Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no i już wróciłam, poczytałam Was, ale naskrobałyście 🙂
niestety nie mam się czym pochwalic, bo do używanych nie dotarłam 😞
mój mąż od zawsze ma problem z jeżdżeniem i myśleniem o tym gdzie i którędy jedzie, kiedyś się wtrącałam i mówiłam że źle jedzie ale zaprzestałam jak stwierdził, że wypadek w końcu spowoduję
no to teraz non stop jeździmy w kółko 🙂
i tak zamiast najpierw podwieźc mnie do używanych to pojechał po moje wyniki z badań, szkoda tylko że to przeciwne kierunki,
na miejscu okazało się, że wyników jeszcze nie ma i zamiast powiedziec mi o tym od razu to czekaliśmy 40 min. a używane do 17 i nie zdążyłam, później krótkie odwiedziny u teściowej (na szczęście krótkie) i powrót do domu

Monkado trzymam kciuki, żeby dzisiejsze złe ktg było wyjątkiem a od jutra już tylko same dobre 🙂

Karola cieszę się razem z Tobą, że udało się załatwic cesarkę 🙂

Widzę dziewczyny że wykonałyście pomiary brzucholków,
ja mam 105 cm i jakieś 7 kg na plusie i też z tyłu w sumie nie widac że w ciąży jestem, a jak się obrócę to niespodzianka 😁
Jeśli chodzi o biuścik to miałam małe B a teraz mam pełne B 😁, no ale jak mleczko dojdzie to może jakie C się zrobi 😁, a po karmieniu wrócę do lat młodzieńczych i będzie A
Rozstępy mam na piersiach też słoneczka tak na dole 🙂

Jutro idę do lekarza a już dzisiaj zaczęłam się denerwowac,
zawsze jestem pełna obaw, ale dzisiaj to normalnie przesada co się ze mną dzieje,
chodzę po domu i szukam klapek pod prysznic, bo jakby wziął mnie do szpitala to potrzebne 😞
w ogóle jakaś jestem rozstrzęsiona,
no i wyniki odebrałam, czytam je i sama nie wiem czy są dobre, hemoglobina dolna granica,
mam trochę spadków i trochę zwyżek, wychodzi mi tak jak czytam na necie, że mam anemię,
no i limfocyty niskie bo 15,4 a norma jest 20 - 45
no i glukoza trochę wzrosła, bo zawsze miałam ok. 70 a dzisiaj 80

wracam do szukania klapek i może koszule sobie poprasuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O rany poprasowałam połowę rzeczy i mam dość, stopy mi tak napuchły i mnie pieką że szok! Odpuściłam na dziś-reszta za kilka dni. Teraz wcinam czereśnie i czekam na mojego dziecia aż przyjedzie 🙂
Owszem,mam zaplanowaną datę ale nikt mi gwarancji nie da że coś wcześniej się nie zacznie dziać (oby nie) 😁 mam zamiar się oszczędzać żeby donosić do tego terminu.
Tak piszecie o tych biustach to Wam zazdroszczę bo mi prawie nic nie urósł, było B i B jest, chociaż po porodzie przy nawale mleka zrobi się C i wtedy będę mogła w końcu cieszyć się bluzkami z dekoltem 🙂

A ja chodzę z bananem na twarzy, tak się cieszę, jak pomyśl ę że wczoraj o tej porze byłam w pełni zrezygnowana i załamana tak teraz ciągle bym się śmiała i mogę cieszyć się ostatnim miesiącem ciąży 😁 Nawet mąż jest zadowolony i odetchnął z ulgą że już nie chodzę i płaczę po kontach. Też go męczył mój podły nastrój...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola super ze Ci się udało 🙂 To miłe ze są jeszcze na tym świecie lekarze z powołania a nie z powołania do kasy...Teraz oszczędzaj siły żeby doczekać do tego ważnego dnia 🙂

