Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aisza2612 napisał(a):
Wracając do tematu wózków - polećcie mi jakąś dobrą firmę produkującą wózki bo jestem zielona w tym temacie i nie wiem czym mam się kierować w wyborze. Wiem tylko, że ma być 3 w 1. 🙂

Mi się osobiście podoba ten wózek: http://allegro.pl/wozek-4w1-new2012-duzo-gratisow-producent-i2268639964.html nie wiem jaka to firma, ale kilka osób mi poleciło właśnie ten wózio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ja siedzę w pracy i już marzę,żeby była 17sta...przez cały tydzień można się zmęczyć nawet za biurkiem....Znów mnie dziś w nocy/nad ranem ciągnęły prawdopodobnie wiązadła,ale ruchów Maluszka jeszcze nie czuję 🤔 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Tussiiaa strasznie mało ma ta firma komentarzy więc chyba dopiero się rozkręca , a i ta cena dość podejrzana 🤔

Moje kuzynki kupowały właśnie ten wózio ale na początku roku jakoś i są bardzo zadowolone. Cena niska, ale stwierdziły, że jest bardzo solidny i nie waży dużo co jest też plusem.
Ale ja do wózka mam jeszcze czas do sierpnia jakoś, więc pewnie do tego czasu będą też inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi będzie służył również przy drugim dzidziusiu 🙂 Mimo, że mały jeżdził w nim przez trzy lata- to wygląda jak nowy. Ja niestety mam tą wersje bez fotelika ( wtedy jeszcze nie było takiej możliwości). Rozstaw tylnich kół troszkę szeroki ale da się przeżyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my właśnie mamy audi a3 no i mamy problem bo jest mały bagażnik no i niestety jest dwudrzwiowe... więc będę musiała z tyłu nieźle się męczyć z dzidziusiem, ale w razie jakiś wyjazdów to będziemy się zamieniać z rodzicami bo oni mają większe auto... bo nie chcemy sprzedawać dopiero co kupionego samochodu... 🙂
na szczęście wyniosłam się z blokowiska i teraz mieszkamy w domu z dużym ogródkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...