Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziendoberek wszystkim:-)
Teraz wychodzi na to, ze to ja jakas inna ;-))) Bo spalabym o kazdej porze i wszedzie - moja sennosc jest nie do opanowania i przeszkadza cholernie! A mdlosci zamiast rano, to mam wieczorem. Ale tak jak mowicie - kazdy organizm reaguje inaczej, ale chyba wszystko miesci sie w normie.
Milego dzionka Wrzesnioweczki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie ,
moje samopoczucie nadal marne , mdłości całodzienne mnie wykańczają 🤢
Dzisiaj idę z córką na basen więc może trochę odreaguję i się wyluzuję 😁
Już nie mogę doczekać się wizyty i usg , termin mam na 1 lutego , ostatnio jak byłam na usg to tylko było widać pęcherzyk 🙂 więc to niewiele 😞
Oby do przodu mamuśki 😁
Pozdrawiam Wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

Ja Wam po troszku zzazdroszczę tego "spania na stojąco" dzis znów poł nocy nie spałam. A to jest strasznie wycieńczajace.... 😮 dziś nie bardzo jestem przytomna wiec wybaczcie jeśli cośś pomieszam. ☺️
Lekarz nie kazał nic brać a wcale mi od trzech dni nie przechodzi, zebym miała jakiegoś zaufanego internistę poszłabym już dziś na wizytę. Zalecił leczenie domowymi sposobami więc piję lipe, syrop z cebuli i łyzkami jem miód. Ogólnie poleguję. Mozę gdybym dobrze spała, tj wypoczywała byłoby łatwiej zwalczyc chorobę.
Mam lekkie obawy, troche mnie momentami kłuje w dole brzucha(jak przy okresie) a lekarz powiedział mi ze nie powiinno boleć.Dlatego dostałam Luteinę. Jak to jest u Was ?Czy Was też pobolewa czasem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. Dziś miałam pierwszą wizytę u położnej, pobrała kilka ampułek krwi (z obu rąk bo jak się wbiła do lewej to coś krew nie chiała ze mnie uchodzić i tak okropnie wierciła mi tą igła po żyle że do tej pory mnie ręka boli), wzięła próbkę moczu, zadała masę pytań i to wszystko. Pierwszy skan mam dopiero na 6.03 😞 Nie usłyszę ani nie zobaczę wcześniej mojego maleństwa. Też mogłabym spać całymi dniami (bo w nocy pracuje), pierwszy raz dziś wymiotowałam, wcześniej to tylko nudności. Koleżanka podpowiedziała mi że przed wstaniem z łóżka na nudności pomaga zjedzenie ciastka imbirowego, mi nie pomogło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dziewczynki jak tam Wasze libido? Moje się specjalnie nie zmieniło, ale za to popęd męża wzrósł chyba o 300% 🤪 🤪 🤪
Jestem po kolejnej ciężkiej nocy z kaszlem i wieczornymi wymiotami, piach w oczach ale wstać trzeba bo dziecię woła. Dużo zdrówka dla wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raspberry86 napisał(a):
Witam kochane wrześnióweczki.
byłam tu 7 miesięcy temu na wątku sierpnióweczki 2011, niestety moja ciąża nie zakończyła się szczęsliwie. straciłam córcie w 7 miesiącu ciąży.
teraz znów jestem w ciąży, z moich obliczeń termin na 19 września. mam nadzieję, że wszystko będzie ok. pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Gratulacje, trzymamy mocno kciuki za Ciebie i maleństwo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem co to libido 😁 Ale przede wszystkim dlatego, ze biore luteinę na podtrzymanie ciąży i mimo, że nie mam zakazu od gina, wolę nie ryzykować przynajmniej do 12 tc , wiec mąż musi troszkę jeszcze poczekać 🙂

Jedna kaszle inna smarka.. 🙂) Masakra mi sie katar zaczal dokladnie 10.01. czyli jedyne 16 dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raspberry86 napisał(a):
Witam kochane wrześnióweczki.
byłam tu 7 miesięcy temu na wątku sierpnióweczki 2011, niestety moja ciąża nie zakończyła się szczęsliwie. straciłam córcie w 7 miesiącu ciąży.
teraz znów jestem w ciąży, z moich obliczeń termin na 19 września. mam nadzieję, że wszystko będzie ok. pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie

raspbery, kochana musi być dobrze 😘 wszystkie sierpnióweczki 2011 trzymają za was kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 ja już kończe 7 tydzień a poród mam przewidziany na 9 września 🙂 już we wtorek idę na następne usg i już mam nadzieję,że usłyszę bijące serduszko i zobacze fasoleczkę,bo na pierwszym nic jeszcze nie było widać a byłam w 5tc...bardzo się cieszymy z moim kochanym bo to Nasze pierwsze dzieciątko 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Witajcie 🙂 ja już kończe 7 tydzień a poród mam przewidziany na 9 września 🙂 już we wtorek idę na następne usg i już mam nadzieję,że usłyszę bijące serduszko i zobacze fasoleczkę,bo na pierwszym nic jeszcze nie było widać a byłam w 5tc...bardzo się cieszymy z moim kochanym bo to Nasze pierwsze dzieciątko 🙂))

hejka natalia nic się nie martw...ja miałam tak samo i na kolejnym usg już dzidziolek był widoczny 😁
trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mnie na poczatku tez pobolewalo podbrzusze..ale juz jest oki.. choc czasami zdarza, sie ze mnie cos zakluje...

Mi tylko troszke mdlosci od rana dokuczaja, ale jak cos zjem juz jest si 🙂)

A jutro do lekarza...3majcie kciuki 😁


no będziemy trzymać kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Ja po USG i jestem mega zadowolona. Dzidzia zdrowa, duża, a serduszko bije 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/dsci0354e.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/930/dsci0354e.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...