Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć, witam się po weekendzie 🙂
i widze że kolejna w końcu rozpakowana hehe
ja też musze jeszcze koło środy powtórzyć wyniki morfologii, bo oczywiście ostatnie wyszły mi złe. w maju jeszcze było super, a teraz płyki krwi 100, czyli nisko. moja gin mówi żeby sie nie przejmować, że tak może spaść na końcówce, ale ja sięoczywiście przejmuję, że krwotok, że nie wiadomo co a poród już za 4 dni 😠
laska z laborat. mówiła żeby powtórzyc bo może błąd wyszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uciekam pod prysznic, a potem spóźnione rachunki popłacić, bo przecież 15 był w niedzielę 😆, a potem może jeszcze ostatni raz na uzywańce się PRZEJDĘ ( bo auta oczywiście niet!!!!).
dobrze że Drawsko takie małe jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Ja doszłam do takiej wprawy przy pobieraniu krwi, że przestałam mdlec, bo normalnie to zawsze słabo mi się robiło, ciekawe czy po jakimś czasie wróci mi to 🙂
no i jeszcze jednej rzeczy się obawiam, co jak będę widziała, że kłują Kamilkę, żebym wtedy nie zemdlała 🙂 na początku to z mężem będę chodzic, będzie bezpieczniej

hej znam te słabości przy pobieraniu krwi, że jak jak idę raZ na rok pobierac to mi się słabo robi, teraz w ciąży też mi przeszło, ale w pierwszej ciąży też tak było, miałam nadzieję, że już nie będę mdlała jak urodzę, niestety szystkjo wróciło do stanu sprzed ciąży- jeny jak to mnie wkurzało taka stara a tu słabo mi się robi, teraz mi przeszło, ale już nie robie sobie nadziei, że tak zostanie, dziś idę do lekarza i na ktg, ciekawe co mi powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj byłam na badaniach, pisałam już, no i oczywiście tłum ludzi, średnia wieku 80 😁
stoję w kolejce żeby zapłacic, bo jak się nie płaci to od razu do kolejki na badanie się czeka,
wchodzi dziewczyna i pyta: kto z państwa ostatni, no to jedna babcia się odzywa, że ona,
ktoś tam mówi, że ta pani w ciąży jeszcze jest, na co ta babcia odzywa się, ale kolejki sobie nie zajęła to niech czeka 😠
stałam tyłem do tej rozmowy, zapłaciłam, odwróciłam się i pytam: kto z państwa pierwszy?
taka babcia odzywa się że ona, na co mówię dobrze, to ja przed panią jestem 😁
wszyscy zamilkli, a ta laska co weszła jako ostatnia to o mało ze stołka nie spadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahaha, to było mistrzowskie 😁 Ale musiały Cię obgadać jak weszłaś 🙂
Przynajmniej w przychodni prowadzą zasadę ''kobiety w ciąży poza kolejnością". U mnie zapytali ostatnio czy mam ciążę zagrożoną jak chciałam podejść do rejestracji 🙂
A jak na badaniach byłam to nie dość, że mnie nikt nie wpuścił to usiadł koło mnie dziad, który trzymał w tych opakowaniach kupsko swoje na badanie i siki. Więc byłam skazana na stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tam gdzie robię badania też tą zasadę stosują, tylko szkoda że pani z rejestracji miesiąc temu jak byłam rozdysponowała kolejkę i byłam czwarta 😠
Ja dzisiaj siedziałam koło babci która jakąś naftaliną zajeżdżała, ale na szczęście zaraz weszłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak moje ulubione to sytuacje w sklepie: mogę się wcisnąć przed panią? mam tylko jedną rzecz 🙂
Całe szczęście, że zostało mi tylko parę dni, a póżniej ja im będę umilać życie 😜 A jedyne kogo wpuszczę w kolejkę to kobietę w ciąży 🙂 Nie ma litośći 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
I tak moje ulubione to sytuacje w sklepie: mogę się wcisnąć przed panią? mam tylko jedną rzecz 🙂
Całe szczęście, że zostało mi tylko parę dni, a póżniej ja im będę umilać życie 😜 A jedyne kogo wpuszczę w kolejkę to kobietę w ciąży 🙂 Nie ma litośći 😁

Tosia to trzeba takim odpowiadac: ja jestem tylko w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam się Wam pochwalic, wczoraj zaczęłam jednak torbę pakowac,
poprasowałam ręczniki, koszule, pieluchy i już widzę czego mi brakuje: paputków, klapek i skarpetek,
bo te co mam to jakieś takie zniszczone 😁 i tak się wczoraj zastanawiałam, czy jak już będę rodzic to w skarpetkach mogę byc? 😁 ale mam dylematy 😁
a tak w ogóle to zaczyna do mnie docierac, że pewnie nigdy w życiu nic mnie tak nie bolało, jak będzie bolec przy porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...