Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Ilka nie spisz się sokojnie to badanie robi się międy 23-28 tyg ciązy wiec napewno Cię skieruje a ze jesteś szczupłą osobą to pewnie przy najbliższej wizycie da Ci skierowanie :-)


a ja mam jeszcze inaczej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie martwi trochę waga, która od początku ciąży wzrosła o 0,5kg 😞
i jak chce któraś z Was to mogę wysłać białe body z różową kokardką, białą przezroczystą bluzeczkę w białe kropeczki (na jakieś body), cudną spódniczkę z benettona, różowe spodenki a'la śpiochy 🙂 nie mam kogo tym obdarować bo w moim gronie brak małych dziewczynek, nic się nie zapowiada, aż szkoda żeby to u mnie leżalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jeszcze glukozy nie robiłam ale u mnie jeszcze czas. Jak sobie przypomnę z pierwszej ciąży smak tego to aż mi niedobrze się robi.....

Tosiaa jak z Dzieckiem wszystko dobrze to nie przejmuj się że mało przytyłaś, może taka Twoja uroda, a może jeszcze nadrobisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja z kolei wyczytałam że najlepiej tą glukozę robić w okolicach 25 tygodnia 😁 mnie też lekarz nie skierował ale idę do niego za 2tyg i jak nie skieruje to sie upomnę 🙂
Kasialeczek super że kuchnia już gotowa, to teraz możesz szaleć wymyślając jakieś fantazyjne obiadki 😁
Tosia, ja to bym sie cieszyła jakbym przytyła tylko 0,5kg od początku ciąży 😁 ale niestety apetyt mam ogromny 🙂
Dziewczyny a czy bolą Was jajniki? ale nie tak jak na okres tylko takie jakby kłucie promieniujące? bolał mnie tak całą noc i teraz znowu zaczyna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
A ja z kolei wyczytałam że najlepiej tą glukozę robić w okolicach 25 tygodnia 😁 mnie też lekarz nie skierował ale idę do niego za 2tyg i jak nie skieruje to sie upomnę 🙂
Kasialeczek super że kuchnia już gotowa, to teraz możesz szaleć wymyślając jakieś fantazyjne obiadki 😁
Tosia, ja to bym sie cieszyła jakbym przytyła tylko 0,5kg od początku ciąży 😁 ale niestety apetyt mam ogromny 🙂
Dziewczyny a czy bolą Was jajniki? ale nie tak jak na okres tylko takie jakby kłucie promieniujące? bolał mnie tak całą noc i teraz znowu zaczyna...


Monkado mnie bolał prawy jajnik ok tygodnia temu, przez 2 dni. W nocy aż się przekręcić nie mogłam, gdybym była w warszawie to pewnie do szpitala z nerwów bym pojechała ale akurat byłam u rodziców i przeczekałam. Brałam wtedy no spę, czasami od razu po 2 tabletki. I przeszło w końcu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂 w takim razie nie włączam jeszcze funkcji "panika" 😁 zmierzyłam temp i jest w normie więc nie jest to raczej żadne zapalenie, a bolał bardzo, podobnie jak Ciebie Ilka, że ruszyć sie nie mogłam, ale do rana przeszło, a teraz wróciło.. zażyję nospe i poczekam aż przejdzie 🙂
A tabelka rzeczywiście niebieściutka 🤪 będą miały dziewczynki w kim wybierać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi może jakaś elektryzująca muzyka na tą handre? mnie zawsze pomaga 🙂
Widzę że idziemy łeb w łeb z tą wagą- ja też dobijam do 5kg a apetyt coraz większy 😁 zjadam ostatni posiłek zaraz przed snem a nocy jak sie budze na siku to jestem glodna ale póki co wracam grzecznie do łóżeczka omijając lodówkę szerokim łukiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 ja na poczatku schudlam 5 kg i teraz przytylam 2 kg ale ostatnio wazylam sie tydzien temu to wole nie wiedziec ile teraz Bo ostatnio to bym w lodowce siedziala haha a w przyszlym tyg. Mam 2 tygodnie urlopu to juz wogole nie chce myslec co ja w teddy zrobie. Bedziemy miec maly remoncik i chcialabym juz pomalowac pokoj dla dziecka tylko now mam pomyslu na jaki kolor 😞 moze macie jakis pomysl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie...

Już kiedyś tutaj pisałam, ale byłam na innym forum...
Nistety tam atmosfera zrobiła się zła... Dziewczyny się ze sobą ciągle kłóciły...

Ja jestem teraz na półmetku 19tc... Jeszcze nie wiem kogo noszę pod serduszkiem, dowiem się 9 marca... A od początku ciąży mam na plusie 1kg...

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka ja pokój dla dziecka mam niebieski w tym jedną ścianę mocno granatową i na niej chcę poprzyklejać gwiazdki i księżyc i tam będzie stało łóżeczko 😁 a sufit żółty 🙂 trochę wygląda jak znaczek tvn ale mnie sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pokój dla maluszka mam pomarańczowy, taki ciepły kolorek:-)
Jak u Was z wyprawką?? Ja ostatnio znalazłam 3 okazje i z nich skorzystałam... Wózek głęboko spacerowy za 50zł ( co prawda po synku mam wózek ale troszkę już zniszczony) później kupiłam za 65zł łóżeczko z materacykiem tylko mój D musi je oszlifować... No i za 25zł nosidełko...

W suwaczkach widać, że mam już jednego bąbla 🙂 Ma na imię Brajan.. Lokator/ka pod moim serduszkiem będzie Jasiem albo Amelcią:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja najpierw schudłam 1,5 kg a potem przybrałam 3 kg, czyli w sumie jestem do przodu o 1,5 kg 😎 Ja też się zastanawiam na jaki kolor zrobimy pokój dziecięcy.. choć my jeszcze wykon tego malowania to za jakis miesiąc będziemy robić. Ale chyba błękitny byłby najfajniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj sunshines na forum 🙂 u nas panuje przyjazna atmosfera, "wypominamy" sobie ile przytyłyśmy i robimy sobie nawzajem smaki na różne pyszne rzeczy 😁 a oprócz tego wymieniamy sie doświadczeniami i wzajemnie wspieramy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...