Ja też siedzę i moczę nogi, ale bez takich luksusów jak bąbelki itp 😉 Ale już mi wszystko jedno, grunt że ulga 😁

Zapominałam, Kasiulek chciałam jeszcze pochwalić willę Twojej Królewny 🙂 A na rozstępy nie patrzymy - mamy swoje 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka wieczorowo wszystkie uciekły spać a ja się ujawniam 🤪 🤪 🤪

No wiec moja królewna waży już 2700g i w sumie jest na czasie bo wg obliczeń wychodzi na 37tyg+ 1 dzień wiec spoko podwozie od wczoraj sie nie zmieniło mianowicie ujście nadal zamknięte szyjka skrócona. Kaja zachwycała Nas widokiem ssąc pępowinę śmiejmy się z M ze na wizytach to albo ssie palucha albo pępowinę taka mało wychowana zamiast machać np do rodziców 😁 😁 😁 lekarz był tak zszokowany moiją morfologią bo mói to prosze odłożyć terdyfon ( zelazo) a ja móie że nie biorę a on no to piękną ma pani krew bo wyniki rosną w górę 🤪 🤪 😁 😁
powiem Wam tak moze to głupie ale trochę pocieszające bo spotkałąm znajomą która jest w 6 miesiacu i ona ma brzuchol taki jak ja więc w szoku byłam i albo ja mam mał ( a tak mi się wydaje 😜 ) albo ona ma duży jak na ten czas...

Ania jak bym czytała o moim mężu on też często w złe strony jeździ a później mówi ,mi "to dlaczegop nie móisz" a jak powiem to mi mówi "jak chcesz to możemy się zamienić miejscami a póki co to ja jestem kierowcą" 😮 więc mam w dupie i jexdzimy na około 😜
i nie zamartwiaj się bo napewno z Kamilką wszystko wporząsiu 🙃 😎 🙂

No i lekarz kazał odstawić magnez powiedział zę na noc mogę jeszcze łykać żeby mnie skurcze łydek nie łapały ale nie zamierzam bo nie chcę mieć wywoływanego porodu tylko chce żeby mnie samą chwyciło bo w tedy mneij boli 🤪

też mykam do łóżka bo padam na twarz ze zmęczenia 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I rozdalam Wam po zaległym oklasku (chyba wszystkim bo cofnęłam sie tak daleko że i Kinia sie zalapała 😁 ) bo nareszcie jak poszłyście spać to ja miałam szanse bo wcześniej zawsze mnie któraś przyblokowała 😜 🤪 😁
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a ja tradycyjnie zaglądam już wyspana, znowu usnęłam na meczu i wstałam teraz,
a właściwie obudził mnie ból brzucha, taki jak przy niestrawności i mam biegunkę 😞
leżę teraz i piję herbatkę, a moje dziecko wyczynia szaleństwa
wiecie będzie mi brakowac tego falującego brzuszka i bolących kopniaków, tak więc już nie narzekam,
mąż mi się tylko cały czas pyta czemu się śmieję, a ja mu mówię, bo mnie boli 😁
ciąża to naprawdę cudowny stan 🙂
Kasiulek zapomniałam pochwalic Twój brzucholek, a rozstępy tak jak któraś napisała, mamy swoje 😜
Agatka, Tosia ciuszki super 🙂
a ja taką miałam nadzieję, że coś w używanych kupię, samej w taką pogodę to się nigdzie nie wybieram tylko muszę liczyc na męża, a że robi cały czas w domu to nigdzie nie wychodzę, dzisiaj nadarzyła się okazja to spędziłam wyjście z domu praktycznie w samochodzie

dzisiaj w końcu śpię w sypialni a nie na kanapie, bo już farbą nie śmierdzi
a w wekend może w końcu pójdziemy i posiedzimy w knajpie u znajomych, ostatnio to byliśmy po sylwestrze, bo później to tylko na krótko dwa razy na pizzy (najlepszej jaką jadłam 😁 każdą porównuję do ich przepisu i póki co lepszej nie jadłam)
kurcze może w lotki pogram 🤪, ostatnio grałam chyba jesienią

