Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Wiecie, że jak się dowiadują, że jest rodzina z dzieckiem to już moje trzecie telefony o wynajem mieszkania odrzucają? 🥴
Kuba kazał mi szukać 2pokojowego, bo u niego jest pokój z kuchnią 🥴 🥴 🥴 🥴
hmmmm ciekawe dlaczego? Przecież lepiej ze rodzina z dzieckiem niż imprezowicze studenciaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jutro ię robic sesję Kajci... umówiłyśmy się w 3 koleżanki co różnica wieku miedzy naszymi córami jest po miesiąc i chcemy wysłać do gazet dziecięcych i mamy nadzieję ze zaprioszą nas na profesjonalne sesje 🙂 mamy lustrzankę i kilka pomysłów 🙂 nawet takie same wózki mamy tlyko każda inny kolor ja fiolet Ania róż a Karolina pomarańcz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja na brzuszku byłam od 12 stycznia dopiero 🙂 wcześniej chodziłam do pracy i jakoś mi do głowy nie przyszło żeby jakiegoś foruma szukać a później jak z końcem grudnia przeszłam na L4 to Święta i sylwester wypełnił mi czas i dopiero początkiem stycznia nuda mnie przyparła do muru i tak Was odszukałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też sobie poczytałam początki 🙂 ja dołączyłam 31.12. po nieprzespanej nocy spędzonej na necie
jakoś z rana po 5 🙂 ale strasznie mało pisałam na początku 😁 nie to co teraz 😁
Kamilka śpi 🙂 a raczej spała bo coś się już kręci, jak wstanie to znowu trochę kaszki dostanie, cycka i zobaczymy co ona na to

wstała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nie, nie wracam niemam doczego. Joe niebyl jeszcze w pl mielismy jechac we wrzesniu na slub kuzynki ale niedalismy rady. Ja pracuje w fabryce gdzie robie wszystko zwiazane z lososiem, tylko ze ja chodZe i sprzatam korytarze, ubikacje itd. W przyszlym roku maja otworzyc u mnie asde i chcialabym sprobowac zeby mnie przyjeli wtedy do pracy mialabym 10 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...