Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Inirtam ok rodzimy jutro . 😁
Ciekawe czy nam się to uda jeszcze mamy pół dnia i całą noc więc różnie to bywa. 😉
U mnie poki co cisza nic się nie zapowiada na porod 😞

Mixi, u Pestki też się nie zapowiadało, więc obstawiam 7 września jako dzień Mixi i Inirtam 😁 Dziewczyny, zaczynajcie gwałcić sutki, lewatywa w ruch, kilka przysiadów i jutro na porodówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
mixidixi napisał(a):
Inirtam ok rodzimy jutro . 😁
Ciekawe czy nam się to uda jeszcze mamy pół dnia i całą noc więc różnie to bywa. 😉
U mnie poki co cisza nic się nie zapowiada na porod 😞

Mixi, u Pestki też się nie zapowiadało, więc obstawiam 7 września jako dzień Mixi i Inirtam 😁 Dziewczyny, zaczynajcie gwałcić sutki, lewatywa w ruch, kilka przysiadów i jutro na porodówkę 🙂


Ciąża sportem ekstremalnym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Emi to widać że mocna babka jest takiego brzdąca nosić w brzuszku to też wyczyn! nie wspomnie już o SN 🤪
initram myślę, że fugi to dobry pomysł 😉 jak łazienka będzie się już lśnić od razu na porodówkę się zwijaj 😜


już znalazłam jakąś starą szczoteczkę do zębów i zabieram się do roboty 😁 😁 😁 😁 w międzyczasie wstawię spaghetti...
a jak będzie mało fug w łazience, to jeszcze w kuchni są 🤪

a i u buffy sprzatanie łazienki poskutkowało 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak mi się nie chce tej łazienki sprzatać... 😮 Ogarnęłam za to pokój Natki, trochę kurze pościerałam, schowałam wyprasowane sweterki. Ale chyba trzeba chociaż brodzik i umywalkę umyć. No i lustro, bo mój M to potrafi tak pastą je zapluć, a mnie aż trzęsie jak widzę coś takiego. 😠 I za choinkę nie mogę go nauczyć wycierania tego po sobie... 🤢

A, dziś przyszedł bujaczek dla Małej 🙂 Zależało mi, by coś takiego mieć, bo mogę z Małą przemieszczać się i być w innych pomieszczeniach, a nie tylko w sypialni. I będę miała na nią non stop oko. Początkowo chcieliśmy czekać, aż ktoś nam coś takiego sprezentuje, ale skończyła nam się cierpliwość i zrzuciliśmy się z M po pół na taki (w rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy) 🙂 :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira, jest śliczny 🙂 jak mam taki starszy model po siostrze, ale pewnie zostanie u niej, bo my i tak praktycznie każdy weekend to właśnie u nich, a jeszcze huśtawkę nam oddali....

za każdym razem, gdy wstaję, siadam, kichnę czy się zaśmieję, to czuję, jak coś się sączy ze mnie... też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak bedziemy rodzić parami to do połowy września sie rozpakujemy wszystkie 🙃

Zastanawiam się czy rezerwować wizyte na usg bioderek czy czekać do wizyty u pediatry? Najbliższy termin to 2 października, czyli w 5 tygodniu życia Lusi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sie akcja zaczyna widze! Pestko powodzenia... 🙂
Mnie brzuch boli i nie chca mi dawac nospy co za szpital :/ a jakis mlody lekarz chodzi i mowi ze ma bolec... Masakra!
Fiola tu dostaje...
A emi to musiala niezle sie nameczyc... Ale za to ma juz malutka u boku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Mnie brzuch boli i nie chca mi dawac nospy co za szpital :/ a jakis mlody lekarz chodzi i mowi ze ma bolec... Masakra!
Fiola tu dostaje...

Iza, przy okazji kopnij go w krocze, albo rzuć w niego czymś ciężkim i jak powie, ze to boli, to go uświadom, że ma boleć... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh, ja tez tak zawsze pacjentikom przy porodzie mowie 🙂) Ze jak boli to idzie ku dobremu 😉 hehe 🙂
Niejedna miala ochote mnie zabic 😁

Dzis moje dziecko wrocilo w zdecydowanie lepszym humorze niz wczoraj, wiec sie uspokoilam 😁
Choc jak mnie zobaczyla, to zaczela beczec.. Nie ma jak grac na matki uczuciach., 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! 🙂
Ja nadal z małą w brzuchu 😁
Więc dla wiadomości - we wtorek nie zaczęłam rodzić 😁
Ale za to mega źle się czułam... 🤔

Widzę, że Nam się dziewuszki prują po kolei 🤪

Ja wczoraj miałam wizytę... 1cm rozwarcia, szyjka skrócona - więc szału nie ma 🙂
A na kolejną wizytę idę 17 w poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiia już myślałyśmy że się gdzieś chowasz z bobasem 🙂
isa jak Cie tak męczą to może naprawdę do jutra się coś zacznie dziać 🤪

Ja własnie odebrałam paczkę od siostry, ostatnie rzeczy jakie z pl zamówiłam. Między innymi słynna enema 😁 ale zamierzam ją zastosować dopiero jak akcja się zacznie (bo w szpitalu nie robią). Mam wreszcie rożek, piżamy i właściwie wszystko czego mi brakowało. Więc mogę rodzić 😜 Po weekendzie zacznę sprzątać i spacerkować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Ja bym chciała urodzić tak do 16 września. Później będę niespokojna 🥴 ale ostatnio czuję się rewelacyjnie, prawie jakbym w ciąży nie była. I żadnych oznak porodu nie widaać 😉


ja wsumie tez do 16.chcialabym urodzic...bo to akurat moj 2 termin porodu 🙂


oooooooooooooooo 4000 strona!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rownież gratuluję świeżutkim mamusiom 😉
Sama czuję, jakbym miała rodzić, wszystko mnie boli, skurcze co chwile, ale nieregularnie... Tez nie biorę już nospy, co ma być to będzie 😉
We wtorek na wizycie lekarka powiedziała, ze mam jeszcze tydzien wytrzymać, żeby wyniki z paciorkowcow odebrać, a ja jej na to, ze nie mam nic przeciwko, żeby zjawić się w szpitalu bez nich 😉

Powodzenia dla kolejnej pary, która zapisuje się na jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...