Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, ale Wy piszecie !!!
Przeleciałam tylko tak pobieżnie bo jak zwykle cały dzień nie mogłam kompa uruchomić, więc nie miałam czasu Was dokładnie poczytać.

Kasialeczek cieszę się że tak miło wspominasz swój poród, szybko się uwinęłaś 🙂 Rozwarcie zrobiło się błyskawicznie,faktycznie NIESAMOWITE! 🤪

Tosia tak, zdecydowanie jestem za porodem cc! Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze w ciąży (choć na chwilę obecną mam dość ciąż i porodów) to znów wybiorę cc. Czuję się dobrze, głowa mnie już nie boli, plecy trochę mniej, jedyne na co mogę się skarżyć to to że jelita mi nie chcą jeszcze dobrze pracować i cały czas jestem wzdęta i nie mogę się wypróżnić i ciężko jest napiąć brzuch żeby sobie motylka puścić czy stolec oddać bo cały brzuch boli 🤢 Blizna też jeszcze piecze trochę, mam wrażenie jakby szew mi jeszcze ciągnął, choć już dawno go tam nie ma 😜

Staś dzisiaj ma kiepski dzień, nie chce za bardzo jeść, a w nocy budził mi się co godzinę.... Ehhh...

Mam pytanie do naszych mamuś:
Jecie arbuza i brzoskwinie???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny, widzę, że nikt za nami nie tęskni już 😞, tyle się u Was dzieje.

Gratuluję całym sercem śłicznych bobasków! Wszystkie są cudowne!

Kasielaczek zazdroszczę porodu, ja mam teraz nastawienie jak Karola 😮

A propos jedzenia, Karola, to ja juz kilka razy pisałam, że jem wszystko, ale jak widać na przykładzie Ilki to nie zawsze tak jest.

Tośka też mam tę książę i nie raz takie rewelacje mężowi na głos czytałam 🙂 Ale jak mowa o dziwnych pomysłąch na porodóce, to dziewczyna z sali mi opowiadała, że jak urodziła pierwsze dziecko to jej chłopak wparował na porodówkę z tortem w ręcach 🤪 🤪 🤪 i do lekarza, a on "a co ja z tym mam zrobić? 😮" 🙂 🙂

Ja oczywiście jak wspominałam wcześniej (podobnie do ilki i monkado i kasielaczka i pewnie reszty mamuś 😉 ) czytam przy karmieniu ale z odpisywanie gorzej bo tylko jedna ręka wolna.

My dziś byliśmy na bioderkach i Zojka mi taki wieczór urządziła, że mało się nie popłakałam z bezsilności ryk i jeszcze raz ryk 😞 chyba ma dość tych badań bo na prawdę dużo tego jest ostatnio. Jeszcze się dowiedziałam, że w czwartek na szczepienie mam iść bo to już 7dmy tydzień będzie leciał. Aż się boję co będzie wieczorem w domu 😞

Malutka waży już 3,600 także rośnie błyskawicznie,ale ma anemię więc muszę jej podawać różne specyfiki.

Ilka wpółczuję przeżyć z pupką Jaśka, dopiero jak to przeczytałam to doceniłam jaki mam spokój z Zojką. Od jej urodzenia dwa razy użyłam sudokremu i nic poza tym i papmy też jakie jej założe takie nosi, ale moim zdaniem najwygodniejsze są jednak Pampersy bo są takie miękkie, a te Dady są twarde i szerokie i Babydream z Rossmanna też, innych jeszcze nie próbowałam.

Mała chyba w końcu mi padła i mogę się wykąpać, ufff....

Ilka to chyba Ty pisałaś, że masz brodawki pogryzione, mnie w szpitalu uczyli przystawiać dziecko i wiesz, że chyba naprawdę w tym tkwi problem. Mi ściskała brodawkę i wpychała (dosłownie) ją dziecku do buźki, nakładając dziecko na pierś a nie odwrotnie i tak robiłam i nie od początku z brodawkami nie miałam problemu.

Tak w ogóle to mocno trzymam za Was kciuki, za zdesperowaną Tośkę szczególnie 🙂

Aaa i miałam się pochwalić nowym transportem Zojeczki, zaraz wkleję zdjęcie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]http://i48.tinypic.com/6jd8na.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/15ob691.jpg[/IMG]

