Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

kasiulek85 napisał(a):
Kasialeczek napisał(a):
Przyjmij życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo aby do wiosny. Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie. By marzenia się spełniały, a Nas chłopcy wyręczali! My dziś soczki i kaweczki.
NASZE ŚWIĘTO DZIŚ BABECZKI!
takiego sms-a rano dostałam od szwagierki 🙂


ja też dziś dostałam takiego smsa, ale kasielaczek czy tak aż "z samego rana" nam te życzenia składasz to bym polemizowała 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiulek genialne te zdjęcia 😁 😁 padlam na cyce 😁 musze coś zasugerować mojemu mężowi, bzykać sie nie mogę (nadal 😞 ) ale ten widok mojego męża w różowym fartuszku na kolanach wszystko by mi zastąpił 😁 oklask 😁
a ja już po wizycie, badanka ok, szyjka ok tak więc... pakuje toboły i jadę do Mamusi 😁 nie wiem jak tam u niej z netem więc mogę być tu nieco rzadziej ale postaram sie chociaż czytać 🙂
A, i dostałam skierowanie na tą krzywą cukrową, mnie kazał glukoze 50ml i badanie przed i po 60min
Kasialeczek nast wizytę mam... 30.03 o 17 więc wogole ten dzień mi już zupełnie odpada na to usg 4d.. 😞 zaraz tam zadzwonie i jakoś sie umówię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
Kasiulek genialne te zdjęcia 😁 😁 padlam na cyce 😁 musze coś zasugerować mojemu mężowi, bzykać sie nie mogę (nadal 😞 ) ale ten widok mojego męża w różowym fartuszku na kolanach wszystko by mi zastąpił 😁 oklask 😁
a ja już po wizycie, badanka ok, szyjka ok tak więc... pakuje toboły i jadę do Mamusi 😁 nie wiem jak tam u niej z netem więc mogę być tu nieco rzadziej ale postaram sie chociaż czytać 🙂
A, i dostałam skierowanie na tą krzywą cukrową, mnie kazał glukoze 50ml i badanie przed i po 60min
Kasialeczek nast wizytę mam... 30.03 o 17 więc wogole ten dzień mi już zupełnie odpada na to usg 4d.. 😞 zaraz tam zadzwonie i jakoś sie umówię...
super że wszystko u ciebie ok 🙂 wypoczywaj u mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja juz po wizycie. co do zaparć, to gin powiedziała ze dziecku nie szkodzą, ale nasz organizm powinien sie regularnie oczyszczać i stolec co dziennie powinien być, dlatego kazała mi kupić coś , nie pamietam nazwy, zapisane mam, na wypróżnienie.
Słuchałam serduszka i wszystko było ok. ale po wizycie poszlismy na kuraka i stałam w kolejce za jakimś pajacem, tak szybko się odwrócił że dostałam z ręki w brzuch. za moment tak mi się słabo zrobiło... jak raz po pobraniu krwi, no na wymioty mnie wzięło i słabo mi było, ten zapach z KFS mnie zabił. Mam nadzieję że to ne od tego uderzenia 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ula-la napisał(a):
witam ja juz po wizycie. co do zaparć, to gin powiedziała ze dziecku nie szkodzą, ale nasz organizm powinien sie regularnie oczyszczać i stolec co dziennie powinien być, dlatego kazała mi kupić coś , nie pamietam nazwy, zapisane mam, na wypróżnienie.
Słuchałam serduszka i wszystko było ok. ale po wizycie poszlismy na kuraka i stałam w kolejce za jakimś pajacem, tak szybko się odwrócił że dostałam z ręki w brzuch. za moment tak mi się słabo zrobiło... jak raz po pobraniu krwi, no na wymioty mnie wzięło i słabo mi było, ten zapach z KFS mnie zabił. Mam nadzieję że to ne od tego uderzenia 🤢 🤨
o jej to straszne mam nadzieję że nie mocno cię uderzył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki, na samym początku składam Wam życzonka z okazji Naszego Święta 😁 😁 😁 Wszystkiego najlepszego!!

Ale mnie głowa coś boli, jejkuu...

Monkado skoro szyjka ok to dlaczego nadal celibacik na seks masz? Miłego pobytu u mamy 🙂

Kasiulek super fotki wstawiłaś, aż się uśmiałam 🙂 Agatko z Twojego "wierszyka" również!
Kasialeczek też kiedyś dostałam takie życzenia smsem 🙂
A nawiązując jeszcze do tych Twoich bóli tzn twardnienia brzucha to mnie to nie wygląda na skurcze tylko jakbyś była mocno wzdęta i napompowana gazami. Bo ja też mam wieczorami nie raz taki balon bolący zamiast brzucha.
A z tymi kobiecymi "motylkami" to mnie zagięłaś 🙂 muszę zapamiętać!

Ula mam nadzieję że już w porządku z mdłościami i że z brzuszkiem nic złego się nie działo!

