Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry,
Ja ostatnio tak dobrze śpię i wstać nie mogę rano. A dziś ładna pogoda więc może na basen się przejdę.
natalia23ona Obyście jak najszybciej mogły razem wrócić do domku!
isa ciekawe dlaczego Cie zatrzymali, może jakieś rozwarcie się robi. Albo na ktg coś wyszło? Dobrze że w domu masz już wszystko gotowe dla maluszka 😉
mixi 6,5kg plecak?to powinno być zabronione:/ biedne dzieci...
emi powodzenia na wizycie
Doti jakie słodkie zdjęcie Laurki z braciszkiem 🙂
Malgosia1986 3 cm rozwarcia to przynajmniej już coś za Tobą 😉 pewnie nagle wszystko ruszy i szybko się rozpakujesz 😉
pestka nieźle się nadźwigasz, jednak Nikola troszkę waży już. A wiesz od ilu kg kierują na cc?
mamusiak Antosiowi jest za dobrze u Ciebie 😉 po co ma się ruszać na ten świat, skoro ma w środku tak ciepło i przytulnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam chcę dopiero urodzic po środzie..........a póki co dzisiaj jestem zmęczona,niewyspana więc zapraszam chętne Brzuszki przede mną 😁 😁.

Nie pamiętam czy pytałam,ale spytam raz jeszcze ..........
Czy na zwykłym USG lekarz jest w stanie mi określic przypuszczalną wagę dziecka?. Ostatnio mierzyli mi synka jakieś 2 tygodnie temu(ale na innym sprzęcie),a wizytę mam pojutrze i chętnie bym się dowiedziała.....????????????????????
Poczytajcie sobie artykuł:http://kobieta.wp.pl/gid,14894463,img,14894535,kat,79596,title,Czego-mezczyzni-szukaja-u-kobiet-Idealna-kobieta,galeriazdjecie.html

Deira: hehe....ja ostatnio w Auchan stoję przy warzywach,mnóstwo ludzi wokoło...... i tak przyszło mi do głowy że jakby mi odeszły teraz wody to byłoby mi głupio i niezręcznie......no ale z drugiej strony to co: lepiej siedziec w domu i czekac?.Nieeeeeeeeeee 🙂.
Udanych zakupków.

inirtam: coś czułam w kościach że to tak będzie......... 🤨
U mnie już okna czyste,firanki poprane 🙂.

isa
: trzymamy kciuki!!

marylu:
Ty tu mi zmotywuj Antośka a nie jeszcze Go usprawiedliwiasz 😁 😁 😁.
Zazdroszczę dobrze przespanych nocek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!

Mamusiak nic mnie specjalnie nie boli, co jakiś czas mam kilka skurczy i to wszystko 🤨 Myślałam, że po tym wczorajszym działaniu mojego doktora zacznę rodziż a tu nic 🤔

Deira mój gin mówi, że jak nie ma rozwarcia lub jest bardzo małe to raczej wody się sączą a nie chlustają, przy moim rozwarciu już niestety chlusną 🤪 Strach się ruszać w miejsca publiczne 😁

Doti cudna fotka rodzeństwa, a synuś jak odpowiedzialnie trzyma siostrę 🙂

Isa trzymajcie się i dawaj znać co tam u was.

No cóż, ja się biorę za fryzurkę, póżniej za obiad i porządki, a może jeszcze jak znajdę siłę ciasto upiekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agn: jak leżałam na patologii ciąży to niektóe dziewczyny miały i masaże szyjek i żele i oxy po 2 x i nic.......uparte niektóre dzieciaczki.......
Ja się obawiam czwartkowej wizyty i pytania lekarza: czy chce masaż szyjki 😲,( jakoś się boję tego masażu)............

marylu: Dzięki Ci wielkie!. Podpytam i zobaczę ile te moje chłopisko waży 😁

karola: pewnie tak........choc ponoc szerokośc bioder,( ja z tych biodrzastych) nie świadczy o tym że będzie mi się lepiej rodzic.......a wiele ludzi tak uważa......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak racja, biodra nie są wyznacznikiem. Ważniejszy jest jakiś inny pomiar.. nie pamiętam jaki 😉 a masażu się nie bój. Niektórzy narzekają na ból, ale dla większości nie różni się to od zwykłego badania. Więc oby i dla Ciebie było to znośne 🙂 Mi niestety zaproponują masaż najwcześniej w 41 tygodniu--- co ja mówię?! ja będę błagać o niego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu: w 41 tygodni to i ja bym skiełczała o masaż... 😁...ale teraz to po cichu jeszcze liczę na naturalny rozwój akcji 🙂. Z drugiej strony,to taki masaż,to dobra "zaprawa" przed porodem,któy nie oszukujmy się- boli 🙂,( trzeba sobie jakoś rozsądnie tłumaczyc) 😁 😁.Ja odważna na odległośc,a w gabinecie zzielenieje ze strachu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
gratulacje wszystkim rozpakowanym brzuszkom 🙂 i powodzenia przy kolejnych rozpakowaniach

widzę ,że rozmawiacie o wagach i rodzeniu sn.. u nas padł rekord kumpela urodziła waga 5600 dł. 64 cm sn! 😁

ileee????? 🤪 🤪 to co ona brala, ze takiego klopsika wyhodowala??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
gratulacje wszystkim rozpakowanym brzuszkom 🙂 i powodzenia przy kolejnych rozpakowaniach

widzę ,że rozmawiacie o wagach i rodzeniu sn.. u nas padł rekord kumpela urodziła waga 5600 dł. 64 cm sn! 😁


Słuuuuuuuuuuucham???????????,ale klusek!! 🤪 🤪.Hm ,a jak po porodzie czuła się mama??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po wizycie nie wiem co z rozwarciem bo nie powiedzial ale jakies jest szyjka miekka mala nisko glowka ale nie wystarczajaco kazal mi kupic lewatywe i sobie zrobic po 2 godzinach powinny wystapic skurcze jezeli nie to powtorzyc jutro i jak znowu to nic nie da to czekac 😮 lewatywa ma niby spowodowac to ze glowka zacznie bardziej rozwierac czyjke cos takiego
a jak sie zdziwil ze paciorkowca zrobilam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agn: Ty się " nie bojaj" za wcześnie bo stres hamuje akcje porodową...........poza tym masz jeszcze 2 dni do porodu 🙂.Wdech,wydech,wdech,wydech, ciepłe mleko do ręki,spacerek itd,itp-pełen relaks 😜

Emilia: to zagiełaś lekarza tym paciorkowcem 😁.
To co działasz dzisiaj z tą lewatywą?....czy czekasz na rozwój akcji??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Karolina-ty mialas chyba jak dobrze mi swita cos z zelazem w wynikach tak?co robilas z tym?bo mi troche zelazo spadlo mam lykac chella fer zelazo czy jak to tam sie pisze ale mopzna cos jeszcze?


Anula ja biore nadal tardyferon fol - zelazo z kw foliowym na recepte i do tego bralam na wlasna reke tabletki z buraka - pomoglo, bo juz mam hemoglobiny 11.7, a mialam 10.9...
No i duzo pieruszki jadlam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...