Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tosia ja też tak miałam a bywało i na odwrót ze ja ból czułam a KTG nic nie pokazywało 😮 ale czuję ze jutro będziemy mimeli duzo radosnych ogłoszeń 🙂

Ilka no ja też mało narzekałam w ciąy po za rwą kulszową to wszystko było ok a teraz czuję właśnie garba... a powiedz w jakiej pozycji najlepiej karmi Mi na leżąco a chciała bym się nauczyć tej pozycji spod pachy ale jakoś mi nie idzie :/

Biedna Monika już tyle godzin się męczy na porodówce 😞 współczuję jej jak ma już te megaśne skurcze...

Dziewczyny karmiące ile zajmuje Wam nakarmienie dziecka przy nocnej pobudc chodzi mi czas od pobudki do zaśnięcia maleństwa? u mnie ti zazwyczaj godzina... i czy po każdym karmieniu dzidzia robi Wam kupkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasialaczek ja karmie nalezaco tylko w nocy Bo mi wygodniej a czas to tak okolo godziny I Prawie po kazdym karmieniu jest kupka 😮 nawet niewiedzialam ze Tyle razy takie malenstwo robi kupki 😮 a dzis w nocy karmilam mala nalezaco i mi sie przysnelo i jak sie obudzilam to Amelka spala i chyba sie dobrze najadla Bo pozniej obudzila sie po 4 godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam dziewczyny ale chyba niedam rady nadrobic zaleglosci za duzo napisane a czasu malo... Z tego co przeczytalam to
monika na porodowce a chyba miala isc dzis do tesciowej na obiad?!
Smerfetce wywoluja porod?!
Kasia Jaka duzo dziewczynke urodzila 🙂 GRATULACJE !!!
Tosia jak tam po masazu?
Ania chyba spokojnie u ciebie?
A co u kini?
Rosi coreczka sliczna 🙂 buziaki dla niej I czekam na kolejnej zdjecia 😉 dobrze ze z oczkiem to nic powaznego 😉
Ula synus sliczny 😉 Fajnie ze juz w domku jestescie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka Monika na porodówce tylko że się strasznie męczy, bo rozwarcia nie ma a skurcze są bolesne,
Tosia była na ktg i wyszły skurcze, lekarz stwierdził że masaż nie potrzebny, a teraz to nie wiem co u niej,
Smerfetka poszła do szpitala na wywołanie, pierwsze próby wywołania już były i teraz czekają do jutra,
Kinia ma niedzielę rodzinną to pewnie jutro zajrzy,
A u mnie cisza, tzn. nadal brzuch twardnieje, ale bezboleśnie, w środę idę znowu do lekarza to zobaczy czy coś się dzieje, bo póki co to zewnętrzna szyjka otwarta, a wewnętrzna zamknięta i niedojrzała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antoś jaki cudowny !!!! 🤪 🤪 🤪 Ula udał Wam się przystojniaczek 🙂
U mnie dalej cisza, brzuch regularnie twardnieje, ale nadal bezboleśnie... Liczę, że najbliższa noc coś przyniesie 😞 Ciekawe ile można tak chodzić z regularnymi skurczami i nie rodzić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania Amelka dobrze spi Prawie caly czas co 3-4 godz budzi sie najedzenie niemoge nazekac nawet suszarka do wlosow nie jest jej w stanie obudzic hehe

Tosia niewiem jak to jest z tymi skurczami u ciebie Bo ja bolesne skurcze to mialam co 6-7min

Do mam ktore karmia czy odciagacie pokarm ? I ile wam to czasu zajmuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Widzę, że już niewiele Was zostało do rozpakowania, sporo już jest mamuś. Ja niestety jeszcze czekam 😞. Skończy się pewnie na wywoływaniu 24.07 we wtorek, bo ciagle miewam skurcze i nawet regularne, no ale żadnych przy tym bóli, czasem są ale to chyba za małe by coś się rozkręciło, to tak jak u Ciebie Tosiu. Masakra jakaś...ile to można chodzić w ciąży, zamiast cieszyć się już maleństwem.
Żałuję, że nie jestem tu z Wami od początku, bo Wy wszystkie już się zżyłyście i zawsze to jakoś inaczej wszystko przezywać wspólnie 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel ja też nie pomogę, to moja pierwsza ciąża i termin za tydzień,
tak mówią z tym wywoływaniem, moja siostra 10 dni po terminie urodziła po wywoływaniu,
dawali jej oksycotynę przez kilka dni jakoś i nic jej nie ruszało, a jak już ruszyło to urodziła szybko,
no i bolało, ale czy mocniej to też porównania nie miała

Agatka jeszcze na kanapie nie śpię i zbieram się już do sypialni, bo inaczej kanapa murowana 😁

Czekam na wieści dziewczyny 🙂
kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Angel ja też nie pomogę, to moja pierwsza ciąża i termin za tydzień,
tak mówią z tym wywoływaniem, moja siostra 10 dni po terminie urodziła po wywoływaniu,
dawali jej oksycotynę przez kilka dni jakoś i nic jej nie ruszało, a jak już ruszyło to urodziła szybko,
no i bolało, ale czy mocniej to też porównania nie miała


Dziękuję za odpowiedź, w sumie to u każdego może wyglądać inaczej, ale wizja kilku dni po próbie wywołania trochę mnie zdołowała 😞
To super Agatka, że zdązyłaś przed wywołaniem, może i ja zdążę - zostało jeszcze dziś i jutro, więc jakaś nadzieja jeszcze jest 🙂 Muszę skutecznie porozmawiać z tym swoim Filipkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dupa... Jeszcze pisze z komorki, bo padl mi internet w laptopie. Jestem obolala ale nic konkretnego ta nocka nie przyniosla... 😞(( jak cos to jaade juz jutro ddo szpitala i proby wywolania jut
ro czy pojutrze 😞(((
Angel nie pomogl masaz drugi?:o ja zaluje bo teraz bym go chciala , moze by mi akcje rozkrecil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Tosia a z taką nadzieją zaglądałam na forum, że będzie od Ciebie wiadomośc że do szpitala jedziesz,
ale skurcze nadal masz?
Ja dzisiaj w nocy znowu 2 razy wstawałam, to po arbuzie na kolację chyba, no i w nocy też brzuch twardy, ale niestety żadnej regularności w tym nie ma, jak za długo siedzę to twardnieje, wstanę to już nie i na odwrót. Zostało mi 6 dni zobaczymy.

Tosia a jakieś wiadomości od Moniki masz? Mam nadzieję, że już się nie męczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...