Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Szukam prezentu dla ślubnego na II rocznicę ślubu i nic mądrego nie mogę wymyślec.....
Myślicie że długopis Parkera z grawerem to dobry pomysł??

Kiedy macie rocznicę? My też mamy w tym roku drugą rocznicę ślubu. 27 sierpnia.
Długopis Parkera,czemu nie, ja mojemu kiedyś kupilam wlasnie długopis i pióro Parkera plus notesik.Zadowolony był 🙂
My sobie nic nie kupujemy na rocznicę. Ja może jakiś bukiecik dostanę 🙂hihi


my drugą rocznicę mamy 4 września i nie obraziłabym się, gdyby Tymek zrobił nam prezent 😉
w zeszłym roku kupiłam mężowi zegarek z grawerką, więc myślę, że pióro to też całkiem dobry pomysł... chyba, że nie używa 😜


Zegarek mężowy więcej leży w szafce niż na ręku,więc odpada.......ale myślę że jakieś elegenckie pióro/długopis mu się przyda,(siedzi torchę w papierach).
Też mam cichą nadzieję na prezent rocznicowy,ale ciiiiiiiiii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Szukam prezentu dla ślubnego na II rocznicę ślubu i nic mądrego nie mogę wymyślec.....
Myślicie że długopis Parkera z grawerem to dobry pomysł??

Kiedy macie rocznicę? My też mamy w tym roku drugą rocznicę ślubu. 27 sierpnia.
Długopis Parkera,czemu nie, ja mojemu kiedyś kupilam wlasnie długopis i pióro Parkera plus notesik.Zadowolony był 🙂
My sobie nic nie kupujemy na rocznicę. Ja może jakiś bukiecik dostanę 🙂hihi

My mamy 20 sierpnia 🙂.
My też sobie nie kupowaliśmy nic wcześniej tylko wychodziliśmy zazwyczaj na kolację do restauracji i do kina.......ale w tym roku mój męzuś dostanie "bonusa" 🙂


My mamy teraz rocznice (rok jak jestesmy razem) wlasnie 20sierpnia 🙂 i tez czekamy na to że mała Nam zrobi prezent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
mój 5 sierpnia ma urodziny... Moja mama ma dzień po Nim... Masakra jakaś! 😲
M kupię koszulke jakąś pewnie, a mamie upiekę placuch jakiś jak rok temu i ozdobię napisem z kokosa lub tych pisaczków 😁


Uwierz mi.Nie masz co narzekac 🙂.
U mnie w listopadzie:
ur babci,ur brata,ur taty,ur mamy, imieniny taty.
W grudniu:
im mamy, Mikołajki,, im i urodziny bratowej, Gwiazdka.
Ja to mam przerąbane 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Szukam prezentu dla ślubnego na II rocznicę ślubu i nic mądrego nie mogę wymyślec.....
Myślicie że długopis Parkera z grawerem to dobry pomysł??

Kiedy macie rocznicę? My też mamy w tym roku drugą rocznicę ślubu. 27 sierpnia.
Długopis Parkera,czemu nie, ja mojemu kiedyś kupilam wlasnie długopis i pióro Parkera plus notesik.Zadowolony był 🙂
My sobie nic nie kupujemy na rocznicę. Ja może jakiś bukiecik dostanę 🙂hihi

My mamy 20 sierpnia 🙂.
My też sobie nie kupowaliśmy nic wcześniej tylko wychodziliśmy zazwyczaj na kolację do restauracji i do kina.......ale w tym roku mój męzuś dostanie "bonusa" 🙂


My mamy teraz rocznice (rok jak jestesmy razem) wlasnie 20sierpnia 🙂 i tez czekamy na to że mała Nam zrobi prezent 🙂


To trzymam kciuki,co by się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej co za dzien 🙂 byla u mnie kolezanka, poszlysmy na slonko, teraz wciagnelam 10 knedli 🤪 zaraz sie ociele 😁

widzialam swoje wyniki morfologii w necie, ktore dzis robilam i jestem mega zadowolona 🙂 anemia sie zmniejszyla 😁 😁 😁 jednak tabletki z buraka pomagaja 😁 oby tak dalej, to nie bede miala zastrzykow w miesien 😁

