Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
inirtam, doti, marylu, mamusiak, deira dzięki za wsparcie. tak jak pisałam wcześniej nogi zaciśnięte-wyjścia jeszcze nie ma ;0 a tak poważnie no to cieszę się kiedy moge doliczyć kolejny dzień do tych które Marcinek spędził w brzuszku i mam nadzieję, że jeszcze trochę uda mi się tych dni dołożyć.


Buffy moja kumpela leżała plackiem od 27 tc i tez lada moment miała rodzić... na wizycie jakoś koło 32 ttc lekarka jej powiedziała, że to kwestia paru dni... w rezultacie skończyła 37 tygodni i mała w niespełna 1,5h pojawiła się na świecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Karolino! Czy dawno nie dostałaś od nikogo? 😁 wczoraj pytałam się o coś a Ty olałaś to! Jak mogłaś to zrobić!? 😞 😲 haha 😁 co z tym USG 2D/4D tego 4 sierpnia brzucholcu? 😁


hehe spokojnie, bez nerwów 😜 😁 nie widzialam pytania, bo wszystkich zaleglych wpisow nie nadrabialam 😜 a no co do tego 2d/4d musze sie zastanowic, bo nie wiem czy ustoje tyle w kolejce, bo ostatnio cos mi kregoslup napieprza...i czy bedzie mi sie chcialo tam tyle czekac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka chcialabym u siebie w piatek tez zobaczyc pozytywny wynik 😁 a powiedz mi od kiedy lykasz tabletki z buraka?


Emi od 7.07 🙂 dokladnie te i maksymalna dozwolona ilosc:
http://www.doz.pl/apteka/p46038-Burak_czerwony_tabletki_Colfarm_120_szt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja stwierdzam ze poczekam i zrobie morfologie na wlasna kieszen w polowie nastepnego tygodnia 2 tygodnie przed wizyta a 16 sierpnia pojde ze skierowaniem na mocz i morfologie przed wizyta u gin 😁 tez bym chciala zobacyc jakis postep ale znajac moje szczescie hemoglobina pewnie spadla 😮
a duze te tabletki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Karolino! Czy dawno nie dostałaś od nikogo? 😁 wczoraj pytałam się o coś a Ty olałaś to! Jak mogłaś to zrobić!? 😞 😲 haha 😁 co z tym USG 2D/4D tego 4 sierpnia brzucholcu? 😁


hehe spokojnie, bez nerwów 😜 😁 nie widzialam pytania, bo wszystkich zaleglych wpisow nie nadrabialam 😜 a no co do tego 2d/4d musze sie zastanowic, bo nie wiem czy ustoje tyle w kolejce, bo ostatnio cos mi kregoslup napieprza...i czy bedzie mi sie chcialo tam tyle czekac 😁

To będziemy się o siebie podpierać, bo u mnie z kręgosłupem też jest coś nie halo 😁 będzie Sandra jeszcze do podparcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
ja stwierdzam ze poczekam i zrobie morfologie na wlasna kieszen w polowie nastepnego tygodnia 2 tygodnie przed wizyta a 16 sierpnia pojde ze skierowaniem na mocz i morfologie przed wizyta u gin 😁 tez bym chciala zobacyc jakis postep ale znajac moje szczescie hemoglobina pewnie spadla 😮
a duze te tabletki?


ogromne i walą burakiem 😮 ale pomagaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tusia zobacze jeszcze, bo srednio mi sie chce sie tam pchac 🤨

A kto karze Ci się pchać? 🙂

🙂 poki co pomysl o spotkaniu w nastepnym tygodniu, bo Sandra zaproponowala jakis nasz brzuszkowy meeting. ja chetna, a Ty?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
]Milenka, ja mam na razie termin na 26 września, ale nie wykluczam, że się Mała pospieszy. Wg ostatniego usg termin mi się na 24 przesunął. A w Wejherowie naprawdę warunki są na poziomie przynajmniej kilku gwiazdkowego hotelu. Pokoje odremontowane, każdy pokój ma swoją własną łazienkę z prysznicem. Są też łazienki i prysznice ogólne, na korytarzach w naprawdę wysokim komforcie. Czyściutko, schludnie i naprawdę widać, że to świeżo wyremontowany oddział. Na opiekę też nie mogę w Wejherowie narzekać. Jedynie z jedzeniem mają lekki problem, ale to się da przeboleć 😉
A Ty na kiedy masz termin? Bo w profilu masz na 25 lipca 2012 🤪 Jakby nie patrzeć to dzisiaj 😁 🤪

