Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny.... 🙂 😘
Widzę, ze wrześniówek 2012 jest coraz wieciej..... 🙂
Zycze Wam najlepszych chwil w ciązy oraz super przyjaźni , (takich super jak ja nawiązałam z WRZEŚNIÓWKAMI 2011) 🤪 🤪
U mnie 13.01 minął rok jak zrobiłam sobie test i wyszły wspaniałe 2 kreski , a teraz mam 4 m-c córeczke Julkę 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam i całuję Aga 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siejus napisał(a):
Co myślicie o imionach Patrycja albo Konrad?

Patrycja piękne imię 🤪 🤪 chyba dlatego że tak ma na imię moja córcia 😜 😁 a jak druga bedzie miała na imię to jeszcze nie wiem 🙂

Pozdrawiam wszystkie wrześniówki i życzę bezproblemowej ciąży!! Oby maluszki zdrowo rosły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane wrześnióweczki.
byłam tu 7 miesięcy temu na wątku sierpnióweczki 2011, niestety moja ciąża nie zakończyła się szczęsliwie. straciłam córcie w 7 miesiącu ciąży.
teraz znów jestem w ciąży, z moich obliczeń termin na 19 września. mam nadzieję, że wszystko będzie ok. pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuję za 2 tyg, tutaj w uk to troszkę inaczej wygląda. najpierw idzie się do swojego "rodzinnego" a potem przychodzi zaproszenie od położnych na badania. ciążą zajmuje się położna, chyba że są nadzwyczajne lub ciężkie przypadki.
pewnie, że wrześnióweczki się nie dadzą!

myślę, że wkrótce będzie nas tu więcej 😉 pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Wszystkim wrześnióweczka 2012 zycze dużo zdrówka i radości z błogosławionego stanu 🙂
wrześnióweczka 2011


dokladam sie do zyczen... duzo zdrowka dla Was i Fasoleczek, cierpliwosci , sily spokoju i pomyslnego rozwiazania 😉

Wrzesniowka 2010 🙂 🙃




PS. moja kolezanka ma na 13 wrzesnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Wszystkim wrześnióweczka 2012 zycze dużo zdrówka i radości z błogosławionego stanu 🙂
wrześnióweczka 2011


dokladam sie do zyczen... duzo zdrowka dla Was i Fasoleczek, cierpliwosci , sily spokoju i pomyslnego rozwiazania 😉

Wrzesniowka 2010 🙂 🙃




PS. moja kolezanka ma na 13 wrzesnia 🙂


Ja tez sie dokladam do zyczen razem z córcią Nikola ( wrześniówki obie :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że wreszcie się wątek rozkręca. Mam nadzieję, że niedługo będziemy tak uzależnione od siebie, że pisać będziemy dużo i często 🙂

Czy macie jakieś dolegliwości związane z ciążą?
Mnie mdli bardzo często, zmieniły mi się smaki, przestałam tolerować słodkie i smażone i ciągle mam niesmak w ustach. Poza tym jestem strasznie zmęczona i senna i mam nadzieję, że to minie 🙂 Do tego wygładziła mi się cera. Ta ciąża jest w 100% różna od poprzedniej, więc mam cichą nadzieję, że to wróży dziewczynkę tym razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...