Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

tosiaa napisał(a):
Jadę do szpitala, od 6 rano nie czuję ruchów.
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


jedz Tosia i daj znac koniecznie 🙂 trzymaj sie buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta8508 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
marta8508 napisał(a):
witam sie z wami moje kochane 🙂
jestem wykonczona, ale nie tym ze Fifi jest w domu i nie mozna sie przy nim nudzic 😉 tylko ta rana pieronska, juz by sie zagoilo i przestalo bolec bo chodzic sie nie da i siedziec przede wszystkim...
a moze macie jakis sposoby na przyspieszenie gojenia, oprocz tantum rosa?
nie czytam wszystkiego bo nie dam rady, za duzo tego
a teraz uciekam bo maly sie cos kreci...
milego dnia, postaram sie zajrzec pozniej
ja moją ranę psikałam octeniseptem tym co się psika pępuszek dziecka, tak mi położna kazała
http://www.doz.pl/apteka/p6155-Octenisept_dezynfekcja_skory_i_blon_sluzowych_50ml_atomizer


dzieki Kasia sprobuje 🙂 a ty jak tam, jak sie czujecie?

coraz ciężej, o 12 mam ktg i zobaczymy co tam słychać, w nocy miałam 3 skurcze z których nic nie wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja sie meczylam od piatku od 21 mialam skurcze przez cala noc, rano pojechalam do szpitala i tez skurcze caly dzien z ktorych tez nic nie wyniklo, przeniesli mnie na oddzial patologii ciazy, noc z soboty na niedzile tez nie przespana bo skurcze, i dopiero w niedziele wody mi odeszly o 16:20 a maly urodzil sie dopiero o 21:20,wiec troche sie pomeczylam ale warto bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta8508 napisał(a):

ja sie meczylam od piatku od 21 mialam skurcze przez cala noc, rano pojechalam do szpitala i tez skurcze caly dzien z ktorych tez nic nie wyniklo, przeniesli mnie na oddzial patologii ciazy, noc z soboty na niedzile tez nie przespana bo skurcze, i dopiero w niedziele wody mi odeszly o 16:20 a maly urodzil sie dopiero o 21:20,wiec troche sie pomeczylam ale warto bylo 🙂
to na pewno 🙂 Filipek jest śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Tosia napisz zaraz co się dzieje, może Jaś dzisiaj śpioszek jest

A ja dzisiaj 3 razy budziłam się na siku w nocy, a całą ciążę ani razu nie wstawałam 🙂
i za każdym razem brzuch twardy, tylko tradycyjnie nie boli przy tym,
tak sobie myślę, może u mnie to bolec nie będzie 😁

Zmykam, dzisiaj dzień z teściową 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam napisalam a mi net uciekl i zniknelo 😞 malego przyniesli mi o 24 i do 4 wisial mi na cycu ale chyba nie dojada albo mam malo pokarmu bo strasznie plakal juz widzialam ze sie meczy wiec zanioslam go do noworodkow zeby go moze chociaz glukoza dokarmili pospalam troche i o 8 Bartus znowu przywedrowal do mamy teraz spi obok mnie 🙂 jak dobrze pojdzie jutro wychodzimy do domku.

Tosia daj znac co sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ktg wzorowo.... Jasiek obudził się z pół godziny temu....
Jutro od nowa na 13 ktg i masaż szyjki, wykończę się 😞 😞

Śpioszek mały 🙂
Moja też coś dzisiaj mało się rusza, tylko jak ładnie poproszę i trącnę ją trochę to oddaje a zaraz dalej cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój to mnie dzisiaj wystraszył okropnie. Jadłam ciasto, colę piłam, arbuza, a ten nic... Na wznak nawet jak leżałam to cisza, nawet skóra nie zadrżała... 🥴
Dobrze, że pojechałam, bo bym siedziała i się zamartwiała! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie i ja .

Tosia ale stracha napedzilas..... ufff ogromnei sie ciesze ze Jasiu przysnal dluzej, dasz rade jutro ostatni masaz bedzie i razem rodzimy bo wiesz ja mam obiad u tesciow i jedyne wytlymaczenie zeby nei przyjsc to porod 😁 😁 😜 😉

ja lece szykowac obia mam dzis sandacza i szukam fajnego przepisu ale chyba zrobie najaprosciej jak sie da bo mi sie nie chce pochmurno i do dupy u nas spac sie tylko chce wogole to o 10..30 wstalam 🙂
moj maluszek tez cicho siedzi a czasami mam tak twrady brzuch i nie wiem czy to on czy to brzuch i mam wraazenie ze pekne.......wczoraj bol jak na okres poszlam do wanny i po bolu 😠
wiec czekam z utesknieneim na mojego krolewicza 😁
ok ja lece zagladne pozniej bo jeszcze sprzatanko mnie czeka to papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok teraz juz na serio zmywam sie 😁 trzeba sie wziac w koncy za cos bo M bedzie za pol godzinki a ja siedze na necie hahaha i musze sie napic bo suchoty mam takie ze szok.

