Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Do szpitala kazali zgłosić sie 24.07. - ale mam cichą nadzieję, że uda się wcześniej urodzić. 3S jak narazie nie pomogły 😉 No w tej Anglii to rzeczywiście ta opieka taka trochę udziwniona, nie robia żadnych badań wewnetrznych, ja nawet nie wiem jak moja szyjka, bo tego nie mówią. Na każdej wizycie mierza tylko ciśnienie i sprawdzaja serduszko dziecka, no i mocz i nic więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
moj gin nie mierzyl malego bo moweil ze glupoty wychodza jak juz jest duzy ale wage zawsze podaje


w sumie to mnie zawsze zastanawiało skąd oni dokładnie wiedza jaka dziecko ma wagę, a często jest i tak inaczej jak sie urodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ja 25...
Jak do tego czasu nie urodzę to naprawdę będę się marwić 😞 Jakieś te chłopulki u mamy siedzą i wyjść nie chca. Dziewczynki z 12 lipca już wszystkie na świecie 😠


ponoć dziewczynki w ogóle szybciej się rodzą, przeważnie chłopaka rodzi sie po terminie 😉 No to teraz będziemy się ścigać, która pierwsza urodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i znowu witam się wieczorkiem, teraz to już w sumie noc
usnęłam na kanapie, dawno mi się nie przydarzyło 🙂
przed spaniem wyjątkowo zjadłam kolację i teraz jak wstałam mam taką zgagę, że zaraz odwiedzę kibelek, wychodzi na to, że ser żółty, salami i ogórek konserwowy mi nie służą

Mąż mi mówi, że też Ty się nie obudziłaś, spałam na lewym boku a mała ponoc non stop nogi w bok prostowała 🙂 ale dzisiaj to zmęczona jestem.

Ja z kolei poczytałam 😁 i moja niedojrzała szyjka, znaczy że nie jest skrócona, jest twarda i zamknięta 🙂 to coś mi się wydaje, że tak szybko to nie pójdzie
Mam tylko nadzieję, że w końcu dojrzeje, bo może byc tak, że nie i wtedy robią cc, jak już po terminie się jest, a szyjka nadal nic.
Wyspałam się oczywiście a Kamilka nadal wariuje, idę się kąpac i położyc, może usnę, bo mała to raczej nie 🙂
kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia a ja??? nie zostawiajcie mnie 😞 ja to moge sie na sierpien zapisac bo jak termin mialam na 17 plus 2 tygodnie to moze 1 sierpnia urodze 😞 znowu chce mi sie ryczec pol nocy nie moglam spac tak brzuch boli 😞 jade zaraz na ktg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria, ale ja się nigdzie nie wybieram... 🙂
Wczoraj miałam to wszystko podbarwione taką brunatną krwią, ale stwierdził że normalne po tego typu badaniu. 🙂
DAJ ZNAĆ ILE SKURCZYKÓW DZIŚ NA KTG 😘
Chociaż wiesz, ja tydzień temu w czwartek miałam 9 skurczyków, a wczoraj 4. Więc takim tempem to urodzę w sierpniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Ania, ale ja mam takie malutkie te galaretki. I nie wiem czy on mi nie ''rozbił'' tego czopa całego wczoraj na wizycie, bo majstrował, majstrował aż nagle poczułam taką straszną wilgoć. 🥴
A w domu po powrocie mega dużo takiego śluzu z czopasem było (tylko nie myślałam, że to jest to), a przyjrzałam się dopiero idąc spać jak zaczęło widać tą starą krew i galaretki malutkie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...