Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam się o poranku 😁
Daria, daj znać od razu do lekarzu 🙂 Faktycznie, nie pomyślałam, że to może maluszek wciska tam swoje małe odnóża. Ja miałam takie wrażenie jakby mi 'skakały' mięśnie międzyżebrowe. Później doszły skurcze łydek, więc winny jest magnez. Może morfologia coś wyjaśni? W każdym razie, skoro taki rozbrykany to na pewno super wygodnie mu w mamusinym brzuszku 😁 😘
Ja przypadków poronień nie mam w rodzinie. Jest za to kilka cioć, które nie mogą mieć dzieci, i wydaje mi się, że to też wielka tragedia. Jedni przed 40 zrezygnowali i zaadoptowali małego chłopczyka.
Rosi, to mi narobiłaś smaka na lody! Jakoś od początku ciąży miałam tylko raz ochotę na sorbet owocowy. 😁 Super,że Zojka ma się dobrze i przybiera na wadze książkowo 😁 Mój na 4d miał tydzień do przodu z wagą więc liczę na małego słonika 😁
Monkado, zobaczysz z jakimi włosami urodzi się mała! Od razu jej huhu WARKOCZE zapleciesz! 😁 Może to i lepiej, że mam chłopca, bo nie umiem robić warkoczy dobieranych nawet ☺️
Kinia, dziękuję za oklask 😘
Mnie czeka dziś pracowity dzień, mamusia na urlopie i mamy zamiar świąteczne zakupy robić. Ale pamiętam, NIE PRZEMĘCZAĆ SIĘ 😁
Muszelki wsunięte, teraz pora na kąpanie, więc się żegnam 😘 Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry Brzuszki! Ja już po wizycie w szkole i idę na hiszpański 🤪 ale się cieszę, już wczoraj przeglądam notatki stare i całkiem sporo chyba jeszcze pamiętam 🙂 Byłam jeszcze w rossmannie po miniaturki kosmetyków do szpitala bo nie chce całych butli targać a potem nie będzie kiedy kupić i wpadłam do marketu po chleb ..... no dobra i po jednego pączka ☺️ a tam tyyyyyyyyyyyle ludzi, że szok, ale jedna pani mnie przy kasie przepuściła 🙂

Smerfetka to rzeczywiście nieprzyjemna sytuacja. Ale szef nie uwierzył? Tzn. nie miał żadnych pretensji tylko Ci pokazał w dobrej wierze tego anonima?

