Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
Witam w sobotni poranek 🙂 nie spie juz od 2 godzin malenstwo tak sie wierci, ze az Milo 😉 chyba zapomnial/a ze dzis sobota I do pracy nie wstajemy hihi milego dnia dla was dziewczyny wpadne pozniej zobaczyc czy juz wstalyscie 🙂

witam 🙂 ja już nie śpię od 7
jakoś głowa mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
Hej tak mi sie przypomnialo, ze Moja kolazenka z pracy na poczatku jak sie dowiedziala ze jestem w ciazy powiedziala mi, ze ona mi powie co bede miec Bo pozna to po pepku!? Hmm.... I tak Sobie teraz na internecie I czytam o tym wiec jesli pepek jest odstajacy na zewnatrz to chlopak a jak wklesly to dziewczynka. To jakie sa wasze pepki dziewczyny jestem ciekawa czy to sie sprawdza hehe 🙂
ja miałam dwa razy wklęsły pępek i mam dwóch chłopaków 🙂 teraz też jest wklęsły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już wstaliśmy i od razu jest lepiej 🙂 Wczoraj wieczorem się nasłuchałam, że on robi mi tylko na złość, bo nie chciałam się dogadać co do małego. Wszystkie sms zostawiam, na wypadek gdyby zachciało mu się walczyć w sądzie. Rozmawiałam z moją przyjaciółką i powiedziała, że podobno jeśli udowodnię jego brak zainteresowania stanem zdrowia małego w ciąży to już niewiele może zrobić. Do 1 roku życia dziecka w takiej sytuacji mogę zgodzić się tylko na badania na ojcostwo w celu udowodnienia że Jasiek jest jego. Nie muszę zgadzać się na wizyty dziecka u niego , mogę ograniczyć mu kontakt z nim całkowicie i prawa rodzicielskie z racji tego, że kiedyś był karany. Także pozytywnie mnie nastawia to, że jeśli dojdzie do czegoś takiego to ja będę mieć przewagę we wszystkim 🙂
Wczoraj nie mogłam zasnąć, bo tak się mój mężczyzna w brzuchu ruszał, a dziś śpi 🙂
Planuję wybrać się na buszowanie po sklepach i pokupować kilka rzeczy dla małego, jakieś śpioszki, body, inne głupotki. 🙂 Na pewno przy tym zapomnę o całym świecie 🙂 Sama myśl o tym już mnie cieszy 🙂
Dziękuję, bo jesteście cudowne. Lecę zrobić jakieś kanapeczki, i kakao z zimnym mlekiem! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamuśki! U mnie dziś humor super (nareszcie 🙂 )

Tosia trzymam kciuki, przeczytam wczorajszą rozmowę i naprawdę Ci współczuję sytuacji. Myślę, że przyjaciółka dobrze Ci poradziła. Ja bym go na Twoim miejscu jak najbardziej ignorowała, żeby się nie denerwować. Nie odp na sms, telefony bo i tak może Ci tylko "naskoczyć" (brzydko mówiąc) smsy oczywiście zostaw i pamiętaj, że teraz Twój lokator jest najważniejszy 🙂 Ściskam!

Karola ja zawsze byłam ciężka, ale mimo to nigdy gruba. Jak wychodziłam za mąż to moja mama przeżywała, że za chuda jestem a ważyłam 68kg! Ale mam prawie 180cm wzrostu 🙂

Jak tylko się ogarnę to wstawię zdj.

Monkado ja też uważam, że szczypiorek jednak trochę musisz być 😉 45kg? to ja chyba w podstawówce ważyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosiaa jak lekarz nic nie mówi, że za mało to się nie przejmuj. Ja jeszcze niedawno przeżywałam, że mam brzuch za mały bo dziewczyny już takie spore miały. Jak mi wyskoczył z dnia na dzień to się nadziwić nie mogłam 🙂 Także póki z maluszkiem wszystko ok to nie ma co się martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek brzuszki, ja wlasnie sniadanko do lozka dostalam to bardzo milutkie 🙂
tosia trzymaj sie jak widzisz wszystkie argumenty przemawiaja na twoja korzysc, a z niego dupek jest i napewno szybko mu sie znudzi walka o syna taki to juz tym.
mam ochote dzis na basen ...bo tylko to mi sprawia przyjemnosc, a ze nie pracuje tylko od 2 miesiecy zalegam na kanapie to dobrze mi zrobi na moje miesnie.pozdrawiam was derdecznie milego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

