Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

My ostatnio śpimy do 8-9 a jestem jakaś nieprzytomna.. 😮 Chyba wolę już wcześniej wstawać ale nie umiem jak Nikoś jeszcze śpi 😁

Smerfetka super że Filipek jest już z Tobą, gratulacje!! 🙂 🙂

Ania no tak.. zostałyśmy same, ale Ty przynajmniej wiesz na czym stoisz a ja ostatnio badana byłam chyba 2tyg. temu, tak to tylko samo KTG. W czwartek mam wizytę z badaniem ale liczę że urodzę do tego czasu 🤢

No i oczywiście gin nieźle mi zamieszał bo termin z pierwszego (dość wczesnego USG) wyszedł na 30 lipca i cały czas powtarzał że to jest mój termin, że z takiego USG jest najbardziej prawdopodobny a poza tym miałam nieregularne miesiączki. Z miesiączki mam na 3 sierpnia ale całą ciąże w ogóle go nie używałam i nie brałam pod uwagę (jak sam gin zalecił), a ostatnio mi mówi żeby tym się sugerować.. No to zajebiście, na samej końcówce mówi mi że mam się sugerować innym terminem.. niby to nie duża różnica ale jakby co to przeterminowana będę dopiero 4 sierpnia a nie 31 licpa więc już w ogóle doła złapałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CZEŚĆ dziewczyny 🙂

gratulacje dla dziewczyn, no i Ania, Kinia czekamy na was 😜 😜

monkado, no moje opuchlizny właśnie dziś tez chyba się zmniejszyły, uff, zobaczymy jak będzie po południu

teraz u mnie gorącz, tragedia po prostu, wolałabym się tak męczyć jak mały był w brzuszku. Tak się strasznie odparzył, aż mi się płakać chce, na buzi też potówek dostał, przeciągu nie można w domu zrobić, powietrze stoi i paruje, 29 st. w domu, biedny maluszek. Wczoraj wieczorem poszlismy na krótki spacer, to trochę się ostudziliśmy. Ale i tak marudzi cały czas, ani kąpiel nie pomaga, lezy bidny rozebrany bez pieluchy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kinia co prawda w niedzielę do szpitala idę, ale też nie wiem jak to będzie, może poleżę do sierpnia 🙂
Teraz Kinia musimy uskuteczniac 3s i w ogóle się przy tym nie oszczędzac 😁
ja to jeszcze jakiś dłuuuuuugi spacer planuję, ale to wieczorkiem, bo taka duchota u nas że szok i w domu też robi się nieciekawie, wcześniej sprzątanie, a więc i chodzenie po schodach, po spacerze gorąca kąpiel i przytulaski 😁 bo zamierzam w niedzielę rodzic od razu a nie leżec 😁

A z tym terminem to nieźle, a brzuch chociaż Ci twardnieje, czy cisza nadal?
Mój lekarz nadal nie odbiera, ale czytałam (wiem nie powinnam), że takie brązowe plamienia to może byc rozwieranie szyjki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia głowa do góry może ruszy wcześniej samo 🙂

Dziewczyny tak się przywiązałam do tego wątku że jak myślę że on się już kończy to łzy mam w oczach 😞 zresztą widać już że coraz mniej się Nas udziela bo wiadomo każda zajęta nowymi obowiązkami 😉

Ania też bym się wkurzyła jak by mnie mój obudził a za chwile powiedział że już nie chce bo sobie kupił 😠
Dziewczyny działać działać żeby lipcówkami a nie sierpniówkami zostać!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek! 🙂Ania, Kinia trzymam kciuki żebyście urodziły czym prędzej lekko, łatwo i przyjemnie 😁
Ania mi jak cewnik założyli (właśnie na rozwieranie i zmiękczenie szyjki macicy) to też miałam brązowe plamienia więc prawdopodobnie poród zbliża się wielkimi krokami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mnie trochę Niesia pocieszyłaś, bo lekarz nie odbiera i nie oddzwania, a to takie dziwne ze mnie schodzi 🙂 i oczywiście same najgorsze rzeczy zaczynają przychodzic do głowy, bo niepotrzebnie na necie czytam
Mam nadzieję, że rozkręci się akurat na niedzielę, jak się zgłoszę do szpitala 🙂 a nie później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia pisała:
Jasiek śpi na cycku cały czas i jak coś Tosia chce od położnych to Jasiek to ten ze środkowego łóżka który ciągle cycole przytula 😁
Tosia słaba jeszcze i szwy ciągną, a Jaś ciągle ma problemy ze ssaniem i nikt w szpitalu w tym nie pomaga tylko od razu biorą na butlę sztuczną 😞
a i jutro pewnie wypis dostaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę sie że Ci troszkę ulżyłam 😉 więc nie martw sie bo za chwilkę też będziesz tulić swoją dzidzie do piersi 🙂 A jeżeli chodzi o pomoc w przystawianiu do piersi to mi w szpitalu nikt nie powiedział jakto prawidłowo robić i w ogóle.. 🤢 Ogólnie kilka godzin leżałyśmy z małą na korytarzu porodówki bo miejsca dla nas nie było.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w tym szpitalu co będę rodzic też ponoc zatrzęsienie rodzących, chyba taki okres teraz jest,
bo jak w ciąży chodziłyśmy (no ja nadal chodzę 😁) to wszędzie widziałam brzuszki 🙂
ale mi lekarz powiedział że mam się nie martwic, bo miejsce mi znajdzie 🙂

