Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ula to straszne co sie stalo naszczescie mezowi nic jednak 13piatek.nie.musi.byc pechowy 🙂

tosia ja tylko .mialam.bole krzyzowe i to mnie zmylilo bo myslalam ze przed porodem to brzuch.boli iyd a masaz szyjki mi pomogl i po 2dniach mnie ruszylo i codziena kapiel w cieplej wodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Czytam Was często przy karmieniu, ale ciężko mi wtedy odpisywać 😉

Agatka widzę ze Amelka dała Ci trochę w kość, ale faktycznie o bólu się szybko zapomina. Tzn tym porodowym, bo mnie na przykład doopsko pobolewa do dziś, już coraz mniej ale odczuwam, a podobno niedużo pękłam...Ja tez jak zaczęły mi się te porządne skurcze to krzyczałam do męża że więcej dzieci nie będzie!! 😁 😁

Tosia mój Jaś urodził się w poniedziałek, a to oznacza że pracuś będzie? 😉 To teraz w ten poniedziałek może Twój Jaś się pojawi? 🙂 Czekamy 😘

Kasiulek dobrze że Synuś już wychodzi ze szpitala i jest zdrowszy, oklask dla Was 🙂

Wiecie, Jaś dostał rumienia pieluszkowego 😞 Ma taką brzydka pupkę, krostki odparzeniowe i strupki 😞 Nie wiem, używaliśmy Pampers Premium, kremu tego co w szpitalu mi kazali Alantanu, pieluszka też za każdym przebudzeniem była zmieniana - może za rzadko, on za każdym razem praktycznie ma kupkę. Teraz przerzuciliśmy się na Dadę z Biedronki, sudokrem - zobaczymy. Jeszcze słyszałam ze mąka ziemniaczaną można zasypywać pupę, może tego też spróbuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka, a masz Dadę Premium? Bo słyszałam, że są dobre i zastanawiam czy jak skończy parę tygodni to się nie przerzucić 🙂 Dobre są? Duża różnica pomiędzy Pampersami?
W poniedziałek rodzą się ludze pracowici, no bo jak to... urrodzić się w poniedziałek i być leniem? o nie,nie,nie 🙂
Trzymam kciuki za dupkę Jasia 🙂 Słyszałam o tych kąpielach w mące ziemniaczanej, podobno piękna skórka 🙂

Agatka, czy masaż szyjki to naprawdę taki hardcore? Boję się, że nie urodzę do środy i będę miała tą przyjemność 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak jest z tym masażem wcześniej, ale moja koleżanka miała już podczas skurczy porodowych, bo jej rozwarcie nie szło, to mówiła mi że nie ma gorszego bólu.
bo to połozna cie masuje w momencie skurczu, czy jakoś tak, brrry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia mam właśnie dade premium i wg mnie od zwykłych pampersów niczym się nie różni, od pampers premium tym że pampersy mają dodatkową siateczkę, której dada nie ma, ale czy to takie ważne - nie sądzę. Używamy Dady dopiero od wczoraj, odparzenia się nie zwiększają więc jeśli zaleczymy pupkę to pozostaniemy już przy pieluchach z biedronki (a różnica w cenie dwukrotna!).

Justynka o tej maści nie słyszałam, położna wczoraj kazała nam używać jeszcze tego sudokremu, a jak nie pomoże to kupić maśc z Mustelli. Ale może zamiast tego, to wypróbuję to co mi polecasz. Dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie czytałam, że strasze pokolenie Dady-czyli ta zwykła to trochę była lipa, ale zachwalają tą Premium 🙂 W końcu jak się sprawdzają, nie odparzają czy nie przeciekają to nie opłaca się kilka dyszek na siateczkę wydawać, bez przesady 🙂 My się na tetrówkach wychowałyśmy i jakoś żyjemy 🙂
Zużyję te Pampersy co mam i wybiorę się po małe opakowanie Dady w ramach testu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dopiero zaglądam bo od rana zakupy robiliśmy 🙂 zaraz Was poczytam a teraz przekazuję wiadomośc od Karoli 🙂

"Hej i co ciekawego dzieję się u nas na wątku? Jakieś nowiny? Nie będę mogłą w najbliższym czasie wejśc na forum bo mam silne bóle głowy, źle zareagowałam na znieczulenie. I mogę na razie tylko leżec. Mam nadzieję że w ciągu kilku dni przejdzie. Dziś wychodzimy do domku. Staś przybiera na wadze a ja mam pokarmu tyle że co chwila mam koszulę mokrą. Całuje Was wszystkie i życze szybkich porodów 😘"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ula normalnie mam ciark i jak czytam co piszeszz masakra ale najwazniejsze ze wszystkko jest dobrze!!!

