Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Dziewczyny ja od ostatniego ważenia przytyłam 1,3kg a w sumie do wagi z przed ciąży to mam -7,7 kg bo ja schudłam 9 kg więc jest dobrze 🙂

Tosia ja chetnie się zaopiekuję ubrankami tylko powiedz ile za nie mam Ci zapłacić :-) no i jak bym zdjecia zobaczyła ☺️


bez przesady! 🙂 podaj maila to dziś wieczorem lub jutro prześlę Ci fotki 🙂 zależy jakie światło a mam dostęp tylko do aparatu w telefonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

W takim razie monkado tylko nam tak "dobrze' idzie 😉

sunshines witamy, rozgość się 🙂

A pokoik może na ciepły zielony? Taki neutralny a przyjemny. Moja córusia niestety na razie będzie dzielić z nami sypialnie bo mamy tylko dwa pokoje. W planach jest dom za 3-4 lata, ale wiecie te nasze polskie realia nie napawają optymizmem 😞

Jak Wam rano pisałam, dorobiliśmy się łóżka! 🙃 Teraz tak wysoko nad ziemią będę spać, że aż się boję że spadnę 🤪

To co, czas na kolację pewnie. Ale nawet nie chce mi się dziś nic do jedzenia wymyślać 😞
Wczoraj postanowiłam, że przez wielki post nie będę jeść słodyczy, tylko chipsy czasami 😉 Ale już po powrocie z kościoła biłam się z ciastkami na stole, na razie 1:0 dla mnie ale chyba długo się nie utrzymam, chociaż dla małej byłoby to dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂

dziekuje. a tak wogole to sie nadziwic nie moge jakie wy chudziutkie jestescie!! szok!! ja przed ciaza wazylam 51.6kg i jakies 5 lub mozliwe ze juz ponad 5 kg przytylam 🤪, chyba lkekarz mialracje mowiac ze mam brzuch z obrzarstwa a nie z ciazy lol 😁 sama nie wiem teraz sie martwie ze bede jak wieloryb a wcale wiecej nie jem i slodyczy pratycznie wcale a na pewno o wiele mniej niz przed ciaza.
Kasialeczek jak tam twoje bole lepiej ci cos? mam nadzieje ze tak.
co do jajnikow to ja ostatnio co taki bol straszny mialam to tak jak od jajnikow ale porobili mi badania i niby ok wiec sama nie wiem ale przeszlo i tez wzielam nospe. narazie mam spokoj takze nie martwcie sie na pewno to nic powaznego.
zadzroszcze wam ze bedziecie mialy mozliwosc urzadzenia pokoiku dla maluszka bo ja zamieszkam na poczatku u rodzicow i maluszek bedzie z nami wiec nie nawymyslam za bardzo :/ ale najwazniejsze zeby wszsytko bylo ok .
ja co do wyprawki to juz mam wozek, lozeczko , kojec ,hustawke lezaczek nosidelko itp... rowniez butelki wyparzacze itp.. 😁 jak wiedzialam ze sie bedziemy starac o dzidzusia to robilam zapasy wczesniej :P pomyslalm ze jak mi sie nie przyda to dam kuzynce 😁
a jednak sie przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
W takim razie monkado tylko nam tak "dobrze' idzie 😉

sunshines witamy, rozgość się 🙂

A pokoik może na ciepły zielony? Taki neutralny a przyjemny. Moja córusia niestety na razie będzie dzielić z nami sypialnie bo mamy tylko dwa pokoje. W planach jest dom za 3-4 lata, ale wiecie te nasze polskie realia nie napawają optymizmem 😞


Jak Wam rano pisałam, dorobiliśmy się łóżka! 🙃 Teraz tak wysoko nad ziemią będę spać, że aż się boję że spadnę 🤪

To co, czas na kolację pewnie. Ale nawet nie chce mi się dziś nic do jedzenia wymyślać 😞
Wczoraj postanowiłam, że przez wielki post nie będę jeść słodyczy, tylko chipsy czasami 😉 Ale już po powrocie z kościoła biłam się z ciastkami na stole, na razie 1:0 dla mnie ale chyba długo się nie utrzymam, chociaż dla małej byłoby to dobre.


widzisz my tez bedziemy dzielic pokoj z maluszkiem a dom juz stoi tylko wykonczenie nas xczeka a to kosztowna i dluuga droga narazie katem u rodzicow zeby domek moc konczyc 😁 ale myslimy pozytywnie!! i Ty tez powinnas 😁 trzymam kciuki za Was i budowe, dacie radena pewno.
ja mam nadzije ze maluszek bedzie jeszce malutki tznze nei nastolatek hehe jak sie wprowadzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikas jak już domek stoi to bliżej niż dalej, my dopiero działkę wybraliśmy i "mamy plany" także jeszcze duuuuuuużo potrzeba, ale na razie cieszę się, że przybędzie nam lokator 🙂 Pocieszam się, że i tak mamy super warunki, mnóstwo młodych małżeństw musi wynajmować pokoje czy mieszkać u rodziców bez większych widoków na swój kąt, także nie jest tak źle.
A no i też gratuluję egzaminu oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sunshines napisał(a):
Ja pokój dla maluszka mam pomarańczowy, taki ciepły kolorek:-)
Jak u Was z wyprawką?? Ja ostatnio znalazłam 3 okazje i z nich skorzystałam... Wózek głęboko spacerowy za 50zł ( co prawda po synku mam wózek ale troszkę już zniszczony) później kupiłam za 65zł łóżeczko z materacykiem tylko mój D musi je oszlifować... No i za 25zł nosidełko...

W suwaczkach widać, że mam już jednego bąbla 🙂 Ma na imię Brajan.. Lokator/ka pod moim serduszkiem będzie Jasiem albo Amelcią:-)


witam, i wielki oklask za Jasia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
monikas jak już domek stoi to bliżej niż dalej, my dopiero działkę wybraliśmy i "mamy plany" także jeszcze duuuuuuużo potrzeba, ale na razie cieszę się, że przybędzie nam lokator 🙂 Pocieszam się, że i tak mamy super warunki, mnóstwo młodych małżeństw musi wynajmować pokoje czy mieszkać u rodziców bez większych widoków na swój kąt, także nie jest tak źle.
A no i też gratuluję egzaminu oczywiście 🙂

dzieki
a zgadzam sie z Toba w 100 % ja tez tak uwazam, my wracamy do polski w marcu po 4 latach wiec troszke bedzie ciezko sie przyzwyczaic ale mamy na kogo liczyc i jedni i drudzy rodzice maja dla nas kat i wiemy ze jest to na jakis czas a nie na cale zycie wiec sa pozytywne perspektywy i wiesz ja sie nie zalamuje bo mam wielu znajomych co nigdyza granica nie byli a domki tez imj uz stoja jak sie chce to sie da trzeba cos sobie czasem odmowic ale na pewno nie malego lokatora 😁 bo jak juz maly lokator bedzie to czlowiek jakos sie zmobilizuje i podola.
mysle ze nam sie powiedzie i bedziemy mialy domki z ogrodkiem i maluszki beda tam biegaly 😁 ja mam wizje non stop hahah 😁 ale to chyba dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wyprawki dla dziecka to ja mam duzo rzeczy od mojego brata Bo on ma coreczke 9 miesiecy I wszystko co nie potrzebuje to mi daje haha
Kolor scian w pokoju dla dziecka myslalam jakis taki pomarancz albo zolty lug nawet zielony 🙂
Czy tylko ja mam tak, ale codzienie rano jak wstane musze zjesc cos slodkiego i potem od razy lepiej dzien mija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Rosi, Monika tak zdecydowanie jesteśmy przodowniczkami w wadze! 😁 jak tak dalej pójdzie to nas na taczkach na porodówkę będą wwozić 😁 😁 🤪
Ja też mam postanowienie nie jeść słodyczy ale kiepsko to widzę..
Rosi my łóżka dorobiliśmy sie jakieś 3 miesiące temu po 5latach mieszkania razem 😁 i na prawdę rozumiem Twoje obawy, ja nawet do tej pory budzę sie w nocy i macam ręką czy jest wystarczająco dużo miejsca do krawędzi żebym nie spadła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zmykam do łozeczka
narazie przytyłam 3 kg od poczatku ciazy czyli 53 jest ale od 6 miesiaca to juz poleci.ja pamietam w pierwszej ciązy jak w samym 8 miesiacu przytylam 5 kg,tak woda mi sie w organizmie zbierala.
u nas narazie pokoju dla dziecka tez nie bedzie bo budujemy sie i mieszkamy jeszcze u rodziców ale moze na zime uda sie zamieszkac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamuśki, chyba dziś pierwsza wstałam 🙂

Monikas ostateczna decyzja w sprawie projekty nie padła bo jeszcze mamy jeszcze trochę czasu, ale w sumie to podobny do Twojego. Szczególnie rozkład pomieszczeń na parterze, poza tym do szukałam tak ok.140 m2 i jak najmniej skosów na piętrze bo to strasznie nieustawne jest i mnie denerwuje bo miałam pokój na poddaszu u rodziców.

Z wyprawki mam na razie wanienkę, bo kupiłam dla bratanka na czas ich pobytu w Pl i zostanie już dla mnie. I całą torbę ciuszków po nim bo bratowa kupowała dużo neutralnych żółtych, zielonych itp. Zakupy planuje na maj, to będzie 7/8 mc więc chyba akurat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 😉
Pogoda u mnie dalej fatalna, albo i jeszcze gorzej. Wieje, pada, szaro i ponuro 🤨
Sunshines witamy w naszym gronie 🙂
Ja przytyłam 5kg. I waga to mój wróg 😁
Rosi tą pierwszą pioseneczkę bardzo lubię 🙂 Masz za nią oklaska 😉
Miłego dnia Wam życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ostatni kawałek (nie będę więcej spamować 🙂 )
http://www.youtube.com/watch?v=PkSp8wc8lKw&feature=related naprawdę polecam na dobry początek dnia 🙂 Ja mam dreszcze i łzy w oczach jak tego słucham ( po minucie się rozkręca)
Ale pewnie dlatego, że przy tym szłam do ołtarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dawno mnie nie było, tęskniłyście za mną troszkę? 😜

Nie było mnie bo do dzisiaj byłam "niewidoma"
Nie myślałam że to zderzenie mojego oka z łokciem Frania będzie tak poważne, w nocy złapał mnie okropny ból i potworne łzawienie. Rano przed 8 już pojechałam zapłakana do okulisty i mam erozję rogówki i starcie nabłonka oka 😞 dostałam maść, żel i krople do oczu z antybiotykiem. I od wtorku do wczoraj chodziłam cały czas z opatrunkiem na oku i nic nie widziałam. Teraz jest już lepiej, ale pierwszego dnia to myślałam że z bólu po ścianach będę chodzić.
Najgorsze że jak raz doszło do erozji rogówki to to dziadostwo powraca nawet co kilka dni 😞

Nie czytałam was, także nic więcej nie napiszę.Nie jestem w stanie nadrobić kilkudziesięciu stron bo moje oko jeszcze nie jest aż tak sprawne.Ominęło mnie coś ciekawego??
Teraz postaram się być na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂
bardzo pobudzająca ta muzyka 🙂
Ja od rana po urzędach goniłam.. jeju jak w Bielsku wieje!! Nie przejmujcie się wagą tak bardzo piszą że to w normie przytyć na pólmetku około 5 kg. Mi tymczasem piersiaki urosły i musze sobie poszukać jakiegoś nowego biustonosza... bo mi się wylewa.. ja nie wiem co będzie później już mam miseczkę E.. a przy karmieniu.. to będzie! przynajmniej mąż się cieszy 🙂 My się zastanawialiśmy czy się budowac czy kupić mieszkanie. Stanęło na tym drugim, bo szybciej i taniej 🙂 Ale nie przekreśla to naszych planów że może za jakieś 7-8 lat zaczniemy się budować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...