DEIRA w profilu mam dzisiejszą date,bo dzis do WAS dołączylam 🙂 a termin mam na 1 wrzesnia,ale 10 sierpnia ide ściagnąc szew okreżny i może zaraz urodze 🙂
a tak wogóle bardzo chciałam Ci podziękować,że mi odpisujesz i chyba mnie przekonałas na wejherowo,moze jak ja przenoszę a Tobie wcześniej przyjdzie rodzić,może sie spotkamy 🙂 zdrowka życze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie.. 🙂
umieram dzis doslownie, jest tak goraco dzis .. uff i ja sie zle czuje spiaca jestem chociaz juz przespalam 3h po pracy, i jakos mi sie ciezko oddycha, palce u rak mi spuchly jak nie wiem co,
rozplywam sie, probowalam posiedziec w ogrodku ale nie daje rady za goraco :<
dzisiaj ide na gimnastyke dla ciezarowek, pewnie wyjdziemy na dwor bedzie chlodniej bo dopiero na 19-21 troche sie zrelaksuje .. a jutro do poloznej ... chcialabym zeby wkoncu zrobila cos konkretnego a nie pieprzyla glupoty jak zawasze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju, dziewczyny ale się napisałyście od rana…. Szok
Ja rano wybrałam się na zakupy, odwiedziłam lumpeks i zrobiłam zakupy dla małej.
Bo Wy już tu pierzecie i prasujecie ciuszki, a ja praktycznie z ciuchów to nic jeszcze nie miałam, jakieś pojedyncze sztuki, więc stwierdziłam, że czas najwyższy pokupić trochę ubranek
Z zakupów jestem mega zadowolona, kupiłam 6 bodziaków na krótki rękaw i 2 na długi rękaw, rozm.56, 3 szt. body rozm. 0-3 m-ce, 6 pajacyków do spania rozm. 0-3 m-ce; 4 ciepłe kaftaniki/ bluzki, takie z flauszu, czy jak to się zwie.., Sweterek z kapturkiem; Spodenki 2szt.; Sukienkę, Bluzeczkę na dł. rękaw 0-3 m-ce i śpiworek i za to wszsytko tylko 80 zł!! 🙂

Inirtam też mam 4 września 2 rocznicę ślubu !! 🙂no i termin porodu też mamy taki sam, ale się zgrałyśmy! 😆
Ale moja Gabi chyba nam nie zrobi prezentu, bo czuję, że posiedzi sobie dużo dłużej, bo ja też byłam 2 tyg po terminie wywoływana, no i żadnych skurczy nie mam póki co…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia, no oki to mozemy isc ja sobie przeloze wyjazd na troszke pozniejsza godzine, jak cosik 🙂)
Choc boje sie, ze nic nie zalatwimy, a mi dzionek cholerka minie... ;// no ale to sie zobaczy dokladnie 😉

My wrocilysmy z dzialeczki niedawno, wiec wypompowana 😉 Babci nie bylo, wiec za bardzo nie odpoczelam, a Nadia na dzialce jest mega wymagajaca 🙂 Jak nie hustawka, to do basenu, jak nie to piaskownica i tak caly dzien 🙂)

A jutro szykujemy sie na termy na 3h 🙂) Oczywiscie jesli bedzie taka pogoda 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milenka83 napisał(a):
DEIRA w profilu mam dzisiejszą date,bo dzis do WAS dołączylam 🙂 a termin mam na 1 wrzesnia,ale 10 sierpnia ide ściagnąc szew okreżny i może zaraz urodze 🙂
a tak wogóle bardzo chciałam Ci podziękować,że mi odpisujesz i chyba mnie przekonałas na wejherowo,moze jak ja przenoszę a Tobie wcześniej przyjdzie rodzić,może sie spotkamy 🙂 zdrowka życze

Milenka, nie ma sprawy 🙂 Może się spotkamy, w razie czego będziemy w kontakcie i będziemy się wspierać 😁 Ja bym nie miała nic przeciwko, aby rodzić tak dwa tygodnie wcześniej czyli gdzies koło 10 września 🙂 Moja Natalka byłaby jeszcze letnią panienką a nie już jesienną 😁

Emaleth, zapomniałam Ci jeszcze napisać o tym chlebku, bo pytałaś. Od kilku lat piekę już własny chleb - rózne rodzaje. Razowy, pełnoziarnisty, mleczny, zwykły, orkiszowy, z dodatkiem otrębów, kiełków itp. Trochę eksperymentuję a przepisy często ściągam z neta. Ostatnio dodałam suszoną paprykę i wyszedł genialny 🙂 Czasem korzystam z gotowych mieszanek - do kupienia w wielu hipermarketach. Ogólnie to roboty jakoś dużo nie ma, poza ugniataniem ciasta. Jak dwa lata temu zaczęłam narzekać, że nie chce mi się już co drugi dzień gnieść tego chleba, to mi Ślubny kupił maszynę do wypieku chleba 😁 I teraz to już wogóle roboty przy tym nie ma. Wystarczy wrzucic składniki, wybrać program a maszyna sama wymiesza, podgrzeje do wyrośnięcia i włączy pieczenie. Rzadko zdarza mi się kupować gotowe pieczywo, no chyba że już naprawdę nie mam siły nawet by składniki wrzucić do maszyny.
Niemniej zapach świeżo upieczonego, chrupiącego chlebka rozchodzący się po mieszkaniu o 8 rano - bezcenne 🙂 Polecam każdej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
Deira az mi sie chce takiego chleba 🙃

Właśnie piekę mleczny 🙂 Myślę, że za jakieś pół godziny poczuję już zapach, a za godzinę, raczej zgrzeszę i zjem przed snem jedną chrupiąca kromkę z jakimś dżemikiem 🙂

Pati, to Ty się nieźle obkupiłaś 🙂 Ja po wypłacie podjadę jeszcze sobie do jednego lumpeksu u nas i może coś jeszcze fajnego wygrzebię 🙂

inirtam napisał(a):
dziewczyny, która wspominała, że chce cesarkę na życzenie

Ja mam przymusową 😉 Zalecenie lekarskie. Ale to chyba Edith coś pisała o cc na życzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...