i polecam to całym sercem (nawet ostatnio tatuś Zojkę nosił 🤪 🙂 jak mała ma problemy z brzuszkiem i jest wtedy bardzo marudna i płaczliwa to pakuję ją do chusty i moment i śpi 🙂 ostatnio nie schodziła mi z rąk (bo dzień wcześniej zjadłam kurczaka w sosie słodko-kwaśnym, jedyne co na razie jej zaszkodziło) to jak ją zaplątałam w chustę to sobie poodkurzałam, pomyłam podłogi, posprzątałam o ona smacznie spała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosiii sliczne zdjecia az polecialam mezowi pokazac 🙂 Zojki prawie nie widac taka malutka jest. Pamietamy i tesknimi za Wami tylko chyba wariujemy juz z tego ze nasze uparciuchy nie chca poznac swoich mam ;p przynajmniej tak jest w moim przypadku. Na badaniu nic a teraz umieram z bolu jak siedze bola plecy boli brzuch a jak sie poloze to ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, melduję się po wizycie 🙂
a więc jeszcze nie rodzimy, i tak te plamki o których Wam pisałam to czop,
dzisiejsze badanie było krwawe 🙂 szyjka zewnętrzna otwarta, wewnętrzna zamknięta
niedojrzała (cokolwiek to znaczy 🙂) mała główką napiera już na dół 🙂
no i dzisiejsze badanie oprócz tego że krwawe to jeszcze bolesne było 😞
a broniła się Kamilka dzisiaj przy badaniu jak mogła, skopała pana doktora 🙂
Jak do środy w przyszłym tygodniu nie urodzę to mam kolejną wizytę, ocenimy dojrzałośc szyjki i jak już będzie gotowa to doktor położy mnie w szpitalu
no i tyle się dzisiaj dowiedziałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Ania padłabym jakbyś jeszcze Tosię wyprzedziła 😁 Kto jak kto ale Ty chyba najspokojniejsza, najmniej niecierpliwa.. a tu bach! 😁

No byliśmy u znajomych i nawet mówiłam, że chciałabym już małą po tej stronie, ale bez specjalnego parcia, bo strasznie mi się podoba jak sobie siedzi w brzuszku, kopie, czkawkę ma,
strasznie mi tego będzie brakowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia co do ogarniania to róznie bywa np teraz mam dołą i mam łzy w oczach mniej więcej wiem jaka Kajka jest i jak postępować zeby po karmieniu spała łądnie to moja teściowa ją wzięła na ręce i ją rozbudziłą a ja teraz się bujam tzn mąz... i jeszcze tekst... "no brzuszek to ją napewno nie boli bo by się darła cały czas" no więc zczerwieniałąm na buzi i móię ze brzuszek to jej na[ewno nie boli bo bym poznałą jak się prezy i w ogóle... teraz właśnie jej kupal poleciał...

w ogóle dzisiaj podczas przebierania mielismy chrzest bojowy ha ha ha Kajka zrobiła kupę pod ciśnieniem bez pieluszki tak ze wyleciało na metr osrała mi nogę, podłogę, bluzkę ha ha a za chwilę mezowi na rękę nasrała 😁 😁 😁 😁 po czym jeszcze się zesikała na sam koniec. 😁
od godziny 18 aż do teraz była niespokojna i tego posta piszę właśnie od 19 🤢 plecy mnie naparzają... szwy mnie kłują... i w ogóle dzisiaj mam dzień załamki właśnie wróciłam z łązienki bo tam mogłam poryczeć do lustra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia a w szpitalu była masakra!!! leżałąm po porodzie na patologii bo na położnictwie miejsca nie było dodam ze pierwszą noc byłam bez małej!!! i dokarmili ja bez mojej wiedzy to samo wykąpali beze mnie!!! dopeiro w piatek koło 16 czyli prawie 24h po porodzie przywiezli mi ją na patologię tyle ze byłam sam ana sali i nigdzie wyjsć nie mogłam nawet do kibla nie było jak bo dziecka nie mogę samego zostawić a kibla na sali nie było prosiłąm się obcych kobiet zeby na 5 minut z nią posiedzieli zebym mogła wziąć prysznic i się wysikać!!!
Idę spać bo jestem wykonczona!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, czyli nie chcesz mnie wyprzedzić? Ja chętnie przepuszczę 🙂 Chociaż w weekend John musi już ze mną być 🙂
Dobrze, że czoper zaczyna odchodzić, może to Was przyspieszy. Oby ten spokój Cię nie zgubił, bo ja największa desperatka chcę Jasia na drugą stronę i dalej z brzuchem 😁 Miejmy nadzieję, że to nie działa w drugą stronę 😁 😁 😁

Kasia, chyba wszyscy wpadli w Kajusiowy szał!! 🙂 Powtarzaj sobie, że wiesz co najlepiej potrzebuje Twoje dziecko i koniec dyskusji 🙂 Podziękuj za rady i bye bye 😁 Chociaż teraz to każdy będzie Nam na głowy wchodził 🙂

Rosi, piękne Twoje ''maleństwo'' 🙂 Zastanawiałam się nad chustą, ale temat narazie leży 🙂 Zaciskaj mocno kciukasy, może coś się ruszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...