ja dziewczynki ubralam posciel i przygotowalam lozeczko zaraz postaram sie fotki wrzucic ,obiad mi sie robi , baza do fotelika w aucie zamontowana wiec jestem spokojna 😁
M jedzie na dzialke wiec bede miec chwile oddechu od wszystkiego 😁 chyba sie pojde polzoyc........ wypilam kawke ale mi dobrze teraz mniaamm
powiem wam ze ja mam pampersow troche na poczatek ale tez te z dady bede probowac a co jeszce kuzynka mi powiedziala ze ona zaczela kupowac w careefour z helen harper pieluchy i za 50 pare placi chyba cos kolo25 zl nie pamietam ale sie opyla i mowila ze jak ma jej kupe robic w pampersa i go wyrzucci zaraz to zawsze mu zaklada te n akue juz miej wiecej wie kiedy bo maly ma 11 mies 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No doczytałam Was, ale naskrobałyście
Niesia i Dora się nie odzywają 🙂 może coś się ruszyło 🙂 No i Marta nie pisze 🙂
My od rana na zakupach: tradycyjnie ulubiona castorama 😁 chciałam kupic taki włącznik światła do pokoiku małej biedronkę ale 35 zł to nie dam, kupiłam zwykły

No i zadzwonili że łóżeczko dla mnie mają 🙂 tyle tylko że dostałam zamówione przez kogoś innego, ale Ci ludzie jeszcze nie odbierają bo do nich dzwonili, tak że łóżeczko i materac mam, dokupiłam prześcieradła, bo myślałam że mam od siostry, a to są na przewijak (taka obeznana jestem 😁)

Później pojechaliśmy ubezpieczenia popłacic, niestety, a przy okazji używane odwiedziłam,
później fotki wrzucę, dzisiaj było 5 zł za sztukę i było w czym wybierac 😁 oczywiście wszystko w różu 😁 ubrań w innych kolorach to chyba nie produkują 😁 albo ja takich nie zauważam 😁

Byliśmy też u znajomego w sklepie z używanymi i Kamilka dostała dwa misie 😁 na które mój pies ma chętkę, bo uwielbia pluszakami się bawic, też jej w używanych kupuję 😁

U Was dziewczyny coś się rusza i objawy macie, a ja to sama nie wiem,
brzuch zaczął mi w tym tygodniu częściej twardniec i to nawet ja leżę i nic nie robię, ale nic przy tym nie boli, plecy tradycyjnie bolą wieczorem jak mam się położyc, ale to myślę że po całym dniu jak coś robię, czopu nie widac, upławy miałam trochę wodniste ale to przy grzybku chyba, bo teraz znowu są białawe

Wiecie w tym sklepie co kupowaliśmy łóżeczko mają przeceny i można x-landera gondola + spacerówka kupic za 1200 zł 🤪 no i tak się zaczęliśmy zastanawic, ale lepiej wybijcie mi to z głowy 🙂
gondolę kupiłam prawie nówkę za 150 zł a ramę x-landera tylko 3 - kołowy mam pożyczoną, fotelik x-landra kupiłam za 250
no a spacerówkę to się kupi zimą, może jakieś przeceny będą, no i chciałabym taką lżejszą
Dobrze myślę prawda? 😁 proszę przytaknijcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula normalnie szczęściarz z tego Twojego męża, ale mu się przydarzyło

Tosia paznokietki zmyte? 🙂 bo poniedziałek już blisko,
może pokaż nie wiem zdjęcie mojego brzucha Twojemu tacie i mnie też coś przepowie 😁

Zmykam na razie bo mama jest i ostatnie okno myje, to ja też się za coś biorę

A fotki zakupów wrzucę później 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂 u mnie cisza niestety 🥴 pewnie dołącze do grupy przeterminowanych 😉 Kasia wszystkiego najlepszego dla synusia 😘 Czy Wy też macie dzisiaj taki mułowaty dzień? bo mnie tak muli że chyba zaraz pójdę na mała drzemkę 🤔 Miłego dnia brzuszki i mamcie. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niesia1233 napisał(a):
Witam się i ja 🙂 u mnie cisza niestety 🥴 pewnie dołącze do grupy przeterminowanych 😉 Kasia wszystkiego najlepszego dla synusia 😘 Czy Wy też macie dzisiaj taki mułowaty dzień? bo mnie tak muli że chyba zaraz pójdę na mała drzemkę 🤔 Miłego dnia brzuszki i mamcie. 😜

a myślałam że coś się ruszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania wywołujesz wszytkich myślami 🙂
Co do wózeczka to powiem Ci, że szkoda by było od nowa kupować wszystko 🙂 Ale zastanów się za ile byś chciała kupić spacerówkę 🙂 Bo jeśli coś koło 1000zł to wtedy możesz myśleć nad zestawem X-Landera, a to co masz opchnąć na allegro 😁
Mi brzuszek zaczął twardnieć dopiero wczoraj, więc nie wiem czym tu się chwalić jak Wam twardnieje od dawna... 😁

A Ty Niesia jakie objawy porodowe? 😁

Smerfetka, Daria, Kinia halooooooooooo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...