O jaaa, co ja miałam jeszcze napisać...hmm teraz już nie pamiętam

A ja dzisiaj miałam intensywny dość dzionek, od rana do 13 sprzatałam i to dość konkretnie bo mieszkanie samo się jakoś zapuściło 😜 później odwiedzili mnie rodzice, dostałam prezent i kwiatki od taty, a później od męża bukiet tulipanów, zrobiłam obiad, dokończyłam sprzatanie a teraz odpoczywam. Jeszcze muszę męża namówić żeby podłogi pomył.
Mąż dzisiaj zapowiedział że robi kolację przy świecach. Pewnie znowu na coś liczy 😉 nie pewnie a na pewno!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
dopiero od rana wróciłam do domu i padłam na kanapę,
dzisiaj robię dzień dziecka i spać będę na kanapie, no chyba że mnie ktoś zaniesie do sypialni,
na męża nie liczę, bo mogłabym mu kręgosłup uszkodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek - ja mam podobnie z brzucholem, rano ok, a później im więcej jem tym jest gorzej,
i jak przychodzi wieczór to już w ogóle jest masakra, duży, bolący napompowany balon,
ale jak sobie sprawdzam to dół brzucha nie jest twardy, to chyba dobrze
Ależ ja bym chciała chociaż motylka puścić 😁
Kasiulek ładna nam tulipanki wstawiłaś na forum 😁
a takiego pana w różowym to może gdzieś wynająć można ? bo mojego pytałam nie idzie na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula teraz to musimy uważać, bo inni najwyraźniej na nas nie uważają,
ja to jakiś taki nawyk mam, że jak w sklepie jestem i mam się przeciskać koło ludzi to się za brzuch trzymam.
Mój mężulek też zwraca mi uwagę jak szturcham delikatnie brzuszek, żeby maleństwo dało o sobie znać, mówi że wstrząsu się nabawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne pomysły z tymi kwiatami 😁 😁 Ja dostałam w tradycyjny sposób 😁
Ja też dziś zmęczona jestem, miałam trochę zabiegany dzień. A jeszcze tak rano wstałam i nie mogłam zasnąć. Ale przynajmniej mąż z obiadu mnie dziś zwolnił i zabrał do nowej pizzerii u nas na osiedlu 🙂
Dziewczyny coś się Tosia nie odzywała od dawna, wiecie może coś co u niej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny witam wszystkie !! i wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia!!!

sorki ale nie czytam dzis zaleglosci bo niemam sil. chcialam Wam powiedziec ze tez dostalam kwiatuszki takie ladne. ale sie ucieszylam 😁 jak dziecko 😁

mam znow do Was pyt a propo tego ze moj maluszek jest malo aktywny i nadal czuje go tak nisko bardzo!!! ja juz nie wiem czy to normalne kazdy mi mowi uspokoj sie jest wszystko ok ale nie daje mi spokoju. to oj jak ja nie moge przesrac myslec o tym!!
co wy o ty mmyslicie?? mam to usg we wtorek i boje sie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monikas ja już czuję maluszka, ale też słabo, nie są to jakieś super kopniaki,
tylko takie jakby był gdzieś bardzo głęboko,
na początku czułam w dole brzucha po prawej stronie, później tak poniżej pępka z 5 cm,
raz zdarzyło się po lewej stronie na dole,
ja to chyba czuję słabo bo mam łożysko na przedniej ścianie,
gdzieś czytałam że ruchy mogą być słabiej odczuwalne,
a Twoje łożysko jak jest umiejscowione?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz ja nawet nie wiem jak jest umiejscowione na ostatniej wizycie lekarz powiedzial ze jest ciut nisko ale jakis 1 cm od ujscia i stwierdzil ze na tym etapie to nie problem bo pewnie sie podniesie i to mnie martwi ale to moga byc tylko moje domysly a tu ide na to usg to raczej nikt mi nie powie dopiero jak bede w polsce za ok 2 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monikas teraz to możemy sobie jedynie dopowiadać różne rzeczy, zobaczysz co powie we wtorek lekarz i wiem że dobrze mi mówić, ale już bliżej niż dalej i będziesz w Polsce a wtedy to o wszystko wypytasz lekarza na miejscu

Jufi gratuluję zdrowej córy 🙂
my niestety musimy zaczekać jeszcze 3 tygodnie, może na następnym usg coś w końcu pokaże to moje dzieciątko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
wczoraj ostatnia, dzisiaj pierwsza 😁
wstawać śpiochy, my już w pracy po bułeczce słodkiej z jabłkiem jesteśmy, a Wy co 😁

ale dzisiaj pogoda kapa, śniegu dosypało w nocy, a teraz mglisto i mokro, bo deszcz zaczyna padać,
ale to nic bo dzisiaj piątek i cudowne 2 dni wolnego przede mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...