Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ilka napisał(a):
heeeeeeeeeej!

Zwariowałyście?? od wczoraj tyle postów??? Chcecie zeby i stąd nas wyrzucili 😁 😁 😁

poczytałam, ale nie mam czasu teraz żeby odp bo idę się umyć i na rehab idziemy. Mam nadzieję że w lutym już skończymy bo męczą mnie powoli te wyjazdy.

Tak szybko tylko: Bona dobra!! 😁 😁 Ja ostatnio ją lajowałam na FB ale przepraszam, więcej nie będę. Obiecuję poprawę 😉 ☺️ 😁




hahaha ilka "rehab" po ang to odwyk 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Wredoty 🤪 🤪 🤪
Ja też Bonie lajknęłam foto stojące a nawet skomentowałam 😮 😮 😮nie dobra ja!
Aha a tak w ogóle to chyba powinnam Was porządnie opitolić bo piszecie z prędkością swiatła, ja za Wami nie nadążam! Nie mata innych zajęć w chałupie????????????? 🤔 🤔 🤔 🤔 Na święta okna lepiej byśta pomyły 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo 🙂

jak tam Wasze Mamuśki? bo mnie dziś działają to posprawdzajcie czy wszystkie mamy 🙂

Kasiala świetny pomysł z tym spotkaniem, ja sie piszę 🙂
a Dexter nie wiem chyba 7 albo 8, odpisałam Ci, w ogóle dużo napisałam wczoraj na fb ale mnie i stamtąd wyrzuciło i nie dodało tego co napisałam 😠 😠 w każdym razie napisałam że ja jeszcze nie oglądam bo czekam aż się więcej naprodukuje bo jak sie wciągnę to nie będę miała cierpliwości czekać tydz na nast odcinek a tak to wszystkie hurtem oglądnę 🙂

Ilka powodzenia na... odwyku!! 🤪 ale wiesz żeby Jasia od małego uczyć uzależnienia, nieładnie oj nieładnie... 😉 😁 😁 😁

a akcja z Boną wczoraj świetna 😁

Ania a może jakbyś w nocy zamiast cyca dała Kamilce smoczka? a z cyca troszkę ściągnąć, może wtedy Kamilka nauczyłaby sie dłużej przesypiać?

Tosia nie martw sie to taki urok Jasia, rozchodzi to 🙂

dzięki Morskooka za odp 🙂 pytałam bo my mamy od 3 dni kryzys jedzeniowy = Kornelia nie je, oczywiście z cyca bo z butelki to aż jej sie uszy trzęsą! a że ona do grubasów nie należy to nie chcę żeby skończyło sie tak jak ostatnio czyli przez 3tyg przybrała 50g i dlatego jestem bardzo bliska przejścia na sztuczne.. 😞 😞

a więc pytanie do Uli i Karoli- czym karmicie i ile razy dziennie dajecie butlę? ja mam taką rozpiskę że 4 x 180ml mleka i do tego obiadek i deserek

Karola ja nic nie robię bo jestem na wczasach u Mamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja jestem przerażona ilością sprzątania na święta 😞 nie mam pojęcia kiedy to zrobię. Ja nie wiem jak Wy to robicie, że przy dzieciach Wam się sprzątać udaje. Ja robię tylko te podstawowe rzeczy, na bieżąco ale żeby okna myć? za szafami odkurzać z Zojuchą? nie ma szans 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
No dzisiaj to mi się sprzątanie średnio udaje, tak z doskoku robię cokolwiek czyli praktycznie nic 🙂
a w zeszłym tygodniu to okna myłam i całą resztę bo mama i siostra były u mnie to małą się zajęły 🙂

aaaaaaaaaaaa tak ta można 🙂 ale do mnie też mama zaraz wpadnie na 2h, właśnie dzwoniła 🙂 to chociaż trochę zrobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja się tylko melduję, Chłopcy ciutkę lepiej. Z podawaniem syropu u Nikosia masakra :/ Ale jakoś dajemy radę, do tego doszły przedświąteczne porządki i już w ogóle brak czasu. Mimo to jestem zadowolona bo pomyłam sobie już okna, poprałam firanki, umyłam płytki w łazience i pom. gospodarczym (tam dodatkowo wszystko umyłam z kurzu, szafki, piec od ogrzewania, nawet pralkę 😉), no ale jeszcze trochę przede mną..

Wybaczcie że nie czytam ale nie mam ani siły ani czasu.. Jak się odrobię i Dzieci będą troszkę mniej absorbujące to zaglądnę na dłużej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny ja sie Tez melduje niewiem gdzie mam was czytac Tu czy na mamuskach 😉 jeszcze ula pisala na fb ze ani Tu ani na mamuskach niemoze pisac 😉
Niebylo mnie rano Bo wstalam dzis wczesniej o 7 😁 I Wzielam sie za pozadki swiateczne 😉
Co tam u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...