to do pozniej Tosia pogadja z synem o porodzie z dzis na jutro a ja ze swoim i moze cos z tego bedzie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia bardzo dobrze że pojechałaś, nie tylko Ty jesteś spokojniejsza 🙂 a i narobiłaś mi smaka na arbuza i colę 😁
U nas też dzisiaj pochmurno, ja śpię to i mała pewnie też

Mój mnie wkurzył, że się popłakałam, oszaleję z tymi hormonami: kupiliśmy kołdry to te stare to tysiące zarazków i stwierdził, że trzeba je wcześniej do czyszczenia oddac bo nie wiadomo kto ich dotykał a dziecko będzie w nich leżec, ja byłam innego zdania
no to oddałam i mówię mu dzisiaj że jedna kołdra 36 zł,
to nerwy pokazuje, że mogłam nie oddawac bo drogo 😮
nie nadążam za nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
moj to sie wogole uparl na ta prawa strone i moj brzuch jest na prawo wygiety haha 🙂 i teraz wlasnie mi stwardnial jak cholerka czasem to az ciezko sie chodzi

ja mam brzuch na lewo wygięty i wzgórek z prawej od nogi albo ręki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja ostatnio jakoś mniej zaglądam bo ciągle coś robię.. jakoś trzeba wykurzyć Jasia 😁 😁 A tak serio to albo jakieś sprzątanie albo idę do Rodziców, dzisiaj Rodzice przychodzą do Nas i Kuzyn z dziewczyną 🙂 No a wieczory są już tylko dla mnie i Mężula 😉 😉 Niedługo znów celibat i mniej czasu dla siebie więc trzeba nadrabiać póki się da 😁

Gratulacje dla Darii i Uli!!!! 😘

Tosiu kochana zaległe życzenia urodzinowe, przede wszystkim żeby Jasiu w końcu już wyszedł i żebyś mogła cieszyć się już macierzyństwem, poza tym radości z życia, poukładania wszystkich spraw po Twojej myśli i odnalezienia kogoś kto obdarzy Ciebie i Jasia ogromnym uczuciem a przede wszystkim będzie na WAS zasługiwał!!!!!!! 😘 😘 😘 😘

Monikas ja Nikosiowi prawie od początku odciągam napletek, delikatnie nie na siłę.

Dora Kevinek cudny! 🙂

Czytam na raty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania co do hormonó to muszę Cię zmartwić bo po ciązy jeszcze gorzej ja to co chwila płaczliwa jestem... ale czytałam ze to normalne bo progesteron i estrogen opadają i one są za to odpoweidzialne ale do 3 tyg powinno się unormować 😁 idziemy zaraz na spacerek bo pogoda idealna 🙂 Ania a za facetami to się nigdy nie nadąza.

Tosia dobrze ze pojechałąś do szpitala bo tak to byś się bidulko denerwowała i stresowała a fakt też jest taki ze na końcówce ciązy dzidzia się już mniej rusza...

Kinia to życzę skutecznego wypedzenia Jasiula!!!

Daria pokarm napewno nadejdzie zobaczysz ja mam wieczorami nawał pokarmu i cyce chcą mi eksplodować.

Marta ja używam szarego mydła w płynie i żel arnikowy i lekarz polecił jeszcze posterisan on co prawda jest na hemoroidy a ja ich nie mam ale uśmieżają ból tak ze rana nie piecze.

Ilka, Rosi zagoiły Wam się już rany? Krwawicie jeszcze? Jak długo to trwało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado ja może kilka dni miałam takie zastoje w piersiach, kapusta się sprawdziła i Nikoś bardzo dużo ssał więc może dlatego łatwo poszło. Mam nadzieję że szybko się z tym uporasz 😘

Ula Antoś jaki słodki!! 🙂

Karola może faktycznie u Stasia to było po prostu spore ulanie a nie wymiotowanie? Mam nadzieję że więcej to się nie powtórzy bo wyobrażam sobie Twój strach 😘

Rosi najważniejsze że ten krwiak u Zojeczki nie ma wpływu na wzrok 😘
No i brawo za 4kg!! 🤪 😁
Zojeczka małe Cudo!!!!! 😘 😘

Kasiulek powodzenia na KTG! 🙂

Tosia Ty to chyba najbardziej wymęczysz się na tej końcówce ciąży... JASIU CHODŹ DO NAS!!!!!!!!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikas a mi pani neonantolog w szpitalu powiedziala zeby absolutnie nie odciągac napletka ze to jest krzywda dla dziecka,ze odciąganie na siłe wiąze sie w przyszlosci z wystąpieniem u dziecka ADHD,i ze choc nagromadzi sie potem tam to jest jeden zabieg i tyle a nie meczenie dziecka codzien.ze ściaganie napletka to stara szkoła lekarzy a teraz sie tego juz nie robi,tak mi powiedziala

a mój Bartek jak narazie cud dziecko,taki spokojny,tylko śpi,je a jak nie śpi to potrafi z godzine lezec sam i patrzec sie wokolu bez płakania,zabawienia,noszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...