Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
He he Tosia to dobrze że jest ok 🙂

co do golenia to też miałam pisać że laserowe usuwa na długi czas albo nawet forever and ever ale jakoś cena mnie nie przekonuje 😁

A u mnie też koleżanka była z poprzedniej pracy ze swoim 2-letnim Brzdącem i poplotkowałyśmy 🙂
I powiem Ci Ania że wiem co czujesz z tym głodem bo nie zdążyłam zjeść zanim koleżanka przyszła i umieram teraz z głodu.. 🤢 czemu to sie tak długo podgrzewa 🤪 zaraz zjem zimne 😁

Marta może zaproponuj niezdecydowanym rolę mediatora? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

monkado napisał(a):
He he Tosia to dobrze że jest ok 🙂

co do golenia to też miałam pisać że laserowe usuwa na długi czas albo nawet forever and ever ale jakoś cena mnie nie przekonuje 😁

A u mnie też koleżanka była z poprzedniej pracy ze swoim 2-letnim Brzdącem i poplotkowałyśmy 🙂
I powiem Ci Ania że wiem co czujesz z tym głodem bo nie zdążyłam zjeść zanim koleżanka przyszła i umieram teraz z głodu.. 🤢 czemu to sie tak długo podgrzewa 🤪 zaraz zjem zimne 😁

Marta może zaproponuj niezdecydowanym rolę mediatora? 🙂


haha mysle ze bym sie sprawdzila w tej roli 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie naśmiałam z Waszych rozmów 🙂 jestem po wizycie i jeszcze wg niej bede sie kulac (polozna mowi co innego) gdyby podnioslo sie cisnienie to od razu na szpital mam walic, dostalam augumentin bo wyniki posiewu bez zmian, mała cchba od tego grzebania najadła sie szaleju i posiedziec nie daje a ja wciagam druga polowe arbuza... wazy 2890 a mama przekroczyla 20 kg ;/ (masakra)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja fajnie że u Was wszystko ok i jaki Dzieciaczek już duży! 🤪
Wagą sie nie przejmuj- schudniemy jak zaczniemy karmić 😁

Ja też ostatnio goliłam sie na czuja bo z lusterkiem jakoś było niewygodnie i też sie pozacinalam ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, Kinia aż mnie dupsko zabolało od tych komniaków 😁 😁 😁 obiecuję poprawe... ale wiecie co w sumie to jakis taki dobry dzień mam dzisiaj na organizację bo jeszcze poprasowałam posciele do łózeczka łącznie z ręcnzikami (bardzi chodziło o spażenie tych reczników żelazkiem) i prześcieradłąmi i też wyprasowałam koszule i szlafrok do spzitala i pięknie poskłądałam normalnie bez zagięć 😁 😁 😁 i czekają na swoje miejsce w torbie 😁 😁 😁

Dziewczyny ale dajecie po garach... Ania, Tosia oklaski lecą do Was 😁 😁 😁

ja dzisiaj też dokonywałam cudu mianowicie depilacja cytrynki haha 😁 😁 😁 lustro to podstawa a później na czują maszynką ale niestety bez zacięć się nie obeszło 🥴 🤨 🤢 cóż do porodu się zagoi... ha ha ha 😁 😁 😁 dziewczyny a golicie się do porodu czy nie? tzn chodzi mi o to że czujecie że dzisiaj będziecie rodzić i czy idziecie się depilować na cytrynce czy idziecie takie jakie będziecie? Bo ja się dzisiaj nad tym zastanawiałam i chyba się ogole co by moje dziecie przez busz nie musiało się przebijać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek, Kinia, Tosia, Ala, Agatka, Smerfetka (chyba wszystkie od wczoraj 🙃 ) super że z dzieciaczkami ok 😎 oby grzecznie siedziały do porodów u mamuś 🙂

ale Kaja zaczęła się wiercić ha ha chyba zmienia pozycję... myślicie że moze jej być nie wygoidnie ja pierdziele dziecko chce mi pępkiem uciec 😁 😁 😁

odebrałam komputerek nowy teraz z łóżka już wcale nie wyjdę bo kupiłam netbooka ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek, Kinia, Tosia, Ala, Agatka, Smerfetka (chyba wszystkie od wczoraj 🙃 ) super że z dzieciaczkami ok 😎 oby grzecznie siedziały do porodów u mamuś 🙂

ale Kaja zaczęła się wiercić ha ha chyba zmienia pozycję... myślicie że moze jej być nie wygoidnie ja pierdziele dziecko chce mi pępkiem uciec 😁 😁 😁

odebrałam komputerek nowy teraz z łóżka już wcale nie wyjdę bo kupiłam netbooka ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...