Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ahh Ci faceci, ja juz nie polegam,ostatnio chcialam deser karmelowy to mni kupil pelno jogortow:P powiem wam dzis mam jakis dupiaty dzien od rana mnie wkorza wszystko a jedzic do roboty naszymi autobusami to juz szczyt!!co do parcy ja jescze chodze ale tez widze z dnia na dzien coraz gorzej i od razu ide spac jak wracam.Mam 12 wizyte, muisze sie wypisac i isc do innego lekarza ktory wypisze mi to nieszczesne l4..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie właśnie mój wkurzył i idę do łóżka wściekła :/ od 5:00 nie ma go w domu, później próbował nową klacz czy da się nią jeździć wsiadł w auto i nawet nie zadzwoni gdzie go wywiało i kiedy będzie.... widziałam go dziś dosłownie 2 minuty......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane a mnie wzięła w sklepie ochota na kapuste kiszoną i do domu już jej prawie nie było a wzięłam trochę 😁 😁 i mamcia musiała kupić hehe 🙂 mówię to Bartkowi,a on czy ta Nasza córka głową tak uderza 😁 hhahaha nie no nie mogę z niego....babunia mi teraz robi jabłko z herbatniczkami,a potem na kolacje mam bułeczkę z pastatelą z łososia ze szczypiorkiem. Lecę teraz do spowiedzi,tylko z czego mam się spowiadać...zapomniałam zrobić rachunek sumienia hahahah...ale mnie po tej kapuście wali 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja dziś miałam pracowity dzień
; posprzątałam mieszkanko, ugotowałam bigos , pofarbowałam włoski i jestem padnięta 🥴
Wiecie co zauważyłam ,że jak chciałam się schylić żeby coś podnieść z podłogi to poczułam taki opór i dziwne uczucie w brzuchu jakbym miała wielkiego guza w sobie .
To pewnie macica , ale mam takie dziwne uczucie jakby to coś "obcego" było. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do osób pracujących to ja pracowałam, ale musiałam zrezygnować, bo 2 lata temu miałam operację na cystę na jajniku i guzka na drugim... no i niestety ale cysta się odnowiła i lekarz powiedział że albo praca albo ciąża... więc musiałam zrezygnować...
ale zajęłam się troszkę tym co lubię... i wykonuje drobne zlecenia graficzne...

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie wrześnióweczki 🙂 jestem nowa na forum, także dopiero się wdrażam. z chęcią poczytam wasze poprzednie wpisy i nie omieszkam dzielić się swoimi wrażeniami z tego jakże niezwykłego okresu w naszym życiu.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Kochane a mnie wzięła w sklepie ochota na kapuste kiszoną i do domu już jej prawie nie było a wzięłam trochę 😁 😁 i mamcia musiała kupić hehe 🙂 mówię to Bartkowi,a on czy ta Nasza córka głową tak uderza 😁 hhahaha nie no nie mogę z niego....babunia mi teraz robi jabłko z herbatniczkami,a potem na kolacje mam bułeczkę z pastatelą z łososia ze szczypiorkiem. Lecę teraz do spowiedzi,tylko z czego mam się spowiadać...zapomniałam zrobić rachunek sumienia hahahah...ale mnie po tej kapuście wali 🤪 🤪 🤪 🤪


A dostaniesz rozgrzeszenie? 😮 ja niestety jestem wykluczona przez ksiezy z zycia koscielnego, poniewaz mam tylko slub cywilny + teraz jestem w ciaży nie majac slubu koscielnego. Od dwoch lat nie chodze do spowiedzi, ale do kosciola na msze owszem, ale robie to tylko dla siebie, bo dla ksiezy i tak juz bede sie smażyć w piekle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo oni to z igły widły robią! ktoś coś sobie wymyślił jakiś czas temu i tak się tego trzymają do dziś.... złodziejowi rozgrzeszenie dadzą, a człowiekowi, który kocha, i szczerze wierzy i chodzi do koscioła, to opory mają, bo żyje bez ślubu...
swoje też przed ślubem przeszłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...