Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nigdy nie zapomne ile mialam kolczykow i wszystkie powyciagalam 😜
przeszedl mi szal na kolczyki, nawet z jezyka wyciagnelam 😁 z nosa mi sam wypadl jak spalam 🙃
z uszu powyciagalam wszystkie prawie :P pepek przebilam i po 2 dniach wyciagnelam kolczyka bo mi sie nie podobal, kolo ust zrobilam nawet swojego czasu 2 nosilam naraz 🥴 mialo sie tego zlomu w sobiee 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mi sie tak wydaje, potem mi przyszedl szal na tatuaz, zrobilam sobie kokardki na lydkach w salonie, potem znalazl sie mojej znajomej kolega ktory niby robil kupe lat tatuaze zrobil mi serduszko z napisem MAMA na lopatce i na dzien dzisiejszy wyglada na jakies sprane i nie wiadomo co 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
jaki krem zakupiłyście na pękające brodawki?

Ja mam i bepanthem i maltan, ale narazie smaruję jedynie czystą lanoliną Ziajki i póki nie będzie problemu z cyckami, to nie będę wprowadzała nic innego.
Tak wogóle to czysta lanolina podobno jest najlepsza z tych wszystkich specyfików kupowanych w sklepach. Mi też w SR mówiono, że własne mleko jest niezastąpione jako lek na pęknięcia i ból brodawek.

A co do kolczyków to poza uszami nigdzie więcej nigdy nie miałam, ale za to w prawym miałam 2 dziurki a w lewym 7 😁 Sama je sobie robiłam swego czasu. Ale potem jakoś mi przeszło i od dłuższego czasu noszę już tylko po jednym kolczyku w każdym uchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do piercingu to też wydaje mi się że to przechodzi z wiekiem... w nosie, języku i pępku już miałam okazje chwile ponosić ale teraz już nie mam 😁
za to za dużo kasy i bólu doświadczyłam w uchu tzw. tragus i za żadne skarby go nie ściągne! 😁

a mój M miał dość długo kolczyka w policzku ;/ to teraz ma taką dziurkę... jakby taki stały dołeczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam jeszcze w srodku ucha kolczyka, to byl bol dopiero, przy przebiciu zaciskalam zeby i plakalam, a gojenie 5 razy gorsze 😠 ale wyciagnelam go (tez z wielkim bolem) , potem industrial = sztanga przez pol ucha i goil sie prawie rok myslalam ze mnie szlag trafi, najgorzej bylo jak sie spalo to tak bolalo 🥴 brr pozbylam sie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra dobrze że przemyślałaś sprawę z tym tunelem 😁 ciekawe co byś zrobiła z tym naciągniętym uchem gdyby Ci się odwidziało 😁

mi się tam różne rzeczy podobają ale z umiarem, bez przesady... a kolczyk w policzku to już było za dużo i mój M nie miał wyboru... musiał się z nim pożegnać, za to dzisiaj ma przesłodki dołeczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi współczuje... ja na szczęście od początku ciąży do teraz nie miałam jeszcze styczności ze zgagą 😉

faktycznie, mamusiak coś się nie odzywa... ciekawe co u niej?!

uciekam... może uda mi się zasnąć... a jutro rano wizyta u gin i później dentysta...
dobranoc! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...