zajrzałam dzisiaj na stronkę smyka, bo będę tam zamawiałam pieluchy tetrę i flanelę
i powiem Wam, że mają teraz takie przeceny, że w szoku jestem, chciałam kupic np. na targu takie zwykłe kaftaniki, te najmniejsze, żeby taniej było bo i tak z nich szybko wyrośnie i babka za takie wołała 15 zł 😮 a teraz w smyku koszulki z przodu rozpinane śliczne są po 16 zł 🙂 a w dwukapakach po 25 zł
muszę przysiąśc i coś wybrac, będzie miała niunia wyjściowe i na wizyty gości trochę lepsze 🙂
ok już nie marudzę, bo mogłabym tak pisac do rana
wypiłam herbatę i chyba znowu toaleta mnie wzywa
śpijcie spokojnie, dzisiaj ja pilnuję i obiecuję wyc nie będę
kolorowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie jako pierwsza 😁 ja juz nie spie od 6 wczoraj sie meczylam zeby zasnac dopiero jakos po 12 udalo mi sie zasnac 😞 :/ wiec ide zjesc jakies sniadanko i pewnie zasne przed telewizorem hahaha
rozdalam wszystkim po oklasku 😁
nie piszcie duzo co bym nie miala duzo do czytania potem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to my dzisiaj trzecie jesteśmy 🙂
a na nogach od 5.30, jestem już po zakupach i po spacerku nad jeziorko
a teraz biorę się za śniadanie: tradycyjnie szynka i pomidor 🙂 powinnam chyba urozmaicic dietę,
nie uważacie? 😁 kupiłam też jagody, ale bez szaleństw, bo po 18 zł są i bułeczkę słodką z jabłkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeeeeść Dziewczynki!!! 🙂

Czuję się jakbym wróciła z dalekiej podróży 😁 Mam nadzieję że tęskniłyście 😁

U Nas nic się nie zmieniło, ja nadal w domu, sił mam trochę więcej ale wiadomo że szaleć mi nie wolno 😜 Upały mnie wykańczają ale dajemy radę 😉

Niestety nie ma szans żebym nadrobiła zaległości bo to aż 100stron 🤪 Może któraś na ochotnika streści mi co u Was? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wszystkim 🙂

Właśnie wróciłam z ostatnich juz ciążowych badań, na szczęście odbyło sie szybko (bez kolejek,) i bezboleśnie. W nocy prawie w ogóle nie mogłam spać, położyłam się ok 23 to zasnęłam może przed 1.00, pospałam 2 godziny i później już tak co pół godz się wybudzałam.

O! Kinia 🤪 jak miło widzieć Cię z nami z powrotem 🙂 🙂 Teraz masz co czytać 😉 😉 Głównym tematem w ostatnim czasie będą upały i to jak się czujemy i je znosimy...

