Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moj nawet dzis pospal i jestem w szoku przed kapiela cyc, kapiel cyc i spi malenstwo od 20 😁 zobaczymy jak dlugo pewnie kolo 22 cyc ponownie , ale ostatniej nocy byl naprawde laskawy tylko 2 razy sie obudzil i 3ci raz o 7 rano i potem jeszce zasnal na chwilke .kochany Oli 😁

a musze sie pochwalic maz zdal prawko na kat C teraz jeszcze na przewoz rzeczy i bedzie git 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witajcie kochane mamuski 🙂
oj jak mnie dawno nie bylo, jakos nie moglam sie zebrac zeby usiac do komputera, jak Filipek spal to albo sprzatalam albo prasowalam albo jeszcze cos tam innego. a i mamy mala budowe, bo dobudowywujemy sobie ganek i taras, a i bylam u rodzicow z malym kilka dni.
nie probuje nawet nadrabiac zaleglosci ale z tego co widze to juz wszystkie rozpakowane GRATULACJE 🙂
a jak sie maja wasze malenstwa? grzeczne, jedza i spia?
moj maluch czasem ma klopoty ze zrobieniem kupki,strasznie przy tym sie pręży i placze. dzis w nocy odpadl mu kikut wiec juz bedzie latwiej tylko nie wiem czy tak ma byc bo w pepuszku jest jakies takie cos zoltawe, ale nic poza tym zadnego zaczerwienienia ani nic...
karmicie piersia?ja tak choc czasem musze glodomorka dokarmic bo chyba moj pokarm jest srednio pożywny, bo wydoi wszystko a za niedlugo nie budzi i jesc chce a ja w piersiach mam pustki 🙂
pozdrawiam was i przesylam buziaki dla was i dizeciaczkow 🙂 milego popoludnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny spróbuje co nie co opisać
początki znacie niedziela nic a w poniedziałek oxy i po 10min. skurcze co 2 min na początku ból brzucha i krzyża później tylko krzyża i to jakie
na koniec wrócił też ból brzucha brzucha
do 14 było spoko wytrzymywałam a później masakra
koło 15 myślałam już tylko o cesare i o tym że nigdy więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O 16.30 przyjechał mąż i dużo mi pomógł
miałam bóle tylko krzyżowe i jak był skurcz to mocno mi masowal plecy i wtedy kucalam
bez skurczu stalam
o 18 zaczęło się wstawiianie główki w kanał ale się wtedy darlam 🙂
ale pomagało mi to
a później to już pikus 🙂 i już nie krzyczała
trafiła mi się super polozna w pełni zasłużyła na te 200zł lekarz też spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Długo miałam rozwarcie na 4palce a później szybciutko poszło łącznie z ostatnimi czterema w ciągu jednego badania
jak mała położyli mi na brzuchu nie do opisania uczucie plakala jak głupia
a później zobaczyłam męża jak wchodzi z mała uśmiechnięty
lekarz się śmiał że mnie szyję a ja zdjęcia mężowi robię
no i szycie niestety do przyjemnych nie należało musieli mnie naciac
a dodatkowo okazało się że są zylaki
grzybica też swoje zrobiła bo krew leciała z każdego najmniejszego dotknięcia mojego krocza
No i w rezultacie trochę szwow mam a nacięcie było nieduże 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz sobie leżymy w szpitalu ja na jednej sali a kamila na noworodkach bo już e pierwszej dobie dostała ostrej żółtaczki i to dlatego że ma grupę krwi męża b a ja mam zero i zrobił się konflikt
dostaje dwa leki i jeszcze jeden bo ma przeciwciała dodatnie cokolwiek to znaczy
z pokarmem u mnie kiepsko a do tego mała ma jakąś infekcje i zamykany nos to nie chce jeść bo nie ma jak oddychać
zobaczymy co przyniosą następne dni narazie kończę pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dużo zdrówka dla Was dziewczyny!!! 😘
Ja stękałam i jęczałam na skurczach 😁 też błagałam o cesarkę. Teraz to jakoś już o tym nie myślę, a w trakcie porodu myślałam, że nie może być gorzej 😁 😁 😁
Krzyżowe doszły mi na koniec.
Dzisiaj odebrałam wypis i mam niezłą anemię... Zastanawiam się co teraz robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...