Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
lenna ja chodze, ale taz nie co niedziele, na swieta zawsze chodze. moj juz nie chodzi, bo to wszystko go wkurza i nie widzi sensu. nie mam sily go do tego przekonywac, bo do tej pory nic to nie dalo. moge miec tylko nadzieje, ze jak sie dzidzia urodzi to zmieni zdanie 🙂[/quote
to powiedz ze ze wzgledu na Nie, bedzie mialo chrzest pojdzie do komuni a potem co zrobi z wiara to jego sprawa.. glowa do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
isa8 napisał(a):
Lenna masz racje... cywilny to tylko papierek, można w każdej chwili go zniszczyć i ponowić z inna osobą... a kościelny to już takie przyrzeczenie raz na całe życie..

no nie wiem... moja przyjaciolka miala zaje...wesele, piekny slub, a po pol roku straszny, koszmarny rozwód... teraz sie sadza w sadzie koscielnym, zeby uniewaznic slub koscielny. masakra jakas 🤪 nie chcialabym tego przezywac...


no widzisz... nie odgadniesz, jeden ma tak a drugi inaczej... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blagaaaam zmienmy temat 🙂)

Bo jak sie zaczne wypowiadac to mnie zastrzela co nietorzy 🙂) Dzis mielismy rozmowe na tens am temat w pracy, co to przed swietami lud natchnelo 🙂)

Ja antychryst po calosci.. nie wyobrazam sobie jak Nadia bedzie szla do Komunii, ze bede musiala z nia chodzic, ale moze babcia sie da namowic.
Ja jestem scislym umyslem i jak slysze to ich pierd... o in vitro, o antykoncepcji to mnie szlag placa... Biednemu to z zasulku skladki zabiora,a ci fury na wypasie i podatkow nawet nie placa...
Jak piszeie temat rzeka..
Ja za cholere nie chcialam przysiegac przed bogiem, bo wiem, ze istnieje taka mozliwosc ze skladam normalnie przysiege, ale bez koscielnego wymiar, ale maz sie stresowal ze tesciowa nie przezyje 😉) no wiec coz, sie zgodzilam..Przezylam to jakos..
Wiec nadchodzace swieta robie, bo robie, absolutnie nie sa dla mnie czyms wanym i nie maja jakiegos wymiaru wielkiego...
ale bywa i tak 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos pojechałaś po całości 😁 hehe… wiadomo każdy myśli inaczej, u mnie w rodzinie jest wujek ksiądz ale też jest ciotka anty kościół i to rodzeństwo 🤪 także jest jakiś zlot rodzinny to można się z nich polać ze śmiechu, ale na szczęście mój wujek to taki 'lajtowy' ksiądz 😉
ja świętuje jak to na święta przystało, chodzę do kościoła jak mam potrzebę, niekoniecznie co niedziele... także temat rzeka i skończmy lepiej ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
isa tylko nie do konca wiem, czy to jest to co mysle 🙂 jak sie powtorzy to zaczne sie cieszyc 🙂

ja mam takie uklucia jakby czasem a wczoraj hmm to tez nie wiem czy byly ruchy aLE TAK JAKBY PARE RAZY W JEDNYM MIEJSCU mnie ,,koplo''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wszystkie poszły,a ja wrocilam....nie było tak źle,nasz kochany proboszcz dał mi rozgrzeszenie,ale że w ciąży jestem i zgrzeszyłam to tego nie powiedziałam,tylko potem tak na mnie patrzył w ławce jak siedziałam z brzuchem 😁 idę sobie zrobić bułeczkę i niedługo przepis na życie jest na TVN 😁 a potem spać,a jutro noc z moim Kochanym i w końcu dnie i noce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...