koncu mi się udało wziąć męża na dziewczynę z tatuazem to znaczy jemu bardziej zależało na tym filmie ale nie miał czasu a dzisiaj się udało bardzo podoba mi się film godny polecenia no i popcornu pojadłam coli popiłam to teraz dziecko tam ma jacuzzi z bąbelkami 🙂

Ja seansik tez dopiero za 2 tyg i mam nadzieję ze potwierdzi w tedy naszego tajemniczego bobasa :P ja USG mam co wizyte od razu w cenę wliczone i nie da się bez płacic mogę zapłacić za wizytę a USG nie robić ale bez sensu nie skorzystać z tego co w cenie.

Dziewczyny to pochwalcie się jutro czy coś wiadomo i trzymam kciuki za dobre wiadomości 🙂

Ewelina, Daria duze brawa za poczucie "pływającej rybki" ja to tak nazywam hihihihhi u mnei najbardziej aktywna jest koło 23 🙂 mam nadzieję że po urodzenie o tej będzie smacznie sobie spało hihihi bo gdzieś wyczytałąm ze ponoć aktywność z brzuszka przenosi się na rzeczywistość 🤪 🤪 🤪

Aniu, Laska to ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś ja pierwsza?? 🙂 Wpadłam jeszcze przed pracą, żeby się pochwalić 🙂 Mój bąbelek mnie dziś kopnął 🤪 wiadomo, nie że mi brzuch wywaliło ale ewidentnie mnie kopnął 😁 aż pod ręką poczułam. Rano jeszcze kręciłam się w łóżku i położyłam się na plecach żeby jak zwykle nasłuchiwać a tu bach! I za chwilę znowu dwa razy ale już tak leciutko, ale jestem szczęśliwa!
Dziś mam wizytę po południu to zobaczę szkraba. Ale miły początek dnia 🙂

P.S. Ja też chodzę prywatnie i płacę 130zl USG w cenie.

Dobra zbieram się bo już czas najwyższy, a od jutra wolne! 😁 No prawie, jeszcze tylko rada i wywiadówki ale to już pikuś.
Miłego dnia mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...