Lecę zrobić pranie ręczne i wracam Was poczytać, choć od wczoraj pewnie dużo nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Kinia, przyznaj się gdzie to wyjechałaś? Nie chciałaś żebyśmy Ci zazdrościły i nic nie mówiłaś 😁
Co do streszczania to ja się nie podejmuję, nie chciałabym coś przeoczyc 🙂 może każda coś od siebie napisze 😁
U mnie nie wiem jak jest już sama, od wczoraj mam wolniejszy stolec, w nocy raz biegunka,
i dzisiaj też wolniejszy i była krew 😞 może to hemoroidy, chociaż zaparc nie mam
jak się jeszcze powtórzy w ciągu dnia to dzwonię do lekarza, a póki co wizyta o 18 to zobaczymy co powie, ale się denerwuję,
muszę się czymś zając, bo zgłupieję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Przyznam szczrze że próbowałam troszku nadrobić zaległości czytelnicze, ale liczba stron jest zbyt powalająca 🙂 🙂 Obiecuję wiec się od dziś poprawić i mam nadzieje że mnie przyjmiecie z powrotem na forum..
Ja wczoraj byłam u Gina i myślałam tak jak Ilka że to moja ostatnia wizyta, ale okazało się że maluch strasznie zwolnił ze wzrostem i wymiar z brzuszka ma na zaledwie 33 tyg a jesteśmy już w 37:/
Lekarz kazał mi leżeć i odpoczywać, aby mały przybrał chociaż do porodu do 2500 bo ponoć to już jest dobra waga. No i zmartwił mnie tym wszystkim troche. Fakt że ani ja ani mój mężul nie jesteśmy wysocy ja 153cm on 167cm, obydwoje też mielismy małą wagę urodzeniową. wiec może to poprostu geny 🤢 no nic zaczynam się oszczędzać. No i ginek umówił mnie jeszcze z tego powodu na jedno widzenie za 2 tygodnie.

Poza tym powiedzcie też wam ręce drętwieją? Oszaleć idzie od tygodnia najpierw 3 palce u jednej dłoni a teraz już cala lewa dłoń mi drętwieje i mrowi 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki 🙂
ja dzis wczesniej niz zwykle;p nie sie juz od 5:30 wstalam rano z mezem i przyjechalam sobie autobusem do Kielc. teraz jestem u rodzicow w domu, ale nikogo nie ma, a za chwile ide na wosk na nozki ;p wizyte u gin mam w piatek wiec trzeba jakos wygladac;p jeszcze tylko czeka mnie walka depilacja tam pod brzuchem 😁 tylko nie wiem czy dam rade, ostatnio juz klopoty byly a brzuchol coraz wiekszy...
upaly daja mi sie we znaki, stopy puchna ze kostek nie widam masakra jest...lece zjesc jakies drugie smiadanko bo pierwsze bylo o 6
milego dnia zycze wszystkim i odpoczywajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
no i witam sie chyba 10 z kolei 😁

Kinia super ze wróciłaś 🙂 Ja coś napiszę ale reszta niech uzupełni bo z moją pamięcią ostatnio nie jest za dobrze.. 🤔 z takich ważniejszych rzeczy to:
- Karola będzie miała cesarkę ale nie chce sie pochwalić terminem 😜 😉 😁
- na zewnątrz upały i wszystko nam puchnie 🤢
- Tosia załatwia zaświadczenie od okulisty na cesarkę bo jej sie wrzody na oku porobiły ale wstrętna okulistka chce żeby przyjść do niej prywatnie 😠
- Teściowe nas wkurzają 🤪
- Mężowie też nas czasami wkurzają 🙂
- jemy truskawki, czereśnie, jagody i arbuzy na zmianę lub wszystko na raz 😁

jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę 🙂

Ania zadzwoń od razu do lekarza, nie będziesz sie denerwowała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania zadzwoń lepiej od razu do lekarza, po co masz się stresować.
No i masz rację wyjechałam a nie chciałam się chwalić.. no cóż wyjechałam do ciepłych krajów, takim dziwnym środkiem transportu bo w cale z domu nie musiałam wychodzić 😁 😁 😁 😁
I mam dla Ciebie zajęcie.... uzupełnienie streszczenia Monkado 😁

Monkado masz ode mnie podwójnego oklaska!!!! 🙂 Oczywiście po limicie 🙂 Tak widzę że oprócz Karoli i Tosi to raczej po staremu, jedzenie, wkurzające Teściowe i bezmyślni Meżowie 😁 😁

Karola super że udało się załatwić cesarkę ale zołza z Ciebie że nie chcesz pochwalić się terminem!!!! 😁

Tosia o ile dobrze zrozumiałam.. skierowanie na cesarkę w tym przypadku należy Ci się jak "psu buda" a lekarka chce Cię przyjąć prywatnie?! 😲 Co za babsztyl!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...