A my druga rocznice slubu mamy 23.10, mam nadzieje, ze do tego czasu Ula wyjdzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam, doti, marylu, mamusiak, deira dzięki za wsparcie. tak jak pisałam wcześniej nogi zaciśnięte-wyjścia jeszcze nie ma ;0 a tak poważnie no to cieszę się kiedy moge doliczyć kolejny dzień do tych które Marcinek spędził w brzuszku i mam nadzieję, że jeszcze trochę uda mi się tych dni dołożyć.
ciekawe co Isy?

a co do rocznicy to my mamy 19.09, więc pewnie spędzimy ją już z Maluchem 🙂

Karolka super, że anemia zmniejszona. To jakie masz teraz wyniki???
ale mi narobiłaś ochoty na knedle 😉 ale u nas dziś Maż serwuje kiełbachę i frytki :P super zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy na pewno Marcinek dotrzyma do konca i nie zrobi Wam psikusa 🙂

Jesli chodzi o wyniki to hemoglobina podniosla sie do 11.2 g/dl, hematokryt do 34%, a erytrocyty do 3,6 mln/ul. To jeszcze ponizej normy, ale najwazniejsze, ze poszlo w gore i hemoglobina nie nizsza niz 11 🙂 za to leukocyty mi ciagle rosna, teraz mam 12,8 tys/ul i nie wiem co to znaczy...

Buffy moj obiad tez byl super zdrowy bo z mrozonki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
tak jak pisałam wcześniej nogi zaciśnięte-wyjścia jeszcze nie ma ;0

Buffy, i tak trzymać 🙂

Karolka, jeśli nie jesteś przeziębiona, nie dolega Ci jakaś infekcja czy zapalenie etc to leukocytami się nie przejmuj 🙂 Ja ostatnio miałam 14, a miesiąc temu 15. Mój gin powiedział, że w ciąży to normalne, że leukocyty szaleją i mogą minimalnie nawet te 15 przekroczyć. Poza tym wzrastać mogą też w ciąży cholesterol i trójglicerydy i nic się z tym nie zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milenka83 napisał(a):
hej Deira,ja tez jestem z Gdyni,mam pytanie bedziesz rodziła w Gdyni czy moze zastanawialas sie nad innym szpitalem?wiesz cos na temat Redłowa?

W Redłowie rodziła moja siostra i była w sumie zadowolona, choć warunki w pokojach mogłyby być podobno lepsze. Ja jednak zdecydowałam się na Wejherowo. O Redłowie słyszałam też niezbyt pochlebne opinie a o Wejherowie wszystkie znajome wypowiadały się pozytywnie. Poza tym w Wejherowie już leżałam na Patologii Ciąży i miałam okazję sama wyrobić sobie bardzo dobrą opinię na temat i warunków w pokojach i opieki lekarskiej i pielęgniarskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Redłowie rodziłam 5 lat temu i nie narzekam,3 mce temu leżałam na patologii w Gdyni bo mi szew zakładali i jestem przerazona,opieka mila ,ale warunki-pokoje,toalety itp.skandal!na temat lekarzy nie che sie wypowiadac.Dlatego robie wywiad wsrod zajomych i kazda sobie chwali wejherowo,bo juz sama nie wiem gdzie rodzic,tu niby mi szew zakladali to juz powinnam wrocic do porodu...nie wiem... a na kiedy masz termin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skręciłam łóżeczko 🤪 🤪 🤪 ahhh czuję że to już tuż tuż 🙂 🙂 🙂 wózek też rozkręciłam i jak się pojawi słoneczko to będę prała, bo dziś u nas co chwilkę pada choć jest w miarę ciepło. Nic więcej nie muszę przygotowywać przed porodem. Doszłam do wniosku, że butelki, grzechotki i wanienkę wymyję jak już wrócimy do domu bo wcześniej mi nie potrzeba. Muszę jakąś małą lampkę nocną kupić dla Małej bo ta co mamy daje za mocne światło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka to poprawiłaś się z tą morfologią, hemoglobina powyżej 11 to bardzo ładny wynik jak na ciążę (zwłaszcza, że Ty po anemii), tylko czekać aż erytrocyty podgonią troszkę 😉

ogarnęłam już mieszkanie, 4 prania zrobione i 2 już nawet suche 😁 pora na obiadek 🤪
mój maluch upodobał sobie prawą stronę mojego brzucha 😉 przez co kształt jest niezwykle nieregularny 😉 😁 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrabiam zaległości w postach z wczoraj wieczora i dziś. Matko, przez 20 stron przebrnęłam... 😁 🤪

