Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jejku biedna Iza!!! 😞 😞 😞 mam nadzieję, że uda im się przetrzymać Szymusia....

My już napuściliśmy wody do basenu, pozbierałam pranie i połaziliśmy po tym gorącu. Zrobiłam też sosik do obiadku. A zaraz będę usypiać synusia i sama też się drzemnę chwilkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja zwariuję przez te upały 😮 Od rana zdążylam wstawić pranie, pokłócić się z M, przemyłam balkon i jestem mokra od czubka głowy do stóp. Dziś mamy w planach wypad do Gdańska w celach rozrywkowych, ale w taka pogodę to czuję, że będę się bardziej męczyć niż bawić. Do tego znowu mnie mdli 🤢 Na śniadanie zjadłam tylko dwie łyżki twarożka i jak narazie jeszcze tego na szczęście nie zwróciłam.
A Mała wali mnie w brzuch od 5 rano... 🙂

Biedna ta Iza 😞 Dobrze chociaż, że jest pod opieką lekarzy, którzy pewnie robią co mogą, by powstrzymać zapędy Szymka do wyjścia na świat. Oby udało im się podtrzymać ciążę jak najdłużej.

Natalia, trzymam kciuki za Ciebie i Bartka 🙂 Na pewno wszystko się uda 🙂

Idę wziąć jakiś zimny prysznic, bo oszaleję.
Miłego dzionka, dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Biedna Iza - w sumie jest prawie 2 miesiące przed terminem, to u nich każdy dzień na wagę złota...oby udało się lekarzom jeszcze Szymka przetrzymać.

Natalia - najlepsze życzenia! wszystko na pewno się uda!

Mąż właśnie po materacyk, wanienkę i przybornik na łóżeczko pojechał 😁
a ja zdycham...ale duchota 😞((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂ale mamy dziś upał,teście zabrali młodego na plaże,a ja wariatka zabrałam się za ekspresowe sprzatanie,chciałam wszytsko,szybko ogarnąć i zaczął mnie brzuch dziwnie boleć,wiec leże,dziwnie sie czuję,mam nadzieje,że nic mi sie nie zacznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bidulka ta nasza Iza myślę ,że Szymonek nie wyskoczy przed czasem już lekarze się o to postarają .
Ja z 3 godzinki prasowałam i mam dość pogoda się zrobiła wiec jedziemy nad jeziorko .
A roboty w domu mega pełno przez te latanie w plener nie mam czasu zając się domem. 😠
Uciekam pa pa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tylko dzisiaj w sumie odkurzyłam mieszkanie.
Po tym wczorajszym incydencie moja mama stwierdziła, że ją do zawału kiedys doprowadzę i wraca specjalnie z urlopu do domu 😠 jestem na siebie zła, ale we wtorek jedzie spowrotem bo tata po nią przyjeżdża.
Teraz czekam na kfc bo brat pojechał 🙂
No i dzisiaj cały dzień leżing i opierdaling 😁
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciliśmy z Gdańska i mam serdecznie dość 🤢 Połaziliśmy po Starym Mieście, zjedliśmy desery lodowe, M kupił mi w prezencie płytę, którą sobie już jakiś czas temu zażyczyłam a potem pojechaliśmy na "inspekcję fotelików", którą w Gdańsku zorganizowali ludzie ze strony fotelik.info. I dobrze zrobiliśmy, bo okazało się, że mimo tego, iż udało mi się fotelik zamontować, to nie do końca zrobiłam to dobrze. Po pierwsze zbyt dużo luzu (a wydawało mi się, że wręcz za ciasno 😮 ), nieprawidłowo skręcony pas a do tego pod złym kątem ułożony fotelik... 😮 Mieliśmy jeszcze do kina iść, ale ja już spasowałam. Łeb zaczął mnie boleć, cała spocona i do tego brzuch zaczął mi twardnieć, więc wróciliśmy do domku, Teraz zamierzam już tylko się opieprzać w domu.

