Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale czadzior. 🙂 Rozumiem, że jutro wszystkie spotykamy się na mamusiach.net? 🙂
U Nas burza idzie, WRESZCIE! Leje się ze mnie jak z kranu, a z lewego cycka mam potop. I najwygodniej mi w pozycji półsiedzącej, bo szwy mnie bolą 😠
A Jasio jak to Jasio... Śpi 🙂 Normalnie anioł... Sama go na cycka budzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tosia nei chcę Cię martwić ( być może u Ciebie będzie inaczej) ale u mnie też przez pierwszy tydzień Kajcia była aniołkiem dopiero później pokazała różki 😁

Tosia a nie pocą Ci się stopy podczas karmienia? 😁 Mnie też szwy ciągł a w zasadzie to jeden szew który mi się wbijał w odbyt myślałam ze zwariuję w tedy to tylko leżałam na prawym boku bo tak najmniej doskwierał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. spróbuje wam coś napisać chociaż ciężko ns telefonie.
Mój lekarz uparł się że dzisiaj mam przyjechać i mam wrażenie że wszyscy mają pretensje że od adiunkta
jestem i muszą mnie tu trzymać a skurczył nadal nie ma. Niewiem czy to wody się sącza bo na izbie powiedzieli wody a tutaj że wcale nie muszą będą wkładkę sprawdzać a teraz nic nie leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu współczuję Ci 😞 wiem co to znaczy leżenie w szpitalu 😞 na początku jak byłam na porodóce to też miałam wrażenie ze położna trochę ma pretensje do mnie że mój lekarz będzie przy porodzie... ale ogólnie położną miałam superasną!!! trzymam kciuki zeby Cię ruszyło i już jutro zebyśmy zamknęły tutaj wątek i przeszły na mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ dziewczyny my juz w domku,ciesze sie strasznie chociaz pobyt w szptalu musze zaliczyc do naprawde MILYCH, polozne, lekarze, siostry wszyscy bardzo mili i gotowi w kazdej chwili do pomocy a uwierzcie ze naprawde potrzebowalam bo moj maly nie potrafil ssac i bylo ciezko go do cyca przylozyc teraz uzywal caly czas takich nakladek.juz myslal ze zrezygnuje , ryczalam razem z nim ale drudiego dnia sie udalo i musze poiedziec ze pierwszy noc pielegniaka spedzila prawie calo noc z filipem i ze mna...tak wiec jestem i naprawde wdzieczna 🙂
zaczelo sie w czwartek o 7 .00 kiedy dostalam dostam kolejna tabletke dopochwowa na wywolanie o 13.00 mnie ruszylo tzn rozwarcie na 2 cm i szyjka mieka i gotowa no i pozniej poszlo szybko o 17.00 mialam juz rozwarcie n 5 cm i skurcze i wstdy dostam znieczulenie okolooponowe i bylo juz naprawde ok do 21.00 mialam skurcze i rozwarcie na 9.cm i prawie zero bolu...chwala temu kto to wymyslil 🙂 🙂 🙂no i o 21.30 zaczelo sie a o 22.00 byl juz filip. 🙂 🙂nie nacinali mnie mam tylko male pekniecia mysle ze calkiem dobrze bo moge i siadac i chodzic ogolnie ok.tyle ode mnie teraz ide nakarmic moje smerfa.pozdrawiam was dziewczyny...widze ze czekamy tylko na Anie i przechodzimy na inne forum 😁 😁 😁 Ania powodzenia i czekamy na wiesci 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Tosia, Kasialeczek Kornelka dziękuje i wysyła po oklasku 😘 😘

Tosia u mnie podobnie było jak u Kasialeczka- Kornelka byla grzeczniutka przez 2tyg później jej sie zmieniło 😜 😁

Kasialeczek ojej jak mało jesz 🤪 ja mam apetyt większy niż w ciąży, w zasadzie odczuwam głód 24 godz/ dobę (serio!) po każdym karmieniu, nawet tym nocnym muszę wstać i zjeść coś porządnego i pożywnego inaczej dostaję skrętu kiszek z głodu 😮

dziewczyny u mnie Kornelka też marudna, co chwilkę sie budzi i albo chce cyca albo poprostu na ręce i wtedy sie uspokaja a ja już mam dość- ręce mnie bolą, kręgosłup mnie boli, sutki mnie bolą.. mam nadzieje że miną upały to minie też to marudzenia naszym dzieciaczka 🙂 ale na razie prognozy nie są obiecujące- podobno upał cały tydz 🤢

Ania 😘 trzymaj sie tam! ja też wiem co przechodzisz, szpital do przyjemnych miejsc nie należy a jeszcze jak sie chce urodzić a tu dupa to na prawdę można sie zdołowac... trzymam kciuki żebyś już jutro ściskała Kamilkę 🙂

a teraz uciekam do łożka bo Mała zasnęła więc ja też na dżemkę mam nadzieje że tym razem dłuższą 🙂

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisałam do Ani i odpisała:
PO BADANIACH RANO BEZ ZMIAN, ROZWARCIE 3 CM I BRAK SKURCZÓW, MIAŁAM JUTRO DOSTAĆ OXY, ALE DALI MINIMALNĄ DAWKĘ DZISIAJ, PO 10 MIN ZACZĘŁO BOLEĆ, DÓŁ BRZUCHA ALE PLECY BARDZIEJ. i ZACZYNAM ZNOWU PLAMIĆ. cHODZĘ Z KROPLÓWKĄ TO JEST LEPIEJ. mOŻE JEDNAK ZOSTANĘ LIPCÓWKĄ 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie, Dzidziusie i Aniu 🙂

Ania mam nadzieję ze dziś urodzi i nie namęczy się za długo.

Tosia ja też nie wiem gdzie pisać, tu czy tam? Raz jestem tu, raz na mamusiach. Na pewno tutaj trzeba umieścić jeszcze wątek gratulacyjny dla Ani.

Jasiek znowu marudzi, nie chce za bardzo spać, ale jest trochę lepiej niż ostatnio. Pewnie dlatego że nie ma takiego upału. Idę, może obiad uda mi się zrobić...

Kasiulek jak znajdziesz chwilkę to napisz co do tego becikowego jest potrzebne, my sie jeszcze za to nie zabraliśmy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...