Emaleth – zdjęcie w Twoim profilu po prostu bajkowe 🙂 Jak z jakiejś baśniowej krainy 🙂 Nie mogę się napatrzeć 😁

Sandra, współczuje Ci tych przejść z tym dziadygą w autobusie. Pal licho różnicę wieku czy bycie w ciąży, ale kobiecie jako takiej należy się szacunek od mężczyzny i w ogóle jakaś kultura międzyludzka 😠
Ja ostatnio miałam podobne przejście z parkingowym u mnie w pracy. Postawiłam auto blisko wejścia, na nieco innym niż moje, które opłacam, a które jest dość daleko od wejścia glównego. Facet do mnie podbiegł, nie zdążyłam nawet pasów rozpiąć, bo chciałam do niego podejść i powiedzieć, że jestem pracownikiem i ja tylko na 5 minut zanieść L4 do kadr. A ten z ryjem od razu do mnie 🤢 Mimo tego, że zdążyłam już z samochodu wyjść i widział, że jestem w zaawansowanej ciąży. Tak mnie wpienił, że też się na niego wydarłam a potem doszłam do wniosku, że facetowi chamstwa nie daruję i poszłam do jego kierownika 😠 Fakt jest taki, że gościu miał pecha, że mnie wkurzył, bo jego kierownik to mój bardzo dobry znajomy 😁

Mamusiak współczuję Ci tego leżenia. Ja dostawałam fenoterol jak wróciłam z Patologii Ciąży, ale już mi go gin odstawił, bo skurcze i krwawienie zostały opanowane. I na szczęście nie muszę leżeć, przynajmniej nie przez cały dzień.

Inirtam, Aisza ,witam z powrotem na forum po Waszych wakacyjnych wojażach 🙂

Pestka, moje cycki nadal w tym samym rozmiarze, ale za to brzuch mi tak wyskoczył w ciągu ostatnich kilku dni, że aż znajomi nie mogą się nadziwić, a niektórzy dopiero teraz zauważyli, że ja w ciąży jestem 🤪 Na szczęście nie mam jeszcze żadnych rozstępów, ani na brzuchu, ani na nogach ani na cyckach. I mam nadzieję, że tak zostanie 🙂

Tusia, a może ten trójłapny wózek spróbujecie opchnąć na jakimś allegro i za te pieniądze kupicie coś innego?

Milenka, ja mam na razie termin na 26 września, ale nie wykluczam, że się Mała pospieszy. Wg ostatniego usg termin mi się na 24 przesunął. A w Wejherowie naprawdę warunki są na poziomie przynajmniej kilku gwiazdkowego hotelu. Pokoje odremontowane, każdy pokój ma swoją własną łazienkę z prysznicem. Są też łazienki i prysznice ogólne, na korytarzach w naprawdę wysokim komforcie. Czyściutko, schludnie i naprawdę widać, że to świeżo wyremontowany oddział. Na opiekę też nie mogę w Wejherowie narzekać. Jedynie z jedzeniem mają lekki problem, ale to się da przeboleć 😉
A Ty na kiedy masz termin? Bo w profilu masz na 25 lipca 2012 🤪 Jakby nie patrzeć to dzisiaj 😁 🤪

A jeśli chodzi o ustępowanie pierwszeństwa, to mi tam nie zależy, by mi ktoś ustępował pod warunkiem, że mam miejsce siedzące 😁 W poczekalni do lekarza czy laboratorium mogę sobie posiedzieć, poczytać książkę. Ale jeśli mam gdzieś długo sterczeć na nogach to się sama wpycham na przód kolejki, oczywiście grzecznie przepraszając. Bo mi po 10 minutach stania nogi w d... wchodzą i zaczyna mnie boleć brzuch. Niestety usłyszałam raz kiedyś jak jeden burak wioskowy rzucił za mną hasłem, że ciąża to nie choroba 😮 No niby nie jest, ale mu odpaliłam, że przy zagrożonej ciąży jest i jak chce to mogę stać dalej w kolejce, ale jak zacznę rodzić to ma przyjąć poród albo zawieźć mnie do szpitala. I się koleś zamknął. Na szczęście dostał też zjebkę od innych stojących w kolejce 😁 To mnie podbudowało, że jednak są porządni ludzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...