Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oo laski widze lecice ladnie z tymi wpisami. A wiecie co dzisiaj odkrylam na prawym sutku ? cos jak by malinka fiolotowe cos jak znamie ale ani to nie jest twrade ani mnie nie boli jak bym cycka sobie przytrzasla czy wiecie moze co z tym zrobic ? no i nie wspomne juz jak codziennie na wieczor rwie mnie lewa strona brzucha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myszaaa, Ziuta dajcie mi informacje do tabelki: imię, wiek, data porodu, pierwsze ruchy, ew. imię i płeć dzidzi 😁 Z Wami będzie nas 18 chyba 🙂

Emilko może gdzieś w nocy się uderzyłaś albo przyszczypałaś - zdarza się. Ja co chwilę na nogach i rękach mam siniaki robione przez moich chłopaków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się rozglądam i ogarniam na tym forum, więc nie wiem o co chodzi z tą tabelką 🙂
A więc tu piszę-Monika, 25 lat, pierwsze ruchy-16tc, płeć-dziewczynka, imię-Lila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja jestem z wawy 🙂

Doti... moje dane to chyba wszystkie z profilu możesz wziąć, płci jeszcze nie znam 😞
a propos, kiedy robicie usg połówkowe?? ja mam jutro wizyte, ale tylko wizytę, a już chciałabym podejrzeć maluszka 🙂 tak się zastanawiam, czy jak zrobię połówkowe w 20tyg to nie będzie za wcześnie...

aaa... i polecam basen 🙂 🙂 ja pływałam, a człowiek razem ze mną 🙂 świetne uczucie, ja sobie maluch sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jeszcze sie nie umawialam, mam nadzieje, ze skieruje mnie do spzitala.. a jak nie too mysle, zeby do znajomego gina sie przejsc. moze by mi zrobil po rabacie 🙂))
Ale to musze przeanalizowac...
Zdecyduje po wizycie 😉) bp w sumie to nie wiem czy pojde na to 4d 🙂) a polowkowe to moj gin bedzie robil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...