Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Będziesz musiała w końcu ich odwiedzić, więc jeśli nasz planowany wyjazd nad morze ( pamiętasz Aniu? 🙂 ) nie wypali, chociaż musi! To wtedy spotykamy się u mnie Kasia 🙂 🙂 🙂
jak bedę w Płocku to na pewno się odezwę bo bedę musiała pokazać córce kawalera do wzięcia 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Będziesz musiała w końcu ich odwiedzić, więc jeśli nasz planowany wyjazd nad morze ( pamiętasz Aniu? 🙂 ) nie wypali, chociaż musi! To wtedy spotykamy się u mnie Kasia 🙂 🙂 🙂

Jasne że pamiętam 🙂 Kupiłam przecież już małej na plażę ręczniczek z kapturkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek dziewczyny 🙂ale wiadomosci od rana daria sedecznie gratuluje w koncu doczekalas sie swojego szczescia, Ula to sie Antosc pospieszyl i to utwierdza mnie w przekonaniu ze to nasze dzieciaczki decyduja kiedy chca wyjsc....Tak wiec tosia czekamy cierpliwie i cieszymi sie tymi ostatnimi chwilami z brzuszkiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ja tez juz chce miec to za soba,najgorsze momenty to u mnie u lekarza kiedy przychodze z nadzieja a on mi mowi ze nic....to w tedy mam naprawde dola....ale co moge zrobic cwiczymy cierpliwosc kochana, z drugiej strony u mnie to ciagle byl termin ruchomy po po usg zawsze wyczodzile ze po 20 powinnam urodzic, tak wiec dopoki wiem ze wszystko z dzieckiem dobrze....nie pozostaje nic innego jak czekanie.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN ZYCZE CI DUZO WYTRWALOSCI; CIERPLIWOSCI; MILOSCI A RESZTE TWOJEGO ZYCIA NIECH WYPELNI SZCZESCIE Z BYCIA MATKA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oglądam pogodę,
ale nad morzem mają kapę, woda cieplejsza niż powietrze, po 16 - 18 stopni 😞
kiedyś byłam nad morzem 2tyg. i taka pogoda była, jesień normalnie po 15 stopni,
całymi dniami spaliśmy, bo padało, a z pokoju o 14 wychodziliśmy bo obiad trzeba było zjeśc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek, Kinia jak długo walczyłyście przy poprzednich dzieciaczkach z zastojami? ja mam wrażenie że u mnie jakiekolwiek zabiegi nic nie dają- czasami jest lepiej a czasami z powrotem bolące guzki niezależnie od tego ile bym je masowała i obkładała kapuchą.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
Kasiulek, Kinia jak długo walczyłyście przy poprzednich dzieciaczkach z zastojami? ja mam wrażenie że u mnie jakiekolwiek zabiegi nic nie dają- czasami jest lepiej a czasami z powrotem bolące guzki niezależnie od tego ile bym je masowała i obkładała kapuchą.. 😞
z marcelem miałam trzy razy a z patrykiem nie pamiętam ale mniej, może raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej ale wiadomosci z rana 😁

TOsiu wszystkiego najlepszego, pamietaj ze jeszzce nic straconego caly piatek przed toba!!!! buziaki 😘 😘

a ja jak zwykle wc z rana 🙂 ide mamei pmoc w obiedzie moj maz zalamany na miescie go ulali i nastepny egzamin ma na termin mojego porodu 30 lipca 😠
zagladne pozniej .....
a a ja tez nie mam zadnych objawowo poza tym ze czuje sie jak slon nic nie moge zrobic bo mi ciezko nogi tak spuchniete ze az bola!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia wszystkiego najlepszego z okazji Urodzinek i aby Synuś zrobił Ci piękny prezent 🙂, tak wogóle przypomniało mi się jak kiedyś pisałaś, że chcesz urodzic najpóźniej do 20tego, że nie chcesz 23-bo ja pisałam, że to fajna data bo mój synuś się wtedy urodził, hmm ciekawe co z tego wyniknie, u mnie narazie spokój czekam-a z tym u mnie ciężko, a poniedziałek silę zbliża mógł mi gin nie mówic, żę na pewno do poniedziałku urodzę, może będzie jak z Synusiem mówiły położne, że nic się nie dzieje, że pójdę do domu, a tu urodziłam tego dnia, a teraz mówi, że urodzę, a ja nie urodzę do 23-nie wyobrażam sobie, no ale jeszcze troche czasu mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado ja problem z piersiami miałam przez tydzień później wszystko wróciło do normy, ale jak sobie o tym przypomne to mam nadzieję, że teraz tak nie będzie, ale moja koleżanka walczyła z 3 tygodnie, mnie po rozmasowaniu wszystkich zastojów, co było koszmarem pomógł mi bardzo laktator, ale gdy miałam dużo pokarmu to w jednej piersi pojawiało się stwardnienie, ale gdy Mały opróżnił to znikało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gotowe na wieści? 🙂 Oj będzie czerwono 😁
20.07. o godz. 8.02. po małych przejściach urodził się Antoś - synek Uli, waży 3290 dostał 10 punktów. Gratulujemy !!! 🙂
[IMG]http://i50.tinypic.com/34e2p14.jpg[/IMG]
Jedyny rozwrzeszczany na oddziale - mały niecierpliwiec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Proszę nie było mnie półtora dnia a tutaj dwie nowe mamusie 🙂

Tosia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka, pomyślności i szczęścia a przede wszystkim nagłego i szybkiego porodu 😘 😘 😘

Jestem zmartwiona bo Staś wczoraj mocno zwymiotował jak leżał w łóżeczku, ja byłam w łazience usłyszałam takie chluśnięcie, ale myślałam że kupę zrobił, jak wróciłam do pokoju to zobaczyłam że leży cały w kałuży wymiocin 😞 był czerwony na buzi, mam nadzieję że się nie krztusił 😞 teraz w nocy spać nie mogę bo czuwam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...