Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ula opis a w zasadzie jego końcówka rewelacyjna!!! Łezka sama się w oku kreci 🙂

Ania może wynieś kwiatki z pokoju bo jak Cię zaatakują przez sen to co? a nie daj boże uśnie Ci się na kanapie i mąż nie uratuje 🤪 😁 😁 😁

Coś ten Jasiul Naszej Tośki to uparciuch przeokrutny 🤪 ale pewnie wie co go czeka po tej stronie ile to wysiłku ędzie musiał włożyć żeby sobie pojeść a tak to mama go utuczy w brzuciu 🙃 😁

Kinia ciekawe czy ten Twój Jasiulek też taki uparciuszek czy jednak postanowi to zrobić planowo 😜

Ja w pisztlu tylko się nawnerwałam najierw zostałam upomniana ze z tak malutkimi dziećmi to na oddział wejść nie można więc móię głupiej babie że my na badanie słuch!!!, potem 20 minut czekania aż łaskawie położna przebada słuch... a potem kolejne czekanie aż pediatra wpisze w książeczkę ze wszystko ok i na końcu poprosiłam położną ze chcę porozmnawiać z tym pediatrą bo kikut zaczął Nam: śmierdzieć i przyszła łąskawie i z oburzeniem kto chciał że mną rozmawiać więc móię ze ja i mówię ze pępuszek zaczął małej śmierdzieć to z mordą na mnie czym czyszczę to mówię ze osceniseptem to ta z mordą znowu ze powinnam spirytusem na co jej odpowiadam że takie wskazóki otrzymałam w szpitalu i dlatego stosuje Oscenisep na co ona do mnie że dlatego zostałam tak poinstruowana ponieważ tera mają jakieś tam wytyczne wg jaiś norm i musza tak móić a najlpeiej osceniseptem więc móię ż ja tego nie wiedziałam bo niby skąd... i mowi jeszcze do mnie "proszę mi pokazać jak pani czysci więc rozebrałam małą i pokazuje że tu odchylam i gazikiem czyszczę na co znowu dostałam opierdziel ze za mało odsłaniam ( dodam że nikt mi nie pokazał jak czyścić kikuta bo położne nie miały czasu dla mnie w szpitalu bo wrzuili mnie na patologię z małą a nie a położniczy yle co mi środowskowa pokazała ale nie widziałąm zeby oa go tak mocno odciągałą) a ta jak wzięła to na 2 cm wyciągła tego kikuta ja gały 😲 mała w ryk i spirytusem zaczęła czyścić... i zawiązała gazik ze spirolem na tym kikucie. Plus tej całęj nerwówki taki że poszłam sobie do noworodkó zważyć mała i moja kluseczka w 9 dni przybrała 400g bo w dniu wypisu miała 2940g a dzisiaj 3300g 🤪 jak widać mam treściwe mleko a nie pieprzenie mojej teściowej ze mała może nie dojada albo ze mleko nie treściwe wiecie jakie miała gały jak jej powiedziałam 🤪 tak już jak karmiłam przed chwilą to się nic nie odezwała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie takie rzeczy dobijają, jak jestes oficjalnie w szpitalu albo przychodni to ich obchodzą tylko procedury, tak jak powinno byc, bo ktos im to napisał, albo płaci za reklamę. czesto tak jest z suplementami, ja nigdy nie kupuje tych co lekarze zalecają, nie dośc ze drogie to nie wiadom czy dobre, a oni maja poprostu podpisane kontrakty z farmaceutykami i tak wypisuja. tak samo jest z tym octaniseptem i innymi rzeczami, a jak się zapytac jak konkretnie stosować to klepią regułki . mi tez dopiero połozna pokazała dokładnie jak czyścic i też mówiła zeby dołożyc spirytus.
z moimi sutkami tez tak było, pytam się pani NEATEOLOG specjalistki zeby powiedziała mi co ona o tym mysli, czy karmić czy nie, bo w szpitalu juz robiły mi sie takie małe pęcherzyki na brodawkach, mozna było przewidzieć ze popekają, a ona mi klepie regułkę z wikipedii że nie ma badań potwierdzających ani zaprzeczających bla bla, tyle to ja tez potrafie przeczytac 😠 😠
a dzis jak te moje suty zobaczyła połozna, to sie skonsultowała z pediatra ( bo on to pewnie tez by mi jakąś definicję powtórzył) no i kazała dac mleko z butli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, Kasia gratuluję bobasków!

Zajrzałam, żeby zobaczyć czy Tosia się w końcu rozpakowała 😉

Dziewczyny błagam pomódlcie się za moją Zojeczkę, jutro idziemy do szpitala bo ma coś nie tak z serduszkiem 😞 jakieś szmery słychać i za szybko bije:,( strasznie się boję, że to będzie coś poważnego 😞 Jak niejedno to drugie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, my nadal razem 🙂 w sumie to nic kompletnie się nie dzieje 🙂 oprócz twardniejącego czasami brzucha nie mam innych zapowiedzi na poród 😞

Rosi jasne że się pomodlę za zdrowie Zojeczki, daj koniecznie znac co lekarze mówią, trzymajcie się jesteśmy z Wami 😘

Tosia a Ty jak dzisiaj? na którą do szpitala jedziesz? Zajrzyj jeszcze do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Ja idę dziś do szpitala na wywołanie, ale mam stresika, mam nadzieję, że jakos to wszystko pójdzie nie za ciężko. Niestety poród sam sie nie rozkręcił 😞.

Trzymam kciuki oby Tosi też się rozkręcilo.
I trzymam również kciuki za Zojeczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 😘
Dziś po południu jadę do szpitala już. Mam mieć długi zapis ktg i rano też i wtedy zobaczą czy coś się rusza czy mam dostać oksy. W każdym razie do weekendu Jaś musi ze mną być, bo w czwartek zaczynam 42 tydzień 🥴 Liczyłam, że złapie mnie niespodziewanie, bo nie znamy dnia ani godziny, ale jak widać za duży uparciuszek z Jaśka. Lekarz sam mi dziś przez telefon powiedział żebym się oszczędzała teraz, bo działaniami na własną rękę (rycyna itp) to mogłabym sobie tylko krzywdę zrobić... 🥴
Od rana powyciągałam wszystko z torby, bo nabrałam ubranek jak leciało i teraz potrzebna była selekcja 🙂 Z resztą wczoraj dokupiłam 3 pak bodziaków na długi rękaw, jeden 2 częściowy zestaw ze śliniakiem i body, bluzę zieloną pluszową z kapturem wyglądającym jak pysk krokodyla 🤪 Z bluzy jestem taka dumna, że mój syn będzie chyba tylko w niej chodził. ma zęby i takie łuski jak dinozaur sterczące 😁
Na używkach byłam kupiłam nowy dresior Adidasa czarno-złoty i bodziaki na krótki rękaw z 5 par 😁 Aaaa i białą koszulę 😁 Dzisiaj jeszcze będę miała laptopa w szpitalu, ale jutro mama będzie musiała zabrać, bo ma urlop i część rozliczeń będzie musiała przeprowadzać w domu 🤨 Całe szczęście oddali mi IPhone'a z serwisu i liczę, że w szpitalu będę miała darmowe połączenie z internetem przez wifi, bo jak nie to nie poczytam 🙂 AAAA! i jak urodzę to wyśle Wam mmsa z numeru mojej mamy, bo mój telefon nie posiada takiej funkcji jak wysyłanie mms 😁
Tak pomyślałam, że muszę iść po zakupy jeszcze, bo nie kupiłam dla siebie chusteczek nawilżonych do pipki, a na pewno się przydadzą 🙂
Pisałam z Kasią i pojawił się u niej pokarm, mała spadła na wadze, ale jeśli dziś do 12 przybierze to je wypuszczają 🤪
Rosi, trzymam kciuki i modlę się za Zojeczkę! U wcześniaków zawsze wyszukują wszystkie choroby jakie tylko się da, sama wiem po moim bracie, ale jestem pewna że u Was też jest wszystko w porządeczku 😘
Angel za Ciebie też trzymam kciuksy! Oby wywołanie Cię ruszyło (bo ja u siebie to nie przewiduję innej opcji, ale przecież zawsze i to może nie podziałać, a wtedy nas potną 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Koniec ciąży i starszy Synuś mnie pięknie rozpieszcza.. wstaliśmy 20min temu 🤪 😁

Rosi oczywiście pomodlimy się za Zojeczkę, wierzę że to nic poważnego!!!! 😘 Daj koniecznie znać jak coś będziesz wiedziała!!!!

Angel trzymamy kciuki żeby szybko poszło! 🙂

Tosia za Ciebie również Ty NASZ WETERANIE!! 😁 😘 😘

Kasialeczek ale masz przejścia z tym szpitalem.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny.
rosi ja tez jestem pewna że wszystko jest dobrze, wiadomo lepiej chuchac na zimne, dlatego wszystko sprawdzają dokładnie. BEDZIE DOBRZE!!!
ania, wiem po sobie ze nie znasz dnia an godziny. my przeciez ten sam termin, a ja tez zadnych oznak obiektywnych porodu nie miałam, tobie chociaz czop odchodził. wiec PILNUJ SIE 😘 😁 😁
TOSIU, kochana ciociu ANTOSIA, ( zawsze w urodzinki bedziemy cie pamiętac z synusiem, i twoje przeboje 😁:lol 🙂, to juz na pewno niedługo moze dziś, trzymam kciuki &&&
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właśnie też przeglądam torbę, bo nabrałam ubranek jak głupia bo nie wiedziałam w co małą w szpitalu ubierac i wzięłam po 3 śpiochy, kaftaniki, body długi rękaw i krótki 🤪
No i wypadałoby się teraz na coś zdecydowac - kurcze te kaftaniki to takie duże mam,
przejrzałam moje papiery do szpitala i jeszcze muszę sobie i małej na wyjście ubrania przygotowac,
no i tu też problem, no bo jaka pogoda będzie 😁
Ja to pal licho, a małej przygotuję na cebulkę 😁
Wiecie chyba w końcu jestem gotowa na poród, bo wcześniej to myślałam sobie jeszcze nie, jeszcze nie 😁 no a teraz jak chcę to się nic nie zapowiada

Tosia trzymam kciuki, żeby się ruszyło, najlepiej dzisiaj samo 🙂

Pisała do mnie Smerfetka: dzisiaj trzeci dzień będą wywoływac, już ma dośc i żałuje, że nie umówiła się na cc, oczywiście wszystkie pozdrawia 🙂
Z tego co pamiętam to Smerfetka chyba żadnych objawów nie miała, prawda? wtedy to takie wywoływanie pewnie trwa,
z moją siostrą tak było oksy nie ruszała jej przez kilka dni, a do szpitala lekarz ją położył bez kompletnie żadnych zapowiedzi na poród i w końcu wody odeszły jej o północy a o 10 rano Adaś już się urodził, więc chyba jakoś specjalnie długo to nie trwało 🙂

Ciekawe co u Stokroteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zawsze będę pamiętać o moim imienniku i zawsze, zawsze będę mu przesylać życzenia 🤪 😘

Czy Pani Kinia ma dziś imieniny?! 🤪 🤪 SPEŁNIENIA MARZEŃ, SZYBKIEGO WYPĘDZENIA JASIA, DUŻO MIŁOŚCI OD TRÓJECZKI TWOICH CHŁOPAKÓW!!!!!!!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś myślałam że to jutro 😁
Kinga wszystkiego naj naj z okazji imieninek, spełnienia marzeń i żeby Jasiek był już z Wami, tylko oczywiście czekaj na mnie 😁

Ula ja nie wiem czy to czop odchodził, no niby lekarz tak powiedział, ale na drugi dzień plamienie ustało i teraz nic nie idzie 🙂 oprócz moich tradycyjnych upławów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia witaj w klubie, moja też wczoraj wróciła, tradycyjnie tydzień jej nie było,
no i mam jeszcze te globulki ale nie wiem czy mogę brac, jutro zapytam na wizycie
póki co mam clotrimazol ale maśc i sobie smaruję

Niesia to myślę, że już urodziła, ale nie mamy do niej tel. i ona naszego też nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam... właśnie usypiam Kajcię na rękach...

Kinia Wszystkiego Najlepsiejszego 😁, dumy z 3 najważniejszych mężczyzn w Twoim życiu..., szybkiego wykurzenia Jasia, dużo szczęścia, miłości i spełnienia wszystkich marzeń!!!

Tosiu Ty to jesteś łowca perełeczek 🙂 ja to taka dobra w te klocki to nie jestem 😉

Ula no właśnie traktują Nas w szpitalu jak materiał do badań... kazdy w nosie ma jak być powinno tylko patrza na zasrane procedury!!!

Rosi oczywiscie jestem całym serduszkiem z Zojeczką ale myślę że tak jak dziewcyzny piszą poprostu z racji wcześniactwa robią wszystkie badania i napewno będzie OK!!!

Ania widzę ze Ty też powoli masz dość brzuszka i chciałą byś Kamilkę przy sobie 😁 ja to bym teraz chciałą jeszcze mieć ten brzuszek i czuć te wszystkie kopniaczki 🙂

Powiem Wam dziewczyny ze chwała temu kto wymyśłił smoczek!!! Wiszenie na cycu jest męczące... a włąśnie Wasze maluchy też jak wyplują smoczek to kwękają od razu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia brzuszka w sumie nie mam dośc i już teraz jak pomyślę, że nie będzie kopniaczków i wypinania to mi smutno, tylko myślenie cały dzień kiedy się zacznie, myślenie przed położeniem się spac, czy to może w nocy będzie już mnie dobija,
no i w końcu mogę powiedziec że posprzątałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...