Jestem taka nieogarnięta na te święta, że zaczynam panikować. Pierwszy raz przygotowuję trochę w domu bo świąteczne śniadania będziemy jeść u siebie, zawsze całe święta spędzaliśmy poza domem u jednych i drugich rodziców. Jakoś tak nie mogę zaplanować co mi potrzebne a te tłumy w sklepach mnie przerażają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamuśki,
jestem już po glukozie. Wypiłam te bebługi i chcę jak najszybciej zapomnieć o sprawie 🤢
Siedziało nas tam chyba z 6 na to badanie i każda skrzywiona, trzymała sie tylko za swój brzuch 😁 Mój synio tak się rozszalał jak to wypiłam, że chyba chciał wyskoczyć 😁 Zastanawiałam sie czy mu smakowało czy pukał mnie że już więcej nie chce 😉 Najgorsze było w tym wszystkim to, że nie można nic zjeść, a to prawie 2,5 godziny. A teraz muszę się położyć, bo tyle mi tej krwi napuszczały ze aż mi się teraz w głowie kręci 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej....witam sie i ja o poranku,dzisiaj mam wisielczy humor, tysiace mysli krazy mi po glowie i do tego nie sypiam za dobrze w nocy chyba przylacze sie do tych wyjacych do ksiezyca 😜
rosy mysle ze szef nie uwierzyl i dla niego bylo to tez duze zaskoczenie jak i dlamnie ....naprawde trzeba miec sieczke w glowie zeby anonimy pisac 😜.....
jutro wyjezdzam wiec nie bedzie mnie do poniedzialku, a tak poza tym jest ktos z okolic Darlowa bo tam wlasnie spedze swieta, pierwszy raz zdala od rodziny.....
wcoraj zrobilam ciasto z truskawkami bo kolezanka mniala mnie odwiedzic ale nie przyjdzie i chyba dla poprawiadnia nastroju zjem wszystko sama 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka81 napisał(a):
hej....witam sie i ja o poranku,dzisiaj mam wisielczy humor, tysiace mysli krazy mi po glowie i do tego nie sypiam za dobrze w nocy chyba przylacze sie do tych wyjacych do ksiezyca 😜
rosy mysle ze szef nie uwierzyl i dla niego bylo to tez duze zaskoczenie jak i dlamnie ....naprawde trzeba miec sieczke w glowie zeby anonimy pisac 😜.....
jutro wyjezdzam wiec nie bedzie mnie do poniedzialku, a tak poza tym jest ktos z okolic Darlowa bo tam wlasnie spedze swieta, pierwszy raz zdala od rodziny.....
wcoraj zrobilam ciasto z truskawkami bo kolezanka mniala mnie odwiedzic ale nie przyjdzie i chyba dla poprawiadnia nastroju zjem wszystko sama 😠 😠 😠
oj takie ciacho z truskawkami to i ja bym zjadła, uwielbiam truskawki, ale te dostępne teraz nie bardzo mi smakują muszę sjeszcze trochę poczekac, ale za chwilę biorę się za zrobienie pizzy, jak to mój synuś mówi, pychota 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh hej

Ja mam dzis zwariowanuy dzien, jnuz w pracy-o tyle dobrze ze piekne slonce znow zawitało 😁

Kinia-zazdroszcze "pana bdowlanca", mój jest alergikiem i czego by sie nie dotnal zaraz puchnie ...
a jedzenie-śledzie, wafel i jajo-mieszanka wybuchowa jak dla mnie 🙂
a i zebys nie powiedziala w złej godzinie o tym ze z Nikosiem =wszystko poszlo gladko z kolkami, zabkowaniem itp.-reguły nie ma, moja siostrzenica miala i to i to i biedne dziecko sie tak nameczyło 😞

Kasilek podziwiam Ciebie i te małe ssaczki 🙂
-a nie wiedzialam ze cos takiego istnieje z tymi jelitami-biedny Marceli 😞

Daria to musialabyc jakas kolka albo fasol się za morno wwiercił-grunt to pozytywne nastawienie 🙂

Monkado-gumeczki się jeszcze przydadzą, to są jedne z "tych" rzeczy, ktore sie gubią i zużywają chyba najszybciej 😁

Rosi trzymaj sie z tym cukrem-moja przyjaciolka, w zeszlym roku rodzila, wykryto niej chyba w 6 miesiac cukrzyce-co 2 tyg zapychala 100km do szpitala na badania i dosłownie miała napisane co moze jesc-a wiesz jak jest ciezko, jak masz ochote a nie mozesz....


Ide na poczte-zejdzie mi z godzinka i akurat przerwa pierwsza w pracy-na LODY 😁DDD


MIŁEGO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Piszę od Mamy więc na szybkiego..

Byłam w przychodni zanieść mocz Nikosia i od razu podglądnęłam Jego wyniki morfologii, żelaza i tarczycy.. wszystko ok! 🙂 🙂 🙂

Tosia szacun dla Twoich krewnych że zdecydowali się na adopcję, podziwiam takich ludzi! 🙂

Alicja właśnie napisałam że ominęły Nas dolegliwości typowe dla wieku niemowlęcego które Nikosiowi już nie mają prawa się przydarzyć a los Nas oszczędził.. i właśnie boję się że tym razem w cale tak nie musi być. O to mi chodziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Cześć Dziewczynki 🙂

Piszę od Mamy więc na szybkiego..