Milenka, Ty uważaj z tym sprzątaniem w taką pogodę. Rozłóż sobie sprzątanie na raty albo poczekaj na inną pogodę. Teraz już trzeba bardzo uważać na siebie i dawkować wysiłek fizyczny, bo można sobie i Maleństwu krzywdę zrobić. Mam nadzieję, że odpoczęłaś i brzuch przestal Cię boleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak siedze lub leze, to mam mieciutki brzuch.. ale wystarczy, ze przejde kilka metrow i juz tardy jak skala..
Mysle czy isc jutro na izbe i skontrolowac czy ten plyn odplywa czy nie. Teraz mam norme z pt, wiec byloby do czego przyrownac.
Choc od jutra ma byc chlodniej i zobacze czy bedzie mi sie to utrzymywac czy moze dupsko mi sie tak poci ;//

My dzis dzionek u tesciowej spedzilismy, Nadia na jeszcze jedna noc zostala, bo jutro ja szwagier mial zgarnac nad jezioro, a my mielismy do nich dojechac.. ale kto wie jak to jutro bedzie z pogoda ;// Ciezko okreslic 🙂

Darka brat tez spodziewa sie dziudziusia 🙂) znaczy jego zona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DEIRA poleżałam,pospałam nospa forte i mi przeszło,ale sie sama wystraszyłąm i sama na siebie zła jestem! a jak Ty sie czujesz?ja strasznie znoszę te upały,mam stopy tak spuchnięte,że mam wrazenie,że zaraz skura mi pęknie 😮 pozd:blink pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandros, gratulacje dla Brata 😁 Ja na Twoim miejscu bym sprawdziła czy coś się zmienia z tymi wodami. Lepiej sprawdzić niż się martwić 🤨
Deira, Ty to się dzisiaj nachodziłaś! lepiej też odpoczywaj! Ciekawe czy baze do fotelika też można źle zamontować, znając moje możliwości- to pewnie tak 😁 przydała by mi się taka kontrola.

Ja za to od wczoraj mam biegunkę, i tak mnie ciągnie brzuch na dole i w pachwinach że masakra 😞 sama nie wiem już co z sobą zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Mam wiadomość od Naszej Izy !!!

Przepraszam ze nic nie daje znac ale sama juz nie wiem co mam ze soba zrobic i w dodatku net w tel mam slaby. My w szpitalu, szyjka caly czas sie skraca, brzuch twardy jak skala i pod ktg siedzimy kilka razy dziennie. Caly czas podaja mi kruplowki, zaszczyki i tablety... Juz nie mam sil, a maly pcha sie na swiat jakby to juz byl jego czas. Z tego wszystkiego schudlam 4 kg i mam silna anemie. Jednym slowem plakac mi sie chce i tyle. Lekarze mowia ze sprobuja podtrzymac malego przynajmniej jeszcze miesiac... 😞

biedna 😞


Mam nadzieję że szybko wrócą do domku ale w dwupaku.....Są pod dobrą opieką lekarską.trzymamy kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wróciliśmy z nad jeziorka......Trochę chłodniej niż s mieście......

Tak sobie czytałam zaległości z dzisiejszego dnia i pomyślałam,że wiele z nas już narzeka na bóle brzucha,krzyża,twardośc brzucha.Chyba będziemy musiały się powoli oswajac z tymi dolegliwościami.Wkońcu za m-c co niektóre z nas mają terminy porodów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niedawno wrocilam ze spotkania z kolezankami - tez brzuchatkami 🙂 zjadlysmy deser, wypilysmy po koktailu, pogadalysmy sobie o ciazy, posluchalysmy rad jednej doswiadczonej juz mamy, bo kolezanka spodziewa sie drugiej corki 🙂 fajnie bylo, ale doszlysmy do wniosku, ze juz o niczym innym na razie nie potrafimy gadac, tylko o jednym 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Ja już też się narobiłam dość na dziś. Pozakładałam tapicerki na wózek i fotelik, nałaziłam się za Mateuszem i mam dość i prawie. Teraz jem kolację swoją dietetyczną a później ukradnę mężowi troszkę pizzy 😁
Za chwilę trzeba iść się wymyć i do spania bo jutro M wstaje o świcie do pracy i pewnie mnie obudzi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, ja bym na Twoim miejscu pojechała i sprawdziła czy wszystko jest ok. Jak się okaże, że poziom jest taki sam jak w piątek, to będziesz miała spokojniejszy sen.

Milenka, dobrze, że brzuch już Cię nie boli. Na drugi raz uważaj 🙂 Masz jeszcze chwilę, by się rozpakować 🙂

Marylu, a niewykluczone, że bazę też mozna źle zamontować 😁 Ja myślę, że w jakimś renomowanym sklepie powinni sprawdzić u Ciebie, czy baza jest stabilna. Mi dzisiaj facet pokazał jak sprawdzić czy fotelik faktycznie jest stabilny i okazało się, że mimo mojego przekonania, że jest stabilny, gdy koleś odpowiednio nim poruszał - latał na wszystkie boki 😮
Zajrzyj sobie na te stronki link i film. Może ten link i filmik okażą się dla Ciebie pomocne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...