Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tak w ogole mi sie przypomnialo, mialam sie zapytac czego uzywacie do smarowania brzuszka przeciw rozstepa ? mi mama powiedziala ze najlepsza jest zwykla oliwka dla dzieci kupilam johnson baby i dostalam alergii, 😞 przestalam uzywac, teraz w uk polecilii mi BIO OIL, ale widzialam dzis
coca butter przeciw rozstepa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Tusia ja też dzisiaj siedzę na allegro albo na gumtree 🙂 i znajduje fajne w dobrym stanie rzeczy i za grosze... tylko też sie zastanawiam czy sie skusić na coś czy nie 😉



zycze powodzenia ! ja juz wlasnie czatuje na ebayu od kiedy wrocilam z pracy,
licytowalam sliczne buciki NIKE policytowalam do swojej ceny i przestalam bo troche za duzo wylicytowali 🙂 mam zamiar poogladac inne rzeczy i wejsc na to gumtree ;DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej teraz na mnie padło 😮 chyba zwarjuję . Moje maleństwo strasznie mało się dzisiaj rusza , ostatnio o 8 czułam i teraz może z raz . Ostatnio ruszało się bez przerwy , a dzisiaj postanowiło podenerwować mamę .Ciekawa jestem od czego to zależy ?
Ja wczoraj byłam w ciuchbudzie pytałam o odzież dla ciężarnych i za moimi plecami stała babka , która rodziła w pazdzierniku i ma pełno ciuchów ciążowych na zbyciu . Dałam jej meila i czekam na zdjęcia i ceny . Och mogłaby mieć jakieś fajne sukienki i tuniki to bym miała z głowy zakup ciuchów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez bardzo malo czuje, a to juz druga ciaza..nie ma sie absolutnie czym martwic, w pierwszej czulam okolo 21 tygodnia dopiero...

Ja tez poki co pracuje, ale jest mi coraz ciezej, bo ja praktycznie ciagle schylona i kregoslup mnie niesamowicie boli.. wiec chyba popracuje do nastepnej wizyty czyli do 11.05..

Padam na twarz bylsmy z mloda 5,5h na dworze.. nogi i kregoslup to mnie bola niesamowicie... a nawet obiaku nie mam wstawilam na zupke, ale to 1,5 h zanim sie zrobi.. 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzonatalie nic się nie martw! Naprawdę masz czas na czucie ruchów. Ja w pierwszej ciąży poczułam dopiero po 20 tygodniu. A teraz czuję ale nie takie solidne kopniaki tylko rozpychanie raz w jednym miejscu raz w innym i też nie całe dnie tylko zazwyczaj wieczorem jak ja chciałabym już spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤨 ohooou 🙂
no to okiej 🙂
dzis ciagle pije sprite i jem chipsy serowo cebulowe mmmm 😁

dostajecie w polsce jakies paczuszki z ulotkami / kuponami znizkowymi / probkami ?
ja dostalam pierwsza paczke jak byla polozna w domu ; pelno ulotek, kuponow znizkowych,
druga dostalam jak bylam ostatnio posluchac serduszka i skontaktowac sie z lekarzem od tarczycy
to tez pelno probek dostalam i kuponow znizkowych, i wysylaja mi ciagle rozne rzeczy. ile kalendarzy o ciazy dostalam to polowe wywalilam bo juz nie mam gdzie chowac haha 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzonatalie to dobrze masz,bo ja nie dostaję żadnych próbek itp. Co do ruchów Maleństwa to też się czasem zastanawiam czy nie powinnam już ich poczuć,ale ostatnio jak byłam na usg to widziałam jak fika i nic nie czułam,więc najwyraźniej musimy spokojnie poczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dostalam probke jakies czekolady do picia ostatnio nawet :P
proszek dla malenstwa na wyprowanie takie male kostki z 2-3. 🙂
pampersa new born 2-5kg, chusteczki nawilzajace, pelno kuponow znizkowych
z huggies, pampers, johnson baby, dentoll, dostalam nawet kupon na darmowa paczke huggies new born opakowanie 30 pamperosow, i cos tam jeszcze ale nie pamietam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...