Byłam w przychodni zanieść mocz Nikosia i od razu podglądnęłam Jego wyniki morfologii, żelaza i tarczycy.. wszystko ok! 🙂 🙂 🙂

Tosia szacun dla Twoich krewnych że zdecydowali się na adopcję, podziwiam takich ludzi! 🙂

Alicja właśnie napisałam że ominęły Nas dolegliwości typowe dla wieku niemowlęcego które Nikosiowi już nie mają prawa się przydarzyć a los Nas oszczędził.. i właśnie boję się że tym razem w cale tak nie musi być. O to mi chodziło 🙂



Mi tez 🙂 tylko o drugie dziecko, moze zle napisalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski, ja tylko na chwilkę bo Franek jest chory, cały czas jojczy, do tego jeszcze walczymy od wczoraj z kupą, mówię Wam masakra! Nie mam czasu was poczytać, może później nadrobię.
O rany taka pogoda, że nawet nie ma jak okien umyć!
Miłego dnia, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
ja dzisiaj dopiero teraz bo wcześniej nie było jak 😞
Rosi mam nadzieję że szybko wrócisz z tego szpitala bo nie ma to jak w domu 🙂
Karola współczuję choroby franka, dużo zdrówka dla niego
kinia fajnie że wyniki u Nikosia wyszły dobre 🙂
i co ja jeszcze miałam napisać.... hmmmm.....
oklaski dałam komu moglam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi nie wiem jakie miałaś wyniki z glukozy, bo wtedy nie czytałam chyba Twojego wpisu, bo ja w pierwszej ciąży miałam wyniki na granicy normy i byłam w szpitalu na dobowym pobieraniu krwi, kuli mnie w takich miejscach, że byłam zdziwiona że tam też można krew pobierac, no ale co najważniejsze wyniki wyszły dobre, nawet bardzo dobre, no ale ja i tak byłam wystraszona i nie przwesadzałam ze słodyczami, nawet zbytnio nie miałam na nie ochoty, trzymam kciuki, aby wszystko było ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SYN 😁 😁 😁 😁 😁 😁 jestem najszczesliwsza na swiecie jest cudny :*:*:* myslalam ze bedzie dziewczyna bo nie wierzyłam ze moge miec syna a jednak 😁 😁 pozniej wstawie zdjecia 🙂

Ala zaplacilam 300 zl ale bylo warto cos pieknego. Ja plakalam Mąż poplakal sie jak wyszedl z gabinetu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bartuś 😁 wazy 851 g wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂 powiedzial ze jak na pierwsza ciaze to dziecko jest bardzo ruchliwe i bede miala nieprzespane noce 🙂 faktycznie bardzo sie ruszal otwieral usta pokazywal jezyczek... tak bardzo sie wiercil kopal mnie... ale jestem szczesliwa pierwszy prawnuk 😁 😁 😁 bede miala syna 😁 😁 bedziemy mieli syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
Bartuś 😁 wazy 851 g wszystko w jak najlepszym porzadku 🙂 powiedzial ze jak na pierwsza ciaze to dziecko jest bardzo ruchliwe i bede miala nieprzespane noce 🙂 faktycznie bardzo sie ruszal otwieral usta pokazywal jezyczek... tak bardzo sie wiercil kopal mnie... ale jestem szczesliwa pierwszy prawnuk 😁 😁 😁 bede miala syna 😁 😁 bedziemy mieli syna 🙂


Ale sie ciesze 🙂) najwazniejsze ze jestes zadowolona!!! trzymajcie sie tam cieplutko 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Karola zdrówka dla Franka 😘 Współczuję walki z kupą, też ostatnio mamy problemy i wiem doskonale co przeżywacie 😞

Daria gratuluję Synka, super że wszystko w porządku!! 🙂 Napisałaś to z taką radości że aż mi łezka stanęła w oku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...