Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja głupia poszłam z dzieckiem pospacerować koło domu i znów te kłucia i bóle w dole brzucha :/ normalnie szlag mnie trafia!!!! Chciałabym się gdzieś z dzieckiem wybrać, połazić po sklepach, spotkać się z kimś to się boję wyjść z domu, żeby ciąży nie zaszkodzić ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolciu ja bym się nie przejmowała gdyby nie to, że jak wstanę z łózka czy krzesła to mnie zwija w pół, tak boli 😞 Poza tym kłuje mnie tam gdzie był krwiak.. mam nadzieję że na USG dowiem się że już go nie ma i że wszystko jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam pojęcia 😞 😞 😞 dlatego z taką niecierpliwością czekam na to badanie 😞
Że dziecko rośnie to normalne i macica się powiększa, ale w poprzedniej ciąży nie miałam takich bóli, dało się to wytrzymać i mogłam normalnie funkcjonować. Poza tym rozciągająca się macica nie może boleć, bo gdzieś czytałam ona nie jest unerwiona (przynajmniej nie od środka) inaczej każdy ruch dziecka sprawiał by nam ból. Mogą się rozciągać ścięgna i trochę boleć, ale to na bokach jak jajniki. A mnie boli dół brzucha i do tego właśnie ten jeden punkt ciągle po lewej stronie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff ale wy lecicie z tymi wpisami masakra 😁 dobre agentki jestescie 😁 tez bym zjadla ryz ale od chinczyka kurczaka slodko kwasnego 🤪 co do cycuszkow moje tez sa ciezke a wczoraj to prawy cyc tak mnie zabolal ze az podskoczylam i przy dupsku przy ledzwiach mnie tak boli jak leze ze za kazdym razem co sie ruszam to strzyka 🙂 a co do prawka to ja tez sie za nie biore jak M przyjedzie zadzwonimy do znajomego czy jakos na raty nam by mogl to rozlozyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi z tego co wiem to juz wszędzie rozkladaja opłaty za prawko na raty.
Wlasnie zajrzałam do moich wynikow z dzisiejszych badan, bo juz sa w necie. Cholera, biore tyle tego zelaza, ze az mi niedobrze, a anemia stoi w miejscu 😮 nie rozumiem tego...no i znów mi sie leukocyty we krwi i moczu podniosły 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie bys miala z tym prawkiem 🙂
Duża anemia zagraża dzidzi: "Niedobór żelaza źle wpływa też na rozwój dziecka. W pierwszym trymestrze ciąży może prowadzić do wad wrodzonych dziecka – dlatego tak ważne jest zapobieganie anemii jeszcze przed zajściem w ciążę. W późniejszym okresie niedokrwistość wpływa na wagę urodzeniową malucha i może nawet być przyczyną przedwczesnego porodu. Dzieci mam cierpiących na anemię też często chorują na niedokrwistość." 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Nie mam pojęcia 😞 😞 😞 dlatego z taką niecierpliwością czekam na to badanie 😞
Że dziecko rośnie to normalne i macica się powiększa, ale w poprzedniej ciąży nie miałam takich bóli, dało się to wytrzymać i mogłam normalnie funkcjonować. Poza tym rozciągająca się macica nie może boleć, bo gdzieś czytałam ona nie jest unerwiona (przynajmniej nie od środka) inaczej każdy ruch dziecka sprawiał by nam ból. Mogą się rozciągać ścięgna i trochę boleć, ale to na bokach jak jajniki. A mnie boli dół brzucha i do tego właśnie ten jeden punkt ciągle po lewej stronie....

Doti ja mialam tez ostatnio takie bole co prawda nie silne jak u Ciebie ale dala mi luteine dopochwowo i po kilku dniach przeszlo..miejmy nadzieje ze to jednak nic groznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stwierdzili mi po pierwszych badaniach krwi jak dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. I od tego czasu lykam oprocz witamin biofar 2x dziennie, podobno jest to latwo przyswajalne zelazo, ale wyniki sie nie polepszaja. kiedys jeszcze mialam anemie ale to z powodu drastycznej diety, po ktorej schudlam w miesiac 13 kg 🤪 tylko, ze wtedy tez cos bralam i pozniej bylo juz w normie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...