Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jakoś sobie trzeba radzić...
ale nadchodzi wieczór to jakieś hormony we mnie buzują i muszę sobie popłakać 😞 mój M mówi że jestem niepoważna... no ale co zrobić, ja tu, on tam... i jak widzę sms od niego "szepnij Szymkowi że tatuś tęskni i kocha" to aż wybucham płaczem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
jakoś sobie trzeba radzić...
ale nadchodzi wieczór to jakieś hormony we mnie buzują i muszę sobie popłakać 😞 mój M mówi że jestem niepoważna... no ale co zrobić, ja tu, on tam... i jak widzę sms od niego "szepnij Szymkowi że tatuś tęskni i kocha" to aż wybucham płaczem 😞

Isa jak to przeczytałam to też aż mi się na płacz wzieło 😞 trzymaj się kochana! mam nadzieję, że szybko Ci ten czas zleci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, dziewczyny 🙂
Widzę, że jeszcze śpicie 😁
Witam się i zaraz uciekam. Jadę na usg piersi i do szpitala umówić się z ordynatorem Położnictwa na konsultację 🙂 Trzymajcie kciuki, bo trochę się stresuję i jednym i drugim.
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 Przespalam calutka noc 🤪

Deira powodzenia! Na pewno wszystko bedzie dobrze 🙂

Ja Wam wspolczuje tych rozlak kochane i nie wyobrazam sobie tego. Ale patrzac z drugiej strony, to oni to robia dla Was i maluchow przeciez, a czas szybko zleci i bedziecie razem. Glowa do gory 😘 Ja to mam teraz rozlake na tydzien z moim z wlasnego wyboru i juz za nim tesknie 😜 ale przyjedzie po mnie w sobote na szczescie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny zaraz Was nadrobię 🙂 ale jestem szczęśliwa 🤪 🤪 U małej jest łagodna wada serduszka do leczenia w pierwszych miesiącach życia ale nie musi być to leczenie chirurgiczne 🙂 Podwyższone przepływy i to musi być monitorowane mam niskie ciśnienie i to przez...Po porodzie mała będzie pod obserwacją kardiologa dziecięcego i po 5-6 tygodniach po urodzeniu też jedziemy do Łodzi na badanie konsultacyjne z Mają...Malutka już nie jest taka malutka bo waży 1723gramy a tydzień temu miała 1293gramy więc rośnie jak na drożdzach 🙂 jest obrucona główką na dół i jest potwierdzona znów Maja 🙂 więc tylko teraz czekanie na malutką 🙂 kurcze wczoraj obydwoje z Bartkiem płakaliśmy ze szczęścia a wiara się patrzyła jak głupia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia to super że wszystko jest ok... Maja jest dzielną dziewczynką! 🙂 no i dobrze że macie taką opiekę...

Karolka dzięki, ale i tak swoje muszę przejść... ja mam taka naturę że strasznie sie denerwuje przed egzaminami i potrafię w nocy wogole nie spać... 😮
mamuśka jedzie ze mną bo się o mnie boi 😁 właśnie do mnie dzwoniła że wzięła sobie wolne... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂 a ja mialam piekna noc cala przespana jedynie co to siusiu 😁 kurcze nie wiem co zakladac na noc pod koszulke po cieknie mi z cyca nie milosiernie a przeciez te wkaldki na koszulce trzymaly sie nie beda chyba bede musiala zainwestowac w jakis top bo nie wyobrazam sobie ja tyle koszulek do spania nie mam co wycieku z cyca 😁
natalia super wiesci 😁 Maja jest silna dziewuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,my się z córcią zbieramy po jakieś owocki 🙂
Natalia gratulacje, już możecie spokojnie czekać na Majeczkę 🙂A co z cesarką będziesz miała wcześniej?
Deira powodzenia na pewno wszystko będzie dobrze!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂
ja po śniadaniu, M w pracy.
Ogólnie coś się stało z laptopem, bo nie wiadomo po czym zrobił mi się mega ciemny ekran, że ledwo widzę co piszę... Dltego raczej Was nie nadrobię...
Już czuje jaka będzie zjeba, jak wróci z roboty 😲
Ale co tam - przeżyje 😁
Zaraz abieram się za lodówkę, bo rano wylał mu się sok z buraków i jest syf, a On oczywiście posprzątać nie miał czasu...
Pranie wystawiłam na balkon 🙂
Wczoraj wynalazłam w końcu krótkie spodenki lniane, zwiewne 😁 Na gorączki na dworze idealne, bo w niektórych wyglądałam dość dziwnie...
Mam nadzieję, że komputer naprawi się sam do 17/18 haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti i tak tez chyba zrobie bo nawet juz na posciel mi przecieka 😮
musze ogarnac swoj kacik bo polozna ma przyjsc niebawem 🙂 a mialam wlasnie wojne w domu nie wiem ile razy jeszcze mi wypomna ze matka mnie zostawila nie mam sily na nich doslownie musze wszytsko pozplacac i wziac sie za swoje wlasne mieszkanie bo inaczej mnie wykoncza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa, Emi ja wczoraj się dowiedziałam, że mama M załatwiła mu pracę w Niemczech... I stwierdził, że jedzie bez zastanawiania bo to może być ostatnia szansa... I że wróci dopiero na poród... Więc ja nie wyobrażam sobie tego wszystkiego... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Isa, Emi ja wczoraj się dowiedziałam, że mama M załatwiła mu pracę w Niemczech... I stwierdził, że jedzie bez zastanawiania bo to może być ostatnia szansa... I że wróci dopiero na poród... Więc ja nie wyobrażam sobie tego wszystkiego... 🤔

to widze ze laczymy sie z jednej strony twoj M ma racje ja sobie tlumacze ze nie robi tego dla siebie tylko dla nas zeby bylo nam latwiej a niestety zyjemy w takim kraju ze to wlasnie zycie zmusza ludzi do wyjazdow 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z pewnoscia nie ciesza sie ja widze po M za kazdym razem jak jedzie lzy w oczach ale nie pokazuje mi tego bo wie ze wtedy i mi ciezej jest ale ile razy dzwonil do mnie i biedny plakal ze chcialby byc przy nas
ja mam tylko nadzieje ze kiedys uda mi sie do neigo tam wyjechac bo tutaj zyc sama ne widze sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Emi Twój pracuje w Niemczech ?

tak w Berlinie co mi sie nie podoba i az sie boje czy moje nienarodzone jeszcze dziecko nie bedzie zadluzone do konca zycia 😮 bo jego tata zamyka swoja firme i M musi otworzyc swoja wiec w razie jak cos nie pojdzie 😮to krotko mowiac bedziemy mieli przejebane tlumaczylam i prosilam zeby tego nie robil no ale nic nie wywalczylam wiec teraz tylko patrzec az sie cos nie zjebie;/
a twoj M gdzie? masz zamiar do niego wyjechac ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...