Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny...juz o wiele lepiej sie czuje,chyba dlatego ze sie rozruszalam 🙂 wstalismy juz o 8 poszlam sie wykapac potem znajomy przyjechal cos do komputera wgrywac,bylam na zakupach,ogarnelam mieszkanko i teraz zjadlam placuszka 🙂 Dzisiaj mialam piekny sen....urodzilam coreczke,byla sliczna,malutka i bardzo ja przytulalam tak jak by sie bala ze ja porzuce,a ja jej mowie ze nigdy w zyciu,zawsze bedziemy razem z tatusiem...ja pitole co za sny 😮 no i sie obudzilam oczywiscie...leze,leze i taki kopniak byl przez caly brzuch ale taki delikatny,przyjemny...az sie smialam 🙂 rano opowiadam Bartkowi i mowi że Nasza córka jest juz szczesliwa ze bedzie miec takich rodzicow 🙂 i sie prawie poplakal 🙂 głupolek....a co do imienia Naszej malutkiej Maja od poczatku jest,nie szukalismy nigdzie...to jest Bartka pomysl 🙂 u mnie i u niego w rodzinie zadnej Maji nie ma takze bedzie sie wyrozniac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Nadia dlugo miala byc Natasza 🙂) wiec sie okaze 🙂)

No to w poniedzialek czeka mnie pochwalenie sie w pracy... 🤢 jakos szczesiwa nie jestem z tego powodu 😉)
No i tesciowej tez wypada powiedziec, bo znajac zycie bedzie i tak miala petensje.. tymbardziej, ze ostatnio jak u nas byla to wozek przylookala 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandros widze że nie tylko Ty to ukrywasz 😉 ja jak na razie nie chciałam zapeszać dlatego nie mówiliśmy nikomu tylko rodzicom, teściom i oczywiście rodzeństwu, teraz znajomi coś podejrzewają bo za każdym razem odmawiam alkoholu tłumacząc się że jestem kierowcą 😉 no i widać już brzuszek... dopiero teraz się wszyscy dowiadują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nadal babcia nie wie jedna, ale z tym czekam jak najdłużej bo Ona będzie mi mówić że jak to tak bez ślubu, gdzie będziemy mieszkać itd. Zawsze jakieś komentarze... Więc z nią będę czekać jak długo tylko się da 😉 Ale ja też czekałam z tym, żeby powiedzieć rodzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas każdy wiedział że się staramy o bobaska, bo już trochę czasu minęło od ślubu, ale jakoś nie należę do takich osób co od razu rozpowiadają co i jak... 😁
moja koleżanka jak zaszła w ciążę to dodawała zdjęcia na fb i nk każdy gratulował a to był dopiero 1 miesiąc i kilka tygodni później poroniła... no i tak to jest czasami z przechwalaniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja wogole na fb i tego typu portale nie zamierzam dodawac brzuszkowych zdjec... moze i nie zeby nie zapeszac, ale calemu swiatu obwieszczac nie bede 🙂))
Ale to juz indywidualna kazdego decyzja.

No u mnie to juz wogole, bo ja z natury uwielbiam piwwwwwoooooo 🙂) wiec gdzie ide, to pierwsze co.. czemu nie pije 🙂) ale wymyslam, ze sie odchudzam 🙂 a ze schudlam 9 kg 🙂 to dziala 🙂) poki co 🙂)
ale zaraz mnie wybrzuszy i nie chce zeby komentowaly w robocie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandros co do piwa to tak jak i Ty uwielbiam... jak mój mąż pije to ja łyczka musze wziąć żeby zamaczać wargi, bo nie wytrzymam 😁 wiadomo że nie powinno się pić alkoholu w ciąży ale kilka łyczków co jakiś czas przecież nie zaszkodzi 😉 a ostatnio jak byłam u lekarza to powiedział mi że lampka wina czerwonego przed snem mi i dzidzi nie zaszkodzi (wiadomo że nie nałogowo, codziennie, ale raz na jakiś czas czemu nie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...