No i stało się, Nikoś mnie zaraził 😞 W nocy myślałam że płuca wypluję 😞 Za to wstałam rano i czekała na mnie gorąca herbatka z miodem i cytryną oraz gotujący się rosołek.. kochany Mężul 🙂

Alicja bierze dzisiaj ślub, tak więc powodzenia! 🙂 No i już teraz życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 🙂

Agatka u mnie najbardziej do tej pory sprawdzała się właśnie herbata z miodem i cytryną, katar przechodził jak ręką odjął 🙂 Teraz pewnie nie wystarczy bo kaszle mnie, Męzul ma zapytać w aptece o coś dla kobiet w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja na katar herbata z cytryną i miodem tylko miód i cytrynę do lekko przestudzonej herbaty bo ma wtedy więcej dobrych właściwości. I ponoć bardzo dobrze robią inhalacje, albo parówki z soli fizjologicznej, ja osobiście robiłam parówki z rumianku z dodatkiem soli kuchennej i też pomogło poza tym fajne wrazenie po takiej parówce - jakby odnowy 🙂

Wróciłam z badania na tą krzywą cukrową.. masakra jakaś 50 minut stałam w kolejce do rejestracji!! bo tylko 2 laboratoria w bielsku są czynne w sobotę i nieświadoma poszłam do tego bardziej obleganego. powiem wam że z tą słodkością nie było tragedii, chociiaż była też dziewczyna która miała tą próbę na 75gram na 2 godziny i ona strasznie sie krzywiła. wręcz widać było odruchy zwrotne.. 😞 no ale też dała rade 🙂

a propo ślubów 🙂 słyszałyście to: http://www.youtube.com/watch?v=Q_pkb-xMz24
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Karola, wybrane imię- Ignaś podoba mi się niesamowicie. moja mama ciągle mi podpowiada, żebym Jasia zmieniła na Ignasia. Ale już starczy wymian. Jaś był Sonią więc chyba nie będę już go denerwować 🙂 Będzie Jaś i Ignaś 😁


Tosia ja też myślałam o Jasiu, a ten Ignaś to u nas chyba nie jest już tak aktualny jak wcześniej bo Ignaś bardzo ładnie brzmi ale Ignacy dla 20latka i więcej to już niezbyt...
Mąż wymyślił teraz Kacpra, a ja już sama nie wiem bo przyzwyczaiłam się do tego Ignasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):


Karola ja zawsze byłam ciężka, ale mimo to nigdy gruba. Jak wychodziłam za mąż to moja mama przeżywała, że za chuda jestem a ważyłam 68kg! Ale mam prawie 180cm wzrostu 🙂



Aaaa skoro 180cm wzrostu to już tłumaczy dlaczego wydajesz się taka smukła na zdjęciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka na katar może maść majerankowa pod nos i właśnie jakieś inhalacje z Amolu lub Oilbasu?

Alicja wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo miłości i szczęścia!!!! 😁 😁 😁 😁

Kinia kuruj się, pij herbatkę z cytrynką i jedz dużo czosnku 🙂

Tosie cieszę się że dzisiaj humor już o wiele lepszy, masz rację najlepsze na odstresowanie to zakupy a tym bardziej kupowanie takich "tyci tycich" 😁

Ja dzisiaj od rana poszłam na zakupy, trochę pochodziłam i jak wróciłam do domu to musiałam się walnąć szybko na kanapę bo krzyż myślałam że mi odpadnie a i brzuch też trochę bolał.
Posprzataliśmy z mężem, zrobiłam obiad, zjedliśmy i jedziemy do teściów.

Miłęgo dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również dołączam się do życzeń 🙂 Alicja wszystkiego najlepszego na nowej drodze 🙂

Wróciłam z zakupów i tak mnie bolą plecy, że się zaraz złamię chyba, głowa nadal mnie boli,
i brzuchol pobolewa, a za dwie godziny do znajomych jedziemy 😞
miłej soboty dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...