Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
szczesliwamama ja tez juz w lustro nie moge patrzec, a mam 17 kg do przodu 🤨 ale jeszcze troche i pozniej bedziemy mogly zaczac bardziej dbac o swoja sylwetke 🙂

Nic nie mówcie... Ja mam 9kg na plusie... Wczoraj jak wróciłam od dziadka i babci do domu, to babcia dzwoniła do mojej mamy i mówiła, że jestem okrągła na buzi itd. A dzwoniła dlatego, że nie chciała wspominać i pytać o to mnie osobiście, by mnie nie urazić... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z obolałym brzuszkiem...
Od wczoraj jestem tak zestresowana że biegam do wc........poza tym mnie mdli.....ściska żołądek....Dziewczyny,czy tylko ja tak boję się porodu?? 🥴

Gratulacje dla agn.............nawet nie zdążyłam spytac o ten masaż szyjki ...........Gratuluję!!. To może i mnie ruszy??.

Deira: dzięki za namiary na artykuł.Z pewnością się przyda 🙂.Ty się lepiej przygotuj na wyjazd na pordówkę a nie ciasto chcesz piec 🙂

isa
: pomyślec że chciałaś iśc dzisiaj do domu......Szymuś-wychodź 🙂

sandroos:
prześliczne zdjęcia.......Córka- śliczna-po mamie 🙂

pati,szczesliwamama
: powodzenia na wizycie........!!

Malgosia: ja też w poniedziałek do szpitala jeśli nie urodzę do tego czasu......ale ja mam termin na poniedzialek........może chce miec Cię lekarz pod obserwacją......?

natalia: trzymam mocno kciuki!. Majeczka jest silna.Wyzdrowieje!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, tak sobie was podczytuje.. 🙂 Jej teraz to juz ruszyło z tym rozpakowywaniem, będziemy leciały jak burza 🤪
mamusiak ja chociaż mam 2 tygodnie z hakiem do terminu to tez już mam stresa 🤢 boje się że będe miała długi poród i tyle godzin męczarni 😞 no ale zobaczymy jak to będzie 🙂

Sandros super focie córcia śliczna i ty też 😉

aaaaaaaaa!! i czy wy tez tak macie że czujecie jak wasze dzieci łykają wody płodowe?? 😁 ja tylko jak coś zjem to czuje jakby sobie łykał tak gul gul gul 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sypialnia prawie skończona 🙂 jeszcze tylko pościel zmienię i generalny porządek zaliczony 🙂 poukładałam też wszystkie książki na półkach bo i tam się już bałagan wkradł... kupię jakąś ładną roletkę do sypialni i finito 🙂

dziewczyny... ja mam 10 do przodu, ale już mi to zwisa 🙂 jem, to na co mam ochotę, a zbijaniem wagi będę się martwić po porodzie... 🙂 a jestem sporo niższa od was 😜 (165cm ) i przed ciążą ważyłam 58kg, bo sobie po ślubie dość mocno pofolgowałam, siedząca praca itd., w 1,5 roku przybrałam 6kg... chciałabym tak do 55 zrzucić, ale zobaczymy...

obecnie fryteczki na patelni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja po porodzie mam 64kg,a przed porodem 70kg miałam...Jade do Majki nie bedzie mnie przez cały weekend na forum...czytalam o tym crp podwyzszonym wiec jest nadzieje ze ten antybiotyk zwalczy to i wtorek środa malutką już bede miala w domu....Mam taki nawal pokarmu,że masakra...mam laktator ale jest do dupy i rekoma odciagam po trochu,w szpitalu sciagne tym elektrycznym i mam nadzieje ze troche mi zejdzie....jutro znow a dalej rekoma....co tam trzeba sobie jakos radzic....na allegro licytuje jeden laktator elektryczny moze sie uda 🙂 jutro sie konczy aukcja....Milego weekendu 🙂 rozpakowujcie sie...ciekawe ktora w parze bedzie z Agn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam, i słuszne podejście do kwestii wagi 🙂 Ja też już machnęłam na to ręką. Przecież i tak już nic z tym teraz nie zrobimy, będziemy się mobilizować po porodzie 😁 Ja już przestałam wchodzić na wagę.

Doti, no ja mam nadzieję, że te wyćwiczone mięśnie Kegla na coś się przydadzą po porodzie 🙂 Jak nie w kwestiach urologicznych, to może inną sferę życia jeszcze bardziej uprzyjemnią, heheh 😜 😉
A jak tam ssawki u Laurki? Dalej ma, czy jest lepiej?

Sandra, cudne zdjęcia 🙂 A z Nadii, to niezła laseczka sie kroi 😁 Pewnie po Mamusi odziedziczyła urodę 🙂

Mamusiak, ciasto już wstawione 😁 A jak zacznie się coś dziać w czasie pieczenia, to sąsiadce dam klucze, by piekarnik wyłączyła a ja polecę na porodówkę, hehe 😉 Ale myślę, że nic narazie nie będzie się kroiło, bo brzuch zaczął znowu mi twardnieć, ale jak się położyłam na lewym boku to minęło. Więc pewnie to wciąż te skurcze przepowiadające. Jeszcze garderobę ogarnę, ale chwilę jeszcze poleżę.

Natalia, ucałuj Majeczkę od wszystkich forumowych ciotek 🙂 😘

A wogóle dzisiaj w sklepie przy kasie złapał mnie taki skurcz, jak rano w łóżku. Chyba musiałam nieźle się na twarzy skrzywić i złapałam się za brzuch, bo aż kasjerka się zapytała, czy dobrze się czuję... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to Ty może sobie odpusć dziś tą garderobę!!

a ja znów frytki przypaliłam 😁 niezła kucharka ze mnie 😜 ale dziś jeszcze mam racuchy z jabłkami w planach 🙂

aaaa... przy okazji porządków na wysokościach w naszej sypialni, znalazłam w magicznym pudełku... kasę jeszcze z wesela 🤪 🤪 🤪 lubię takie niespodzianki!! co prawda nie są to kokosy, ale znalazło się też to, co w tańcu na wózek uzbieraliśmy 😁 hehe... akurat w temacie 😁 wózek mamy, więc pewnie coś innego maluszkowi za to kupię 🙂 w końcu to jego kasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):

dziewczyny... ja mam 10 do przodu, ale już mi to zwisa 🙂 jem, to na co mam ochotę, a zbijaniem wagi będę się martwić po porodzie... 🙂 a jestem sporo niższa od was 😜 (165cm ) i przed ciążą ważyłam 58kg, bo sobie po ślubie dość mocno pofolgowałam, siedząca praca itd., w 1,5 roku przybrałam 6kg... chciałabym tak do 55 zrzucić, ale zobaczymy...


inirtam, to nawet wymiary mamy podobne!!!
też mam 165 cm, przed ciążą 57, ale też po ślubie przybyło mi kilka kg, przed ślubem normalna waga to ok. 53 kg, a teraz ile mam dokładnie na plusie to dziś się dowiem na wizycie (2 tyg temu było jakieś 9,5 kg, ale wciągam jak odkurzacz ostatnio, więc spodziewam się że trochę może mi waga podskoczyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz mam dość tego szpitala :/ wczoraj skurcze byly regularne a dzisiaj zalezy jak lezy... Nie czuje zeby mialo zanosic sie na porod, wiec jutro pewnie wyjde i zaczne wkoncu normalnie funkcjonowac bo tutaj nawet nie ma gdzie sobie pochozic. A i na tej piłce jakos mi sie znudziło 😁 tutaj człowiek sie tylko niepotrzebnie nakręca. A Szymek to widze bedzie caly tata, niezdecydowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Juz mam dość tego szpitala :/ wczoraj skurcze byly regularne a dzisiaj zalezy jak lezy... Nie czuje zeby mialo zanosic sie na porod, wiec jutro pewnie wyjde i zaczne wkoncu normalnie funkcjonowac bo tutaj nawet nie ma gdzie sobie pochozic. A i na tej piłce jakos mi sie znudziło 😁 tutaj człowiek sie tylko niepotrzebnie nakręca. A Szymek to widze bedzie caly tata, niezdecydowany 🙂


no nie dziwię się że masz już dosyć! a po co oni w zasadzie tam Cię trzymają? coś się działo, że zostałaś na obserwacji??

bo Ty jeszcze troszkę czasu masz do terminu przecież, mały jeszcze ma czas żeby się zdecydować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się popołudniu 🙂 Dzieci śpią to mam chwilkę czasu hihihi. Nie załatwiłam nic w urzędach. Dowiedziałam się za to że żeby złożyć wniosek o becikowe trzeba mieć ze sobą dowody osobiste OBOJGA rodziców, zaświadczenie od lekarza lub położnej że było się pod opieką przez całą ciążę, ksero aktu urodzenia dziecka i PESEL dziecka 😮. czyli wcześniej jak za 3 tygodnie nie mam co załatwiać becikowego 😠

W wątku Emi wrzuciłam zdjęcie Bianki 🙂

Deira dzięki, że pytasz :* Małej usteczka po każdym karmieniu wyglądają jak przemoczone i opuchnięte, ale położna mówiła żeby tym się nie martwić bo jej to nie boli i powinno samo zejść niedługo.
Sandra zdjęcia cudowne!!!!!
Natalko współczuję Ci takiej rozłąki z dzieckiem. Dobrze że przynajmniej możesz przy niej posiedzieć:* Ściskam mocno!! Trzymajcie się cieplutko 🙂
Inirtam fajna niespodzianka z tymi pieniążkami 🙂

A tu moje śliczności:
[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3807/dsci0824.jpg[/IMG]
Trzeba sobie radzić jak mama cyca nie daje:
[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7984/dsci0826a.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...