Ale jestem ciekawa tej niedzieli, zamiast na izbę przyjęc mam się najpierw jemu pokazac
i może jak mnie zbada i stwierdzi że jeszcze nie czas to każe do domu wrócic
jeszcze 2 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja miałam takie brązowe plamienia jak jechałam rodzić Nikosia i to właśnie było rozwieranie szyjki także może nie wytrzymasz do niedzieli 🤪 😁

Biedna Tosia, przykre to że nie ma żadnej pomocy 😞 Przynajmniej jutro wychodzą do domku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ja muszę do niedzieli wytrzymac 😁 bo wcześniej nie ma mojego lekarza 😁
spoko damy radę
Kinia a Ty idź pobiegac na spacerze, a później męża weź w obroty 😁

Ale w ogóle to odczuwam taką presję na poród już, jak wszyscy piszą że jeszcze tylko my zostałyśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny po ilu przyszla do was polozna?? bo my dopiero pojdziemy sie zapsac do nowego lekarza chyba nic sie nie stanie jak wyszlismy w srode do domu a polozna przyjdzie w poniedzialek?? Nadal musimy kapac malego w kalii zeby mu skore wysuszyc. Kochany jest Bartus nie rozumiem kobiet ktore porzucają swoje dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania mam to samo z tą presją 😁

A propos zasady 3S to u Nas codziennie 2S jest, sprzątanie i seks 😁 😁 I nic!!!!! Normalnie życie seksualne odżyło jak przed ślubem hahahahaha 😁 😁 😁 😁 A Jasiu nadal w brzuszku.. Łobuz jeden! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do domku wrocilismyw srode popoludniu jestsem mega zmeczona po porodzie i nie przesypianych nocach ale dla takie babla warto!!
14,5 godz porod lyzeczkowanie i 7 szwow teraz troche boli ale skurcze bylyy gorsze...
maluszek troche przysiniony bo sie zblokowal szyjka nie chciala puscic ale zdrowy!!

maly malo spi i mam problemz pokarmem dopiero zaczyna sie pojawoac i nie ma go duuzzo ale jakos sobie radzimy ,,straszny zlosnik z niego i nie moze zlapac cyca i sie wscieka

jak u bierac swoje maluchy
??kiedy 1 spacerek??

a i gratulacje dla tych co sie rozpakowaly jak mnie nie bylo 😁:* ja ucieakm ide sie polozyc chwilke paapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheAniu to jest najlepsze to jak sie wywinelam z obiadu to chyba ze stresu tak poszlo 😁 bo mnie obudzil dzwiek pekajacych wod i sie polalo ....bylo ciezko boporod byl prakytczznie na sucho ale co tam 😁 trzymam kciukasy za reszte mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do seksiku mysle ze tak dopoki sie wody nie sacza to seksik wskazany ale pewna ni ejestem 🙂 ja narazie moge pomarzyc o seksiku 😁 a mialam 7 szwowo bo nacieli mnie w 3 miejscach ale mialam zylaki o kyorych nie wiedzialam i mi popekaly przy porodzei wiec duzo krwi stracilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia fajnie że w domku już jesteście 😘 Trochę przeszłaś ale najważniejsze że masz już Oliego całego i zdrowego 🙂 🙂

Ania mi też się wydaje że dopóki wody nie sączą się to seks nawet wskazany 😁 😁 Ale oczywiście pewności nie mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...