Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Franek właśnie wrzucił kanapkę z szynką i ogórkiem pokrojoną w kosteczkę do szklanki z herbatą. A chwilę wcześniej wywalił orzechy z torby na kanapę razem z całym syfem z dna (czyt.piaskiem) między pufy. A mój wspaniały zajebisty mąż pojechał sobie w pizdu wymieniać olej w samochodzie, nie było go 3,5 godziny. Jak wrócił łaskawca przed 19 to tylko zostawił kartę od samochodu i poszedł z kumplem na piwo!! A ja użeram się sama z dzieciakami które przechodzą dzisiaj samych siebie. Staśkowi też się coś poprzestawiało i ani kropli picia nie chce mi wypić od kilku dni i ja się kur** dziwię że mi kupy co 5 dni robi!! Ale mam nerwa!!!!!
Sorry, że tak smęcę ale muszę się wyżyć....
Aha a posta tego piszę drugi raz bo jak byłam już przy końcówce to moja mama zadzwoniła,poszłam odebrać a Franek w tym czasie mi wszystko pokasował 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi mamuśki nie działają wrrrr może tu zostańmy przex tydzień póki mamuśki się nie unormują bo czytanie nie wiadomo gdzie i nie wiadomo czy ktoś odczyta to bez sensu więc może do niedzieli bądźmy tutaj a od poniedziałku wracamy na mamuśki?

a Ja dzisiaj jestem cała w skowronkach 🙃 🙃 😆 🙂 ☺️ 🤪 zadzwonili do męża z Akademii Górniczo Hutniczej ze Komisja się zebrała w sprawie wyboru pracownikaspośród kilku kandydatów i wybrali mojego M jeszcze tylko Kanclerz uczelni podpisze zgodę i od stycznia małżowaty szedł by do pracy a ja spokojnie mogę iść na wychowawch i razem z Kinią, Karola, Monikas, Kasiulkiem, Tośką (pominęłam kogoś?) podarmozjadować 🤪 😁 😁 😁

Dzisiaj z koleżankami co mają córy o miesiąc i dwa młodsze od Kajki zrobiłyśmy im sesję i chcemy zdjecia powysyłać do gaze dziecięcych firm i liczymy na jakieś rofeslonalne sesje dla Naszych dziećkówi da mamusiek 🙂 jak dostanę zdjęcia to Wam pokaże bo robilismy lustrzanką kolegi i on ma je podszlifować (cho nie wiem co bo Nasze dziećki są przecież szliczniusie) i nagra mina pena 🙂

Karola, Kinia, Kasiulek za zdrówko Waszych dzieci wszystkie dostają całuski i tulaski od ciotki wirtualnej 😘 😘 😘

Kinia wyrazasz zgodę na spotkanko 🙂

Monikas ja też mam wyrzuty jak coś sobię kupię i przekłądam to na to co bym Kajce kupiła ☺️ 🤨 🤔

Rosi dobrze ze wróciłaś do Nas 🤪

No wiadomo dla Bony jeesteśmy opóźnione w rozwoju a Nasz dzieci to jakieś zacofańce 🤪 😁 😁 ahhhh ta Bona chyba kiedyś była taka margaryna do smarowania... hahah 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja piszę i czytam tu i tu 😁

Morskooka super że z bioderkami już wszystko ok 🙂

Kasiala pochwal sie zdjęciami 🙂

Ania ja kiedyś nerwowo nie wytrzymam i rzucę w tą Twoją teściową granatem! 😠 ja od swojej nigdy złego słowa nie słyszałam (co nie oznacza że takie nie padło.. 😜 😁) ale co do wpraszania to no u mnie ostatnio wyglądało to tak: M miał mnie odwieść te 1,5 tyg temu do rodziców moich a na to teściowa mówi "to ja jadę z wami!" nie żadne a czy mogę, czy przypadkiem mojej Mamie to na rękę i czy nikomu nie będzie przeszkadzała tylko że ona jedzie i już 😠 a teraz M ma przyjechać do nas w najbliższy week i dzwoni i mówi "bo wiesz bo moja mama mówi że jedzie ze mną! " no po prostu przegina baba!! wpycha sie bez zaproszenia! a najlepsze jest to że jak już sie wpycha to mogłaby zadzwonić to mojej Mamy i powiedzieć "słuchaj jestem bezczelna i wpycham sie do Ciebie na week" ale jej bezczeleństwo sięga o krok dalej i ona nawet nie zamierza zadzwonić do mojej Mamy żeby sie zapowiedzieć a nie przyjeżdża na herbatkę tylko wpycha sie na cały week czyli obiadek trzeba szanownej pani ugotować na dwa dni, nocleg zorganizować grrrr 😠 😠 😠 😠

Ilka mnie też zostało 1 opakowanie i trzymam do nast ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do słodyczy to ja jem prawie do utraty przytomności z przesłodzenia! 🤪 😁 😁 ostatnio są u mnie na topie marcepanowe cukierki w czekoladzie 🙂 no i po każdym posiłku muszę przekąsić coś słodkiego- galaretkę, batonik, gorfy, musli itp sama nie wiem gdzie mi sie to mieści 😁 a wzrostu mam 160 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkadoto mogę sobie piątkę z Tobą przybić bo też jestem słoycoholiczką ale u mnie na pierwszym planie są rogaliki maślane z TAGO w lewiatanie u mnie juz wszystkie wykupiłam i w biedronce też tak samo było zarazpo po rodzie jadła biszkopty to też w okolicznych sklepach brakowało hahaha a co do wagi to ja mam jakieś 10-12kg mniej niż przed ciążą bo przed ciążą ważyłam 74 przy wzroście 170 a teraz jakieś 62-64 zależy czy przed toaletą czy po 😁 😁 😁 ☺️ tyle ze przed ciążą to byłam mega grubasem bo w 2010 rzuciłam fajki i mi się jedyne 16kg przybrało 🤪 🥴 😲 ale tak 60 dla mnie to w sam raz 🙂

Monkado jak dostanę zdjęcia to Wstawię kilka ale jeszcze nei mam bo kolega robił i jeszcz ich nie zgrał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierwsza???? na prawde?? 🤪 🤪

bo ja juz nie nadazam za wami wogole to gdzie piszemy???
wczoraj juz nie mialam jak zagladnac. dzien byl spoko przyjechala dziewczyna brata i bylysmy na spacerze razem poplotkowalysmy i super bylo Oli grzeczny, teraz patrzy co robie bo lezy obok 😁

u lekarza tez spokotzn powiedziala mi ze raczejjej to na brzuszek wyglada, ale to ciezko stwierdzic dala mi jakies czopki ejszce ich nie kupilam zeby maly bykl spokojnyjak je, ale nie wiem czy mudawac? zobaczymy jak bedzie poza tym dala mi cos takiego isntrukcje zbey robic mu masaz Shantala, ponoc jest relaksujacy i moze pomoc na brzuszek zobaczymy zaraz go